Nafta trafoõli ASTM D1500 Kolorimeeter

Nafta trafoõli ASTM D1500 Kolorimeeter
Toote üksikasjad

Nafta trafoõli ASTM D1500 Kolorimeeter

I.Oil ASTM D1500 Kolorimeetri TUTVUSTUS
Kaalu kohaldatakse määrdeõli ja muu nafta värvi vastavalt määrdeõlile ja muule naftale vastavalt ASTM D1500. Mõõtevahendi kasutamise ajal võetakse proovi petrooleeti süstitakse kolorimeetrilisse torusse. Siis värvomavus ja värvinumber määratakse pärast proovi võrdlemist standardse värvilehe.
 ASTM D1500 Colorimeter

II.Oil ASTM D1500 Kolorimeeter PEAMISED TEHNILISED NÄITAJAD
Toide: 240V,100W, samuti piimakoorepirn igava poleeritud vooder, mille temperatuur on 2750±50K.
Kolorimeetriline toru: Värvikad lameda põhjaga klaastoru oma siseläbimõõduga Φ32.5~Φ33.4mm ja selle kõrgus 120 ~ 130mm.
Standard Värviketas: 26 valgusauku läbimõõduga asΦ14, sealhulgas 25 klaaslehti sisaldavad lehed, mille värvinumber on vahemikus järjest ja vastavalt 1-lt 25-le. 26. auk on tühi.
 
III.Oil ASTM D1500 Kolorimeetri KOOSTIS INSTRUMENT
Seade koosneb tavalisest valguskettast, vaatluse ks ettenähtud optilistest läätsedest, valgusallikast ja kolorimeetrilisest torust.
Komisjon on värv filtreeritakse pärast seda, kui lähtetuli läbib piimja klaasi ja päikesevalguse filtreeriv klaasleht. Spektri omadused on sarnased põhjavalguse ga. Kaks paralleelsed valguskiired koosnevad pärast standardset valgust läbi tasapinna peegeldava peegli ja prisma. Need kaks valguskiirt sama suur ja kuju ning samaaegselt ja võrdselt tavalise värviketta värvilise klaaslehe valgustamiseks ja proovi kolorimeetrilises torus.
Standardne värviketas sisaldab 26 valgusaugud läbimõõduga asΦ14. Pöörake pöörlevat käsiratast standardne värviketas seadme paremal küljel nii, et proovi vedeliku saab valida õige vastava värvi katse värvivõrdluse.
Kolorimeetriline toru pannakse läbi väikese kaane asendisse instrumendi ülaosas.
Vaatlus silmalääts koosneb kumerpeeglist ja nõgusast peeglist. Optiline silmaläätsel on võime reguleerida valguskiirt ja Keskendudes.

IV.Ettevõtte teave
HuaZheng elektriline Manufacturing (Baoding) Co., Ltd on riigi võrgu tarnija China.It tähendab, et me oleme Hiina valitsuse varustaja. kogu Hiinas.
Veelgi enam, meie kliendid on pärit erinevatest riikidest nagu Ameerika, Inglismaa, Bulgaaria, Brasiilia, Tšiili, Malysia, Vietnam ja nii edasi.
Meie peamised tooted on Isolatsioon Oil Tester, Kaabel Fault Locator, Power Quality Analyzer, Kõrge Pinge generaator, kõrgepinge kondensaator, katsetamine transformer ja nii kohta.

V.Soovitus

oil tester

Kas soovite saada rohkem teavet? Clakkuda "Saata" Kohe!


trafoõli värvikatse

Küsitlus

You Might Also Like