hzjd-3z isolatsiooniõli Tan Delta testimissüsteem / Dielektrilise kadu nurga&takistuse testimise komplekt

hzjd-3z isolatsiooniõli Tan Delta testimissüsteem / Dielektrilise kadu nurga&takistuse testimise komplekt
Toote üksikasjad

hzjd-3z isolatsiooniõli Tan Delta testimissüsteem / dielektriline kadumisnurk& Takistustesti komplekt

I. Eessõna

hzjd-3z Insulation Oil Tan Delta ja Resistivity Testerisa uut tüüpi integreeritud instrument, mis on loodud vastavalt standardile GB / T 5654-2007 ja mida saab kasutada elektriseadmete isolatsioonivedeliku dielektrikadude, dielektrilise konstandi ja helitakistuse automaatseks mõõtmiseks. Sellel instrumendil rakendatakse täiustatud mõõtmis- ja juhtimistehnoloogiat, mis muutis kuumutamise, temperatuuri reguleerimise, andmete kiire proovivõtmise, arvutamise, kuvamise, printimise ja salvestamise protsessi automaatselt rakendatuks. Täiustatud mõõtmispõhimõte ja kõrge digitaalne tehnoloogia võimaldavad teie tööd lihtsamaks ja mugavamaks muuta.

II. Toimivusfunktsioon

1. Kõrgelt automatiseeritud, dielektrilist kadu, dielektrilist konstanti ja helitakistust saab mõõta korraga.

2. Täiustatud DSP ja FFT tehnoloogia kasutamine tagab andmete stabiilsuse, täpsuse ja usaldusväärsuse.

3. Sellel on täiuslik kaitse- ja meeldetuletusfunktsioon, näiteks katte avamine ja kõrgepinge purustamine, õlitassi kõrge ja madalpinge elektroodi lühis, temperatuurianduri purunemisviga jne. Kõrvaldage täielikult ohuohud.

4. Temperatuuri reguleerimise ja testimise integreeritud ülesehituse tõttu suudab seade hoida kõige väiksemat ja kergemat tingimusel, et kasutatakse standardset õlitopsi 60 pF. Nii et seda on lihtne kaasas kanda ja see sobib suurepäraselt labori- ja välitingimustes kasutamiseks.

5. PID temperatuuri reguleerimine võimaldab temperatuuri täpselt reguleerida. Vahesageduslik induktsioonküte muudab kütteprotsessi kiireks. Ühe õliproovi kuumutamisprotsessi lõpuleviimine võtab aega umbes 20 minutit

6. Automaatse õli väljalaske funktsiooniga saab tassi prooviõli tühjendada ilma seda eemaldamata ja prooviõli saab kasutada õlitassi pesemiseks.

7,4,3-tolline TFT LCD-ekraan on varustatud eraldusvõimega 480 x 272. Akenemenüü on väga selge ja ülevaatlik. Neljasuunalise navigeerimisnupu kujundus on samuti selge ja mugav.

8. Sees olev igavene kalender muudab andmete salvestamise ja printimise mugavaks.
9. Paneeli tüüpi mikrotermoprinteriga saab mõõtmistulemusi automaatselt printida.
10. Mõõteandmete automaatne salvestamine, kuni 100 andmesalvestusrühma. Järgige põhimõtet "esimene sisse, esimene välja", kui üle 100 rühma kirjutab varaseimad salvestusreklaamid automaatselt üle.

III. Tehnilised näitajad

1. leht - tehniline näitaja

Parameeter

näitajad

Parameeter

näitajad

Mõõtepiirkond

Mahutavus

1pF ~ 200pF

Resolutsioon

Mahutavus

0,01 pF

Dielektriline kaotus

0~100%

Dielektriline kaotus

1×10-5

Resistentsus

10M~10T

Resistentsus

0.1M

Mõõtmise täpsus

Mahutavus

0,5 % +1pF

Temperatuuri reguleerimise täpsus

±1℃

Dielektriline kaotus

1%+0.0003

Temperatuuri reguleerimise ulatus

Ümbritsev temperatuur ~ 120 ℃

Resistentsus

20%

Pinge

Dielektriline kaotus

AC2000V

Ümbritsev temperatuur

0℃~40℃

Ümbritsev õhuniiskus

~ 80% suhteline õhuniiskus

Töötoide

AC220V ± 10% ; (50 ± 1) Hz

Mõõtmed

360 × 320 × 255 (mm)

võim

800W

kaal

8kg / (koos

õlitops)

oil tan delta tester

Hot Tags: hzjd-3z isolatsioon õli tan delta testisüsteem / dielektrilise kadu nurga&takistustesti komplekt, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Oil Tan Delta testikomplekt, õli tan delta ja takistuse tester, isolatsiooniõli dielektriline kadu tester, õli dielektriline kadu puutuja katsekomplekt, isoleeriva õli puutuja delta test, trafo testeri dielektriline kaotuse nurk, trafo õli testimismasin, trafo õli dielektrilise kadu test
Küsitlus

You Might Also Like