HZGC-1210 transformerõlide kromatograafia on-line seiresüsteem

HZGC-1210 transformerõlide kromatograafia on-line seiresüsteem
Toote üksikasjad

HZGC-1210 transformaatoriõli kromatograafia on-line seiresüsteem

Lühike sissejuhatus

HZGC-1210 tüüpi trafoõli kromatogrammil on võimalik jälgida järgmisi funktsioone: automaatne vereringe puhastamine, õli, õli ja gaasi eraldamine, proovide analüüs, andmetöötlus ja reaalajas häiresignaal; See võiks kiiresti veebis jälgida õliga immutatud voolu HV seadmete transformaatorite nagu trafode õliga lahustatud gaaside sisaldust ja kasvu. Ekspertvõrgu vigade diagnoosimise süsteemi kaudu võib varem prognoosida seadmete rikke varjatud probleeme, vältides seadmete õnnetusi, et vähendada raskeid kahjustusi ja parandada seadmete töökindlust. Uue põlvkonna toodetena e-kromatogrammi jälgimise tarkvara valdkonnas pakub süsteem võrgustraktorile stabiilseid ja usaldusväärseid lahendusi, et realiseerida kaugjuhitava DGA analüüsi. Seepärast on see energiasüsteemi riikliku kapitaalremondi jõustamise jõuline tagatis.

HZGC-1210 süsteem on kavandatud õli kromatogrammi veebipõhise seire eeliste alusel nii kodus kui ka välismaal. Nii et süsteemil on ilmseid eeliseid stabiilsuse, usaldusväärsuse ja täpsuse aspektides.

H2 , CO , CO2 , CH4 , C2H4 , C2H2 , C2H6 kontsentratsiooni ja kasvumäära online-testimine

Koguselise puhastamise ja ringlussevõtuprotsessi meetod võiks tõepoolest peegeldada õli lahustunud gaasi seisundit.

Õli ja gaasi eraldamine on ilma reostuseta ohutu ja usaldusväärne. Kasutajad võivad valida trafo õli või mitte.

Sellega võeti vastu spetsiaalne komposiitkromatograafiline kolonn, et parandada gaasikomponendi eraldamise taset.

Sellega võeti vastu imporditud detektor, et suurendada süsivesinike gaaside testimise tundlikkust.

Gaaside tuvastamise tehnikal on kõrge stabiilsus ja täpsus ± 10% ulatuses.

Valmis ja usaldusväärne on kommunikatsioonirežiim, on ta vastu võtnud standardsete võrguprotokollide ja võib toetada kaugandmete edastamist.

Andmete kogumine, vastu võetud ümbersuunamistehnoloogia Δ - Σ analoog-digitaalmuundur 24-bitise lahutusvõimega ja automaatse kalibreerimisega, on väga usaldusväärne.

Erinevad andmete kuvamine ja päringurežiimid võivad anda aruande ja suundumuste diagrammi. Ajalooliste andmete säilitamise kestus on 10 aastat.

Sellel on tugev keskkonnasõbralikkus, mida kasutatakse laialdaselt külmas, kuumas, kõrge niiskuse ja suure kõrgusega aladel.

♦ Tõrgeteta toimimine on täitmata. Elektromagnetiline ühilduvus võib vastata standarditele GB / T17626 ja IEC61000.

See pakkus 2 murettekitava komplekti taset. Häire signaal võib levida laialt.

Avatud andmebaas võib pääseda elektrisüsteemi LAN-i.

Lisaks sellele kasutab HZGC-1210 modulaarne disain kõrgjõudlusega sisseehitatud protsessorite abil, muutes kromatograafia veebisüsteemi seiresüsteemi stabiilsemaks ja usaldusväärsemaks. Sellel on järgmised funktsioonid:

Sellel on kiirem analüüsi tsükkel, mida kasutajad ise saavad määrata. Minimaalne jälgimistsükkel on 40 kuni 60 minutit. Soovitame seada 24-tunnist kontrollkatset;

Nafta ja gaasi eraldamiseks kulub vaid 10 minutit. Ta kasutab spetsiaalset keskkonna kohandamise tehnoloogiat, et kõrvaldada gaasi jaotuskoefitsiendi muutus, mis on tingitud temperatuuri ja niiskuse muutustest.

Analüüsitud õliproov võttis kasutusele degaseerimis- ja puhverdamismeetodi, eemaldades segunenud mulli õliproovist. Mitmekihiline isoleeritud taasinjektsioonõli (tagastamise õlitamine) meetod võib tagada, et transporditud gaasi ei võeta trafosse.

C2H2 avastamise miinimumpiir võib ulatuda 0,1-0,5 μ L / L-ni.

Sellega võeti kasutusele topeltkontuur ja mitmerežiimiline termostaatjuhtimine ± 0,1 temperatuuri kontrolli täpsusega. Seade on varustatud tööstusliku kliimaseadmega, mille funktsioon on automaatne konstantse temperatuuri reguleerimine.

Sisseehitatud protsessori juhtimissüsteem on multifunktsionaalne, ühendades õli ja gaasi eraldamise, andmete kogumise, kromatograafilise analüüsi, kontsentratsiooni arvutamise, andmete murettekitamise ja seadmete seisundi jälgimise. Vältida tuleks selliseid juhtumeid nagu andmete kadu, mis parandab oluliselt süsteemi töökindlust ja stabiilsust.

Funktsionaalne liidese kiht on vastu võtnud optoisolaatori, et veelgi parandada häireteta võimet.

Etherneti kaudu saab täieliku digitaalse ja kaugandmeedastus, parameetrite seadistamine ja juhtimine realiseerida.

Parandab diagnoosi tõrke funktsiooni, rakendades modifitseeritud kolme suhtelise meetodi, David trigonomeetria ja kuupmeetri graafilist meetodit, et juhtida diagnoosi tulemust;

See tugevdab enesekontrolli ja lisab kaughoolduse funktsiooni ja häirib seadmete häireid

See toetab 61850 kommunikatsiooniprotokolli, pakkudes samasuguste seadmete seirevõrkude loomist, et saaks kindlalt piiratud kaugjuhtimissüsteemi diagnoosida.

Süsteem on kasutanud 19 standardvarustust ja integreeritud modulaarset disaini, mida on lihtne paigaldada ja hooldada kasutajasõbraliku toimimisega.

Laialdase laiendusega, võib see hõlpsasti integreerida teiste seireseadmetega.

Mitte-silindri konstruktsioon säästab aega ja raha kandegaasi muutmiseks igal aastal, nii et pärast müügihooldust oleks palju lihtsam. Lähedal asuva kõrgsurvepaagi läheduses oleksid trafod ohutumad ja potentsiaalselt ohustatud.

Hot Tags: hzgc-1210 transformaatorõli kromatograafia on-line seiresüsteem, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlused, odavad
Küsitlus

You Might Also Like