Trafoõli gaasikromatograafia analüsaator

Trafoõli gaasikromatograafia analüsaator
Toote üksikasjad

trafoõlikromatograafia analüsaator

Gaasikromatograafia toote kirjeldus

gas chromatography

HZGC-1212 Gaasikromatograafia spetsiaalne trafoõli on uusim erikomponent lahustunud gaasi eriotstarbelise gaasikromatograafi määramiseks elektriisolatsiooniõlile, seade kasutab täiustatud kolmekordset avastamisprotsessi, kus nii FID kui ka TCD detektorid – üks süst – lõpetavad seitsme minuti jooksul lahustatud isoleerõli seitsmekomponendilise sisalduse täieliku analüüsi. Kui TCD tuvastab H2; süsivesinikgaasid (CH4, C2H4, C2H6, C2H2) FID1 avastamise, CO, CO2 avastamise teel FID2 abil ületavad palju CO-d, süsivesinikgaaside CO2 mõju, eriti C2H2-le, lühendades avastamisaega, kuid parandades oluliselt ka avastamistundlikkust.


Tehniline indeks:


Müra≤5×10-14A
Drift≤1×10-13A/30min
Lineaarsusvahemik
≥106
TundlikkusS≥3500mV?ml/mg(1, 2, 4, 8 x suurendus valikuline)
Lähtejoone triiv≤30μv/30min
Tuvastamise limiitMt≤3×10-12g/s (Kuusteist alkaani)

gas chromatography


Näitus

Oleme osalenud Power-gen näitusel Lõuna-Aafrikas 19.-21. juulil 2016.

     

ja MEE näitus Dubais 1.–3. märtsil 2016. Ja nad on väga edukas. Järgnev on fotod, kus me osalesime Power-gen näitus ja MEE näitus.

     

     

HZGC-1212 portable transformer oil dissolved gas analyzer.png 

Tere tulemast

Tere tulemast meie firmat külastama.HZGC-1212 portable transformer oil dissolved gas analyzer.jpg

Ettevõtte andmed

HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) Co., Ltd on asutatud 2008, riikliku võrgu tarnija China.It tähendab, et oleme Hiina valitsus.ja meie tooted levisid üle kogu Hiina.


Tianjini sadama lähedal on transport mugav. meie kliendid on pärit erinevatest riikidest nagu Ameerika, Inglismaa, Bulgaaria, Brasiilia, Tšiili, Malysia, Vietnam jne.


Meie peamised tooted on isolatsiooniõli tester, kaabli rikke lokaator, võimsus Kvaliteedianalüsaator, kõrgepingegeneraator, kõrgepingekondensaator, Transformeri testimine ja nii edasi.

 

Veelgi enam, gurantee 1 aasta,elu pikk maintance . Tooted CE, ISO, IEC sertifitseerimise, kvaliteedi ja usaldusväärse tehasehinna kaudu.

     

HZGC-1212 portable transformer oil dissolved gas analyzer.png 

Kontrollitud teave

HZGC-1212 portable transformer oil dissolved gas analyzer.png

Hot Tags: trafoõlikromatograafia analüsaator, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Gaasikromatograafia, gc ms, gaasikromatograafi analüsaator, naftakromatograafia analüüs, gaasikromatograafia instrument, gaasikromatograafia hind, kaasaskantav gaasikromatograafia, gaasikromatograafia automatiseeritud analüsaator, gaasikromatograafia analüüsi protseduur, gaasikromatograafia, gaasikromatograafia katseteenused, gaasikromatograafi kolonn, gaasikromatograafiline seade, gaasikromatograafiline seade, gaasikromatograafiline hind, gaskromatograafiline, kõrgefektiivsed liqidkromatograpghy hplc, gaasikromatograafia , gc fid detektor, kromatograafia tarvikud, gcfid, hzgc1212a
Küsitlus

You Might Also Like