HZBB-10B 3 faasi muunduri pöördeid ratio Meter

HZBB-10B 3 faasi muunduri pöördeid ratio Meter
Toote üksikasjad

HZBB-10B 3 faasi muunduri pöördeid ratio Meter


Toote kirjeldus

I.trafo pöörded suhe meeter Ülevaade

HZBB-10B Intelligent Tester of Transformer Ratio ja Connection Groups võtab populaarne ARM protsessor, muutes tester liides lihtne ja kasutajasõbralik täispuutetundlik ja mitte-klaviatuuri operatsiooni. Tester toetab andmebaasi ja seda saab eksportida USB-draivilt või andmekaabli kaudu taustaarvutisse.

Töötada ja kompaktne disain, unikaalne mõtlemine, muudab tester parem ja võimas väiksuse ja kerge kaal. Testija kasutab programmeeritavat signaaliallikat, võib väljastada ühefaasilist, kahe- või kolmefaasilist standardset Sine signaali või kõrgsageduslikku siinussignaali, millel on reguleeritav väljundfaasi sagedus. See sobib eriti eritrafode nagu Z-tüüpi trafod, rectifier trafod, Scott või anti-Scott trafod jne Tester võtab vastu uue algoritmi, mille on välja töötanud meie ettevõte, et mõõta kolmefaasilise trafo suhet ja tagada mõõtmistäpsus ilma kolmefaasilise toiteallika tasakaalu kohandamata. Seetõttu saab trafo suhet ja juhtmestiku meetodit mõõta umbes 3 sekundiga.

Transformer Turns Ratio Meter


Juhtmestik ja teade: Testija kasutamisel järgige juhiseid.

 

1. Toitekaabli maa-ala või maajutav juhe tuleb maandatud ajalikult maandata.

2. Pange tähele, et neljavärvilised testjuhtmed kõrgepinge poolel kollases, rohelises, punases ja mustas vastavad vastavalt trafoadele A, B, C, N. Kolmevärviline testjuhtmed madalpinge poolel kollane, roheline ja punane vastavad vastavalt trafo a, b, c, n terminalid. Veenduge, et luua õiged ühendused.

3. Scotttrafo katsetamisel on kõrgepinge pool sama mis eespool nimetatud, madalpinge pool a, β, n vastab a, b, c terminalile.

4.Ühefaasilise trafo puhul vastavad kõrgepingepool A, X A, C-klemmide nõuetele, madalpinge pool a, x vastab a, c klemmidele.

5.Üldise Y / y, Y / d, D / d, D / y, ZN / y, ZN / d tavaline ühendusrühma mõõtmised, ühendus neutraalne punkt N terminal ei ole vaja. Ühefaasilise trafo mõõtmiseks kasutage kollast rohelist katseklambrit kõrgepingepoolel ja kollaseid rohelisi katseklambreid madalpinge poolel.

6.Current Transformer (CT), esmane külg A, X Vastab seadme madalpinge pool a, c terminal, sekundaarne külg a, x Vastava seadme kõrgsurve külg A, C terminal.

7. Palun sisestage õiged seadistusparameetrid enne katset. Rühma silt ja mõõdetud trafo peavad olema järjepidevad. Kui te ei ole kindel, valige tundmatu, mida testija automaatselt mõõdab.

8. Kui teie määratud suhtarvu ei paigutata, näitavad tulemused ainult mõõdetud suhtarvu väärtust ja ei näita viga.

9. Katse Seadme sisseehitatud väljundvõimsuse, välise standardse pingejaoturi katse instrumentaalkatse ei tohiks kasutada standardse pingetrafo katsena (pingetrafode täpsuse tõttu ei saa täpsus olla täpne).

10.Kui aku hakkab tühjaks saama, lülitub see automaatselt välja. Laadimiseajal ühendage 220V pistikupesa. Seejärel on laadimismärgutuli punane, mis näitab, et see laeb. Kui laadimisnäidik muutub roheliseks, siis laadimine lõpetatakse.

11.Aku hooldus, aku kuulub osade tarbimisse, kasutusiga ja keskkonna kasutusaega ning laadimis- ja tühjenemise arvu, aku kasutusiga umbes 2 aastat, kui mitte pikka aega, aku kasutusaega (üks kord kahe kuu jooksul)


II. Põhifunktsioonid ja -märgid

1. Tester teeb automaatse mõõtmise, ilma et oleks vaja parameetreid määrata, ning lõpetab automaatselt kolmefaasilise suhte ja ühendusrühma mõõtmised lihtsa tööga. Kõik, mida pead tegema, on vajutada nuppu.

2. Tester mõõdab automaatselt kolme- ja ühefaasilist trafosuhet ning arvutab suhtarvu vea.

3. Tester on sisemine kolmefaasiline signaali allikas, mida saab teha mõõtmise Y / y, Y / d, D / y, D / d, ZN / y, ZN / d, rectifier trafo, veotrafo ja igasuguseid suhteid trafo ühendusrühmad.

4. Tester saab mõõta trafo ühendusrühma silti ja polaarsust, et selgelt kuvada esimene ja teine mähise ühendusvektor.

5. Tester saab trafo koormusel oleva kraanimuutja asendit automaatselt jälgida ja näidata praegust kraanipunkti automaatselt.

6. Tester võib kuvada trafo esimese ja teisese pinge ostcillograms ja faasi suhe. See võib mõõta trafo esimene ja teine harmooniline pinge, et hõlbustada analüüsi trafo rike.

7. Kas katseTada CT, PT suhe, polaarsus katse funktsiooni.

8. Testeril on täiuslik ja usaldusväärne automaatne kaitse, et tagada testija puutumatus ebatavalistes tingimustes.

9. Tester on väiksus ja kerge kaal. See teeb täpse mõõtmise kiirel kiirusel (umbes 3 sekundit katse lõpetamiseks).

10. Tester on saadaval kõigi testitulemuste salvestamiseks ja printimiseks. See on sisseehitatud 128M mälu (laiendatav 4G mälukaart), mis on saadaval eksportida andmebaasi USB või üles laadida arvutisse. Andmebaas toetab Exceli arvutustabeli avamist, lihtne muuta või arhiivida.

11. Tester on 5-tolline tõsi värvi puutetundlik operatsioon, emwinGUI liides ja Hiina sisend, mis on lihtne ja mugav. Samuti ei ole power-down kalender ja kella funktsioon. Testimisaega saab säilitada igal ajal.

12. Tester toetab kohapealset kirjet, mida prindib Bluetooth või jadaprinter.


III. Peamised tehnilised näitajad

1. Suhtarvu mõõtepiirkond: 0,8-20000

2. Suhtarvu mõõtmise täpsus: 0,2% (0,8-2000), 0,5% (2000-20000)

3. Sisendpinge: HV külg-VAHELDUVVOOLU 24V

4. Töövõimsus: AC220V ± 15%

5. Töötemperatuur: -10 °C -40 °C

6. Keskkonnaniiskus: 10% -85%

Transformer Turns Ratio MeterKinnitamine

Meil on oma tootmistehas, pls vt allpool sertifikaat, oleme otsene tarnija.

Oleme uus ettevõte, mis tegeleb arengu, toota ja müüa tõsine elektrisüsteemi tooteid, nagu Kaabel süü tester, trafo test klassi, välk vahistamise test klassi, terviklik test klassi.

Transformer Turns Ratio Meter 

Näitus

Oleme osalenud Power-gen Näitus Lõuna-Aafrikas juulil 19-21, 2016.

 

ja MEE näitus Dubais 1.–3.03.2016. Ja nad on väga edukas. Järgnevaks on fotod, mida me Power-gen näitus ja MEE näitus.

 

 

transformer turns ratio meter.png 

Tere tulemast

Siiralt tere tulemast meie firma.Transformer Turns Ratio Meter.jpg 

Ettevõtte andmed


Huazheng Electric Manufacturing Co., Ltd on ISO ja CE sertifitseeritud tootja elektripliit katseseadmed, nagu trafoõli tester, kõrgepingekatse seatud ja trafo test kit ja nii edasi , mis on arenenud Hiinas. Sisse Lisaks pakume ka trafosid, millel on spetsifikatsioonid ja kasutusalad vastavalt kliendi vajadustele.

 

Meie on teostanud tootmise lõpetanud juhtimissüsteemi, teadusuuringute ja müügiteenuste valdkonnas. Meie tooteid kasutatakse laialdaselt elektrijaamu, elektrijaamu, tehaseid ja elektrisüsteemid.

 

Soojalt tervitada ülemaailmseid kliente meiega koostööd tegema. Sind vääritakse ära. kõrge kvalifikatsiooniga toodetega, soodsa hinnaga, õigel ajal tarnimisega ja meie parimat teenust.


 

Transformer Turns Ratio Meter.png


Kas soovite saada rohkem teavet? Clakkuda "Saata" Kohe!


Küsitlus

You Might Also Like