Trafo lekkevoolu raua tuuma maandamise ja alusklambri tester

Trafo lekkevoolu raua tuuma maandamise ja alusklambri tester
Toote üksikasjad

Raua põhi maandamise ja alajaama klambri transformaatori lekkevoolu testija

Kirjeldus:

Trafo tuuma maandusvoolu tester on spetsiaalselt projekteeritud ja valmistatud transformaatori südamiku maandusvoolu, lekkevoolu, sageduse ja lainekuju võrgutestiks elektrisüsteemis. See koosneb hostarvutist, praegusest klambrist, andmetarkvarast ja sidesüsteemist. Trafod on olulised elektriseadmed elektrisüsteemides. Kui viga toimib, on sellel tõsised tagajärjed elektrisüsteemile. Trafo südamiku normaalne töö on maandatud ühes punktis. Kui samal ajal on kaks või enam punkti, moodustub vooluahel südamiku ja maa vahel. Kõrge vool võib ulatuda mitmele kümnele amprile, mis põhjustab südamiku ülekuumenemise. Isegi põles. Seade võib kiiresti leida trafo latentse rikke vea, mis on peamine vahend trafo ohutu töö ja normaalse hoolduse tagamiseks. Seda kasutatakse peamiselt alajaamade ja elektrijaamade raua südamike ja klambrite lekkevoolu katsetamiseks elektriseadmetena, nagu trafod ja reaktorid. Seda saab kasutada ka elektrivoolu, side, meteoroloogia, raudtee-, naftamaardla, ehitus-, mõõtmis-, teadus- ja õppetööde üksuste, tööstus- ja kaevandusettevõtete jooksvate ja lekkevoolu katsetamiseks.

Vastuvõtja võtab vastu kiiret mikroprotsessorit, 3,5-tollist värvilist LCD-ekraani, mis suudab reaalajas kuvada mõõdetud voolu praegust suurust ja lainekuju; FFT muundamise, digitaalse filtreerimise ja muude tehnoloogiate kasutamine testiandmete täpsemaks muutmiseks; häire künnise seadistamise ja häire näitamise funktsiooniga; Sellel on kuupäeva ja kellaaja seadistamise funktsioon; tal on automaatne väljalülitusfunktsioon; selle ülesandeks on proovi numbri määramine; see võib salvestada 200 andmekogumit ja lainekuju.

Praegune klamber võtab vastu spetsiaalse sulami ja võtab kasutusele uue magnetkaitse tehnoloogia. Välismagnetväljal on vähe mõju ja tugev häirekindlus, mis tagab suure täpsuse, kõrge stabiilsuse ja katkematu mõõtmise suure usaldusväärsuse kogu aasta vältel. Lõualuu siseläbimõõt on φ52mm, mis võib kinnitada kaabli või maandusjuhe φ52 mm või vähem. Kaasaskantav klamberkonstruktsioon välistab vajaduse katkestada katse all olevast liinist, kontaktivaba mõõtmise, ohutu ja kiire.

Andmeprogrammil on ajalooliste andmete päringu funktsioon, dünaamiline kuva, lainekuju näidik; häire väärtuse seadistamise ja häire indikaatoriga; ajalooliste andmete lugemise, ülevaatamise, salvestamise, printimise ja muude funktsioonidega.

QQ图片20180613151806_副本
Hot Tags: trafo lekke praegune tester raua südamiku maandus ja klamber alajaam, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

You Might Also Like