HZ-IV LV võimsusmuunduri lühisahela impedantsi tester

HZ-IV LV võimsusmuunduri lühisahela impedantsi tester
Toote üksikasjad
HZ-IV LV võimsusmuunduri lühisahela impedantsi tester


Transformeerija LV lühis-impedantsi testerit kohaldatakse elektri koormuse impedantstesti suhtes võimsusmuundurite (ühefaasiline või kolmefaasiline) kohaletoimetamise, kapitaalremondi, katsetamise ja üleandmise testi ajal.

See testib voolu pinge lühikest impedantsi (%) kohapeal ja võrdleb seda andmeplaadil näidatud väärtusega või tehase vaikeväärtusega, et teha kindlaks võimalikud defektid, sealhulgas, kuid mitte ainult, mähise nihkumine või deformatsioon, mis on tingitud suurte rike põhjustatud vooludest ümberkujundamise, paigaldamise või toimimise järel. (Lühisüleminekut loetakse oluliseks, kui see ületab ± 3% vastavalt Hiina rahvusvahelisele elektrienergia jaotamise konverentsile 2000 (“CICED 2000”)).

Transformeerija LV lühis-impedantsi tester ei ole varustatud välise pinge regulaatoriga ja võtab vastu esmase ühenduse. See alustab kolmefaasilist testimist ja arvutab parameetri sisestamisel automaatselt impedantsi vea protsendi ning annab intuitiivsed tulemused. Tegemist on kiire testeriga, mis tuvastab transformaatorite mähkimise deformatsiooni kohapeal.

I. Parameetrid

Pinge mõõtmise ulatus: 5 ~ 400V

Mõõtmise täpsus: 0.2d

Voolu mõõtmise ulatus: 0,1 ~ 20A

Töövõimsus: AC220V ± 10%

Võimsus: 50 Hz

Töötemperatuur: -10 ℃ ~ 50 ℃

Ümbritsev õhuniiskus: ≤85% RH

Netomass: 6 kg

II. Pakkimisnimekiri

Tester

1 komplekt

Eraldi traat

1 komplekt

Toitekaabel

1 tükk

Maandusjuhe

1 tükk

Rida kasti

1 ei.

Kaitse

1 nos.

Toote kasutusjuhend

1 ei.

Testi tulemused

1 ei.

Toote sertifikaat

1 ei.

Paberi kirjutamine

1 rull

seotud ettepanek


QQ 图片 20180613151806_ 副本

Hot Tags: hz-iv lv võimsusmuunduri lühis takistuse tester, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav , trafo lühisring ja impedantstesti ester lühisringi impedantsi mõõteseade
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni