Trafode mähisega deformatsiooni tester

Trafode mähisega deformatsiooni tester
Toote üksikasjad

Trafo mähisega deformatsiooni tester


Tootekirjeldus

Trafo mähisega deformatsiooni testerit kasutatakse võimsustrafoga, mille pingeklass on 6 kV ja kõrgem, ja muud spetsiaalsed transformaatorid. Voolutrafod on paratamatult haavatavad mitmesuguse rikke lühisvoolu või füüsilise kokkupõrke impulsi käivitamise ja transportimise protsessis ning transformaatori mähised võivad kaotada stabiilsuse sellise lühisvoolu mõjul toimiva elektrodünaamilise jõu tõttu, mis võib põhjustada Püsivates deformatsioonides, nagu näiteks lokaalne moonutus, paisumine või dislokatsioon ning mis mõjutavad tõsiselt trafo ohutut töötamist. Trafo mähiste deformeerumist mõõdetakse sagedusreaktsiooni analüüsimeetodiga vastavalt elektrienergia tööstuse riiklikule standardile DL / T911-2004, st iga trafo mähiste amplituud-sageduse-vastuse tunnusjoonte tuvastamine ning vertikaalse või horisontaalse võrdluse tuvastamine tulemuse üle otsustamaks võimaliku deformatsiooni Trafo mähisest, mis põhineb amplituud-sageduse-vastuse omaduste muutmisel.


Firma ja tehas

HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) Co, Ltd on riigi elektrivõrgu tarnija Hiinas.

Huazheng tarnis elektriseadmeid Hiina valitsusele, tooteid kasutavad

Rohkem kui 20 provintsi Hiinas. Samuti ekspordime teistesse riikidesse, nagu Brasiilia, Tšiili, Malisia, Vietnam ja teised riigid. Me tarnime trafo tester suurele elektrijaamale. Samuti esitasime trafo õli tester, nagu trafo õli dielektriline tester (BDV tester), trafo kaotus tester, trafo õli happe tester, leekpunkti tester ja nii edasi. Huazheng tooted tarnitakse järgmiselt:

Transformeri tester, kaabli tõrkeotsija, võimsuskvaliteedi analüsaator, trafo õli tester, kõrgepinge tester, isolatsiooni tester, maandustakistuse tester jne.

Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust HZ sagedusreaktsiooni analüüsimeetod (fra) Transformeri mähisega deformatsiooni tester
1 , peamised tehnilised karakteristikud

Trafo mähiste omadused mõõdetakse sageduse pühkimismeetodiga. Keermete deformatsioonid, näiteks 6 kV moonutused, paisumine või nihutamiskiirus ja ületa transformaator, mõõdetakse iga mähise amplituud-sageduse reageerimisomaduste tuvastamisel, ilma et oleks vaja transformaatorikambri tõstmist või lagunemist.

Kiire mõõtmine, ühe mähise mõõtmine on 2 minuti jooksul.

L Kõrgsageduslik täpsus, suurem kui 0,001%.

L digitaalse sageduse sünteesi, suurema sagedusega stabiilsus.

L 5000V pinge isolatsioon kaitseb täielikult testimise arvuti turvalisust.

I Võimalik üheaegselt laadida 9 kõverat ja arvutada automaatselt iga kõvera parameetrid ja määrata diagnostikanalüüsi järelduste tegemiseks mähiste deformatsioonid.

L Analüüsitehnoloogial on võimsad funktsioonid ning tarkvara- ja riistvara näitajad vastavad riiklikule standardile DL / T911-2004.

T Tarkvara haldamine on humaniseeritud kõrge intelligentsusega. Pärast parameetrite seadistamist tuleb kõik mõõtmised lõpule viia ainult klahviga.

L Tarkvara liides on lühike ja erksad, selgete analüüside menüüdega, salvestada, eksportida aruandeid, printida jne

2 , peamised tehnilised näitajad

L Mõõtekiirus: ühefaasiline mähis 1 min- 2 min

L Väljundpinge: Vpp- 25 V, automaatselt katses

L väljundimpedants: 50Ω

L sisendtakistus: 1MΩ (vastus kanal on ehitatud 50Ω sobitamise takistusega)

L sageduse skaneerimise ulatus: 10 0 Hz- 2 MHz ( 10 Hz- 2 MHz, valikuline)

L Sagedus täpsus: 0,001%

L Sageduse skaneerimise viis: lineaarne või logaritmiline, sageduskoopide intervall ja pühkimispunktide arv on vabalt reguleeritavad

L Curve kuvar: amplituudi sageduse kõver (faasi-sageduse kõver, valikuline)

L Dünaamilise ulatuse mõõtmise laius: -100dB ~ 20dB

L Toitepinge: AC 100- 2 4 0V 50 / 60Hz (kasutage DC12V Adapater soovitatud)


Küsitlus

You Might Also Like