Tootja HZJQ-X1 kaasaskantav trafoõli dielektrilise tugevuse katseseadmed

Toote üksikasjad

tootja kaasaskantav trafoõli dielektriline tugevus test varustus


I. Tootja kaasaskantav trafoõli dielektrilise tugevuse katseseadmed ÜLEVAADE


Täname, et valisite HZJQ-X1 Transformer Oil Dilectric Strength Test Equipment.Loodame, et see tester muudab teie töö lihtsamaks ja meeldivamaks, võimaldades teil testanalüüsi ajal nautida kontoriautomaatikat. Enne testeri kasutamist lugege see kasutusjuhend läbi ning järgige juhiseid selle töötamiseks ja hooldamiseks kasutusaja pikendamiseks. Instrumendile on iseloomulik "Testi automaatne läbiviimine ainult väikese klõpsuga". Kui olete meie tootega rahul, tutvustage seda teistele kasutajatele.


II.Tootja kaasaskantav trafoõli dielektrilise tugevuse katseseadmed PEAMISED TEHNILISED NÄITAJAD

1、Väljaminekupinge: 0~80KV (100KV valikuline)

2、Voltage moonutuse määr: <>

3、Boosteri võimsus: 1.5KVA

4、Täpsus: ±3%

5、Pinge: AC220V±10% 50Hz±1 Hz

6、Võimsus: 200W

7、 Kohaldatav temperatuur: 0°C~45°C

8、 Kohaldatav niiskus: <>HZJQ-X1 transformer oil bdv tester


III.Tootja kaasaskantav trafoõli dielektrilise tugevuse katseseadmed ETTEVAATUST

1. Õliproovi valik, paigutamine ja elektroodi kaugus enne katsetamist peab vastama asjakohastele siseriiklikele ja tööstuslikele standarditele.

2. Operaatoritel või teistel töötajatel on rangelt keelatud puudutada korpust pärast toite sisselülitamist, et vältida õnnetusi.

3. Kui toimingu käigus avastatakse ebatavalisi sündmusi, lülitatakse toide viivitamata välja.

4. Uus õlitass või õlitopsi puhastamine peaks olema 24-kordne purunemine pärast katse sooritamist. Kui õlitass ei tee katseid, tuleks kasutada puhast õli sukeldumist


IV.Tootja kaasaskantav trafoõli dielektrilise tugevuse katseseadmed

Hooldus

1. Käesolev trafoõli dielektrilise tugevuse katseseade ei tohi kokku puutuda niiskes keskkonnas.

2. Hoidke õlitass ja elektroodid puhtad. Täitke tass värske trafoõliga, et kaitsta seda tühikäigul. Enne tassi uuesti kasutamist kontrollige elektroodi kaugust ja kontrollige elektroodiotsa ja elektroodiriba kruvikeerme vahelist tihedust.


HZJQ-X1 transformer oil bdv tester (2)

_03

Seotud tooted


transformer oil test series

Meie teenus

Alates ostukuupäev ühe aasta jooksul, on toote kvaliteet probleemivaba remondi asendamine, hoolduse eluiga ja tehnilised teenused. Seade on leidnud kõrvalekaldeid või talitlushäireid palun võtke meiega ühendust, et korraldada kõige mugavamad ravivõimalused.

 

 

Ettevõtte andmed


HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) Co., Ltd on tarnija riigi võrk China.It tähendab, et me oleme tarnija Hiina valitsus.Ja meie tooted levivad kogu Hiinas.

Veelgi enam, meie kliendid on pärit erinevatest riikidest nagu Ameerika, Inglismaa, Bulgaaria, Brasiilia, Tšiili, Malysia, Vietnam ja nii edasi.

Meie peamised tooted on isolatsiooniõli tester, kaabli rikke lokaator, energiakvaliteedi analüsaator, kõrgepingegeneraator, kõrgepingekondensaator, trafo testimine jne.

Transformer Oil Dielectric Strength Test Equipmentoil dielectric strength test equipment.jpg

 

 

Näitus

oil dielectric strength test equipmentHot Tags: Tootja HZJQ-X1 kaasaskantav trafo õli dielektrilise tugevuse katseseadmed, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Transformer Oil Test Equipment, trafoõli dielektrilise tugevuse väärtus, trafoõli dielektriline tester, trafoõli dielektrilised katseseadmed, õli dielektrilise tugevuse katsekomplekt, 80kV dielektrilise õli testimine, trafoõli dielektrilise testi komplekt, isolatsiooniõli dielektriline tester, õli dielektriline stength tester, iec 60065 isoleerõli Dielektriline tugevus test , astm õli katseseadmed, dielektrilise tugevuse katsemõõtur, hzjqx1
Küsitlus

You Might Also Like