HZBB-10H trafo spetsiaalne transformatsiooni suhte kontrollmõõtur

HZBB-10H trafo spetsiaalne transformatsiooni suhte kontrollmõõtur
Toote üksikasjad

HZBB-10H trafo spetsiaalne transformatsiooni suhte kontrollmõõtur


I 、 Üldine

1.1Eesmärk

Võimsustrafo pooltoote ja lõpptoote tootmisprotsessis ning enne äsja paigaldatud trafo kasutuselevõtmist on trafo kohustatud tegema pöörde suhte või pingesuhte testimist vastavalt Energeetikaministeeriumi ennetava testimisprotseduurile. riik. Traditsioonilise muundussuhtega elektrisilla kasutamine on keeruline, lugemine pole intuitiivne ja vajalik muundamine toimub ainult katsetamise ajal ühes faasis, töö efektiivsus on madal. See transformatsiooni suhte arvesti seeria ületab traditsioonilise transformatsiooni suhte elektrisilla katsetamise puuduse. Ekraan kasutab suure ekraaniga värvilist vedelkristallkuvarit, hiina menüüviipust, toimimine on lihtne ja intuitiivne, kolme faasi transformatsiooni raito testimine võib toimuda ühe korraga, testimiskiirus on kiire, täpsus kõrge ja kaitsefunktsioon täiuslik.

1.2 Sooritus ja iseloomustus

1 、 Liides kasutab intelligentset tüüpi puutetundlikku kasutamist, juhtimine on lihtne ja mugav. Ahel kasutab uue digitaalse skeemi põlvkonda, mis tagab seadme pikaajalise stabiilsuse.

2 、 Testimiskiirus on kiire, kolme faasi teisendussuhte testimiseks on vaja ainult ühte juhtmestikku, selleks kulub vaid 10 sekundit.

3 、 Viige läbi CT, PT, CVT ja Z kujuga trafo testimine.

4 、 Kohaldatav 1000KV trafo, voolutrafo (CT), pingetrafo (PT) ja Z-vormiga ühendatud trafo voolujaotuse trafo transformatsioonisuhte mõõtmisel.

5 in Sisepiirkonnas on loodud mitu lühise mõõtmise viisi, mis hõlbustavad tõrkeotsust.

6 väljalülitatud kella ja kuupäeva kuvamine, seade suudab salvestada 50 andmegruppi, andmed väljalülitamise ajal ei lähe kaduma.

7 、 Suure ekraaniga värviline vedelkristallkuvar, andmed on selged ja loetavad, printige termoprinteri abil. RS485 sideliides ja U-mäluliides

8 、 Seadmel on kõrgepinge ja madalpinge vastupidise ühenduse kaitsefunktsioon, millel on lühis, pöörduge trafo lühisekaitse funktsioonide ja toiteallika valesti ühendatud 380 V kaitsefunktsiooni lülitamiseks.

II 、 Erijuhend

2.1Kaitse

1) Enne selle instrumendi kasutamist lugege kindlasti seda kasutusjuhendit hoolikalt läbi.

2 this Selle instrumendi operaatoril peavad olema ühised teadmised elektriseadme või seadme kohta.

3 instrument Mõõtevahendi ja selle kasutaja turvalisuse tagamiseks tuleb seade töö ajal usaldusväärselt maandada. Maandusjuhe tuleb seadme testimise ajal kõigepealt korralikult ühendada, maandusjuhe eemaldatakse lõpuks pärast täielikku tööd.

4) Instrumendi väljundpinge on kõrge, pöörake tähelepanu ohutusele ja kaitske elektrilöögi eest.

5) Seda seadet saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes ning vältige kasutamist vihma, söövitava gaasi jms keskkonnas.

6) Seadme hooldust, parandamist ja seadistamist viib läbi professionaalne isik.

7) Seade peab vältima tugevat vibratsiooni.

8. Instrumendi hooldust, parandamist ja seadistamist viib läbi professionaalne isik.

2.2Operatsioon

1) Armatuurlaua ja katsetraadi vaheline ühendus peab olema tihedalt pingutatud ja lõtvus pole lubatud.

2 the Katsejuhtme klambri kollane, roheline, punane ja must peavad juhtmete ühendamise ajal vastama vastavalt trnasformi A, B, C ja O-le, kõrgepinge- ja madalpingekaablid tuleb ühendada kahjulikult.

3) Kasutage ainult kollaseid ja mustaid traatklambreid, ärge kasutage valesti, kasutamata katsetamisklambri klambrid peavad olema avatud.

4) Kui juhtmestik on valmis, kontrollige üks kord ja kontrollige, kas juhtmestik on vale. Kui testimise käigus ilmneb ebanormaalne nähtus, lülitage viivitamatult toiteallikas välja ja kontrollige juhtmeid.

III 、 Tehniline ja iseloomulik

Kuvatud biti arv

bitti

Väljundpinge

160V

10V


Väljundpinge

0.9-10000

0.9-500


Mõõtmise ulatus

<2000

±0.1%

≤150

±0.1%2000-10000

±0.3%

150-500

±0.3%Minimaalne taaskasutamine

0.0001

Töötav toiteallikas

AC220V ± 10% , 50 / 60Hz ± 1 Hz


Andmete testimise mälu

50

Töötemperatuur

-20℃~40℃

Suhteline niiskus

≤80% , kaste puudub

Maht

Pikkus 360mm × laius 280mm × kõrgus 160mm

Neto kaal

6 kgHot Tags: hzbb-10h spetsiaalse trafo transformatsiooni suhte testimismõõtur, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

You Might Also Like