HZJF-9009A Visualiseeritud kaugultraheli osalise tühjenduskontrolli instrument

HZJF-9009A Visualiseeritud kaugultraheli osalise tühjenduskontrolli instrument
Toote üksikasjad

HZJF-9009A Visualiseeritud kaugultraheli osaline tühjendusseade

Toote tähtsündmused:

HZJF-9009A Visual Remote Ultrasonic Inspection Instrument on vahend kõrgepinge ülekandeliinide ja erinevate kõrgepingeseadmete välisisolatsiooni väljavoolu defektide kiireks määramiseks, leidmiseks ja diagnoosimiseks. Toode võtab madala energiatarbega, madala mürataseme ja kõrge tundlikkusega disaini. Optimeerides signaali kogumise ja töötlemise algoritme, kiire püüdmine heakskiidu impulsse on võimalik saavutada. Konfigureeritud kõrglahutusega hawk-eye kaamera saab jälgida ja tulistada üksikasjad defekt valdkondades 30 meetrit; avatud Wireless WIFI ja IPAD on omavahel ühendatud, et realiseerida defekti diagnoosi ja kontrolli operatsiooni juhtimine, mis võib automaatselt tuvastada välise isolatsiooni libisemise, corona heakskiidu ja erinevate häirete, ja automaatselt diagnoosida tase seadmete lagunemist; toetada avatud võimu IoT protokolle ja saab suhelda kohalike andmetega Lähenemissõlm mõistab automaatset andmevahetust; selle peremeesorganismi saab kasutada nutika sensorina, et ühendada see erinevate tuvastus- ja seireseadmetega. See on professionaalne vahend inspektorid avastada defekte elektriseadmete (isolaatorid, seadmed klambrid, kaitsmed, kaitselülitid) liinil.

Toote kirjeldus

HZJF-9009A Visual Remote Ultraheli PD kontrolliseade on pihuarvuti tepijoone kontrolli seade, mis visualiseerib seadme rikkepunkte ja lainekujusid samal ajal. Instrument võtab vastu mitte-kontakti tuvastamise meetodi, et realiseerida kaug-ultraheli live-kontroll. See võib teha ühe nupuvajutusega kontrolli, ühe nupuga diagnoosi ja ühe nupuvajutusega ühenduse. See sobib kõrgpingeliste elektriseadmete pinna tühjenemise või roomamise avastamiseks, näiteks kõrgepingeülekandeliini tugivahendid, teiste kõrgepingeseadmete pinnatühjendamine alajaamades, nagu kaablid ja tarvikud, võib tõhusalt takistada liinirikete tekkimist, parandada toiteliinide töökindlust ning on liinikontrolli personali võimas abiline.

Jõudluse parameeter

Töötemperatuur:

-10°C~+40°C

Säilitustemperatuur:

-20°C~+50°C

Tuvastamise kaugus:

> 30 m

Mõõtmise sagedus:

Wiefelstede, Saksamaa

Suunanurk:

±100...

Tundlikkus:

-90dB – kõik on

Dünaamiline vahemik:

60dB – kontrollitud arvustused

tööaeg:

>24 tundi

Kõrvaklappide ühendus:

3.5mm pesa

Laseri allikas:

P<>

Kuvada:

5,0 tolline TFT värvi LCD ekraan, multi-touch mahtuvuslik ekraan

Põhifunktsioon

1. Värv LCD ekraan, sõbralik kasutajaliides, intuitiivne ekraan ja lihtne töö. See võib määrata osalise tühjenduspunkti rikkepunkti asukoha ning sellel on rikke salvestamise, salvestamise ja taasesituse funktsioonid.

2. Sisseehitatud kontrolli ülesannete haldamise süsteem. Andmed tihendatakse, ühendatakse ja edastatakse tihendatud kujul.

3. IntelligentRFID elektroonilise tag kontrolli funktsioon, mis toetab vastastikust sidumist pilve platvormid, ja saab realiseerida intelligentne kontrolli ja ühine vigade diagnoosi kohapeal.

4. Varustatud kaamera pikamaa funktsiooni, see võib salvestada ka fotosid heakskiidu osa määrates asukoht osalise heakskiidu rike.

5. Toetada GPS kontrolli ja positsioneerimise juhtimine, süsteem toetab kahemõõtmeline koodi skaneerimine ja ühemõõtmeline koodi andmete lugemine.

6. Varustatud kõrvaklappide väljundfunktsiooniga, mis võib teisendada ultraheli signaali täiskasvanute kõrva helisignaaliks, mis saadetakse kõrvaklappide abil, mis hõlbustab kontrollitoiminguid ja parandab tõhusust.

7, Tugev anti-häireid võime, saab rakendada lärmakas keskkond, mida ei mõjuta välised keskkonnahelid, on tugev suunalisus, saab kiiresti ja täpselt leida defektsed seadmed.

8. Varustatud suure heledusega punane laser suunatud seade, kasutajad saavad kergesti leida eesmärgid isegi tugeva valguse all.

9, Kõrge tundlikkus, pikamaa kontroll, võib saavutada pikamaa online seire, ei voolukatkestusi, ei ole lähedal, saab kasutada turvalises kohas.

10, Sisseehitatud diagnostikatarkvara, katsetulemuste reaalajas kuvamine ja spetsiaalse haldustarkvara toetamine võib saavutada testiaruande loomise, trükkimise, otsingu ja muud funktsioonid, mida on lihtne otsida.

11. See võtab suure võimsusega ja suure jõudlusega liitiumaku toiteallikaks, vähese energiatarbega aku disain, pikk aku eluiga, lihtne teha, ja sobib erinevaid töökorda.


Hot Tags: hzjf-9009a visualiseeritud kaugultraheli osalise tühjenduse kontrollimise instrument, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, osaline tühjendusinspektor, PD ülevaatus, osaline tühjenduskontrolli seade, osaline tühjendustester ultratev detektor
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni