HZ-6300C transformaatori võimsus ja kadu tester

HZ-6300C transformaatori võimsus ja kadu tester
Toote üksikasjad

HZ-6300C transformaatori võimsus ja kadu tester

Sissejuhatus

Transformer Võimsus Testing Instrument on spetsialiseerunud halb võimsus kasutajad kõrvale hoiduda põhielektrisalaja lisab võimsus probleeme ja on suure täpsusega vahend, mida kasutatakse mõõtmiseks trafo võimsus ja parameetrid. See toode kasutab värvi LCD monitor, inglise ekraan, lihtne ja kiire menüü operatsiooni, man-masin liides on sõbralik. Seadme sisemus on laetav aku ja see võib töötada ilma välise toiteallikata. Täielikult laetud akut saab pidevalt mõõta rohkem kui 100 komplekti. Lisaks sellele võib seade anda võimsuse ja trafo koormuse kao mõõtmiseks kolmefaasilise täpse 50Hz siinuslaine-vahelduvvoolukatsevõimsuse ilma välise kolmefaasilise katsevõimsuseta, rõhuregulaatorit, ülesvoolu reaktorit ja muid abiseadmeid, parandades seega oluliselt töö tõhusust.

See on multifunktsionaalne mõõtevahend, mis on samaväärne kahe ühise seadmega: tegevustrafo võimsuse tester ja trafo parameetrite tester. Seda saab kasutada katsetrafo võimsus, mudel, koormuseta vool, koormuseta kadu, koormuse kadu, impendence pinge ja nii edasi.

See toode on palju eeliseid, nagu väike, kerge , suur täpsus, stabiilsus, lihtne töö ja nii edasi. See võib asendada mitme meetri meetodit, et mõõta trafo kadu ja võimsust lihtsa juhtmestiku ja mugava testimisega, et töö tõhusust saaks oluliselt parandada.

 

Funktsioon

l Me saame mõõta erinevaid jaotus trafo, võimsus trafo võimsus asemel lisavõimsus. See on mugavam ja tõhusam.

l Koos võimsuse, pinge, suurendada voolu ja muud seadmed, see mõõdab erinevate trafo no-koormus voolu, no-koormus kadu, impedantsi pinge, koormuse kadu ja nii edasi.

l Kõik tulemused viiakse automaatselt läbi asjakohase parandusega. Teil on vaja sisestada ainult seotud parameetreid (nt temperatuur, koormuse reguleerimise koefitsiendid), siis saab seade automaatselt parandada, näiteks lainekuju deformatsiooni korrigeerimine, temperatuuri korrigeerimine, mittenimipinge korrigeerimine, nimivoolukorrektsioon.

l Maksimaalne pinge on kuni 750V ja maksimaalne vool kuni 100A. See on varustatud kaitseahelaga.

l Pinge ja vooluvahemik võivad olla väga paindlikud ja kergesti laiendatavad.

l Sellel on suur ekraan, kõrge heledusega LCD ekraan, inglise menüü ja töönäpunäited, sõbralik mees-masina liides ja lai temperatuur, heledus reguleeritav tüüpi LCD ekraan, mida saab kohaneda erineva temperatuuriga.

l Koormuse taandamise ja koormuse kadumise katsetulemuste kohaselt võib see automaatselt eeldada, et kolmefaasiline õli kastetud jaotustrafo ja võimsustrafo jõudlustase on võrdlus (see seade on praegu saadaval ainult kolmefaasilise naftaga kastetud trafo ja võimsustrafo talitlustaseme koodi jaoks. Teised on kehtetud.)


 

Parameeter:

Sisestusmärk

Aktiivne osa

Pinge testimise vahemik: 0-10V

Praegune testimisvahemik: 0-10A

Passiivne osa

Pinge testimise vahemik: 0-750V

Praegune testimisvahemik: 0-100A

Täpsus

pinge:±0,5%

praegune:±0,5%

võimsus:±0,5%(CosΦ>0,2), ±1,0%(0,02<><>

Töötemperatuur

-10°C~ +40°C

Võimu

Wiefelstede, Kd, V.

Isolatsioon

(1) Sisendvool ja -pinge korpuse isolatsioonitakistuseks≥100M Ω

Sisendvõimsuse ja kesta vaheline võimsussagedus on 2kV(RMS), 1 min katse

Suurus

32cm×24cm×13cm

Kaal

3 kg kaaluvad

 

Üksikasjalikud pildid

transformer capacity & loss test equipment

Pakkeloend

Ei.Aksessuaad diskriptsioonKogus
1HZ-6300C HZ-6300C transformaatori võimsus ja kadu testija1 tk
2Alumiiniumisulamist arressory korpus1 tk
3Katseklamber ja katsejoon (kollane/roheline/punane)1 komplekt
4Lühiskaabel1 tk
5Laadija2 tk
6Paberi printimine1 tk
7Kasutusjuhend1 tk
8Testimisaruanded1 tk

 

Meie teenused

Alates ostukuupäevast ühe aasta jooksul vahend, on toote kvaliteedi probleem tasuta remont asendamine, eluaegset tarnimist hooldus-ja tehnilised teenused. Seade on leidnud kõrvalekaldeid või rikkeid võtke meiega ühendust, et korraldada kõige mugavam ravivõimalusi.


transformer capacity characteristic tester.jpg

transformer capacity characteristic tester.jpg


Sertifitseeriminestandard transformer capacity & loss tester

 

If teil on mõned taotluseS

 

Palunanna mulle teada

 

We vastab

 

Asap


Küsitlus

You Might Also Like