HZCS-X6 Automaatne õli happesuse kontrollimise seade Trafoõli happe testimise komplekt

HZCS-X6 Automaatne õli happesuse kontrollimise seade Trafoõli happe testimise komplekt
Toote üksikasjad

HZCS-X6 automaatse õli happesuse testimise seadme trafo õli happe testimise komplekt


I.Ülevaade

Elektrisüsteemides ning tööstus- ja mäetööstusettevõtetes on palju õliga täidetud elektriseadmeid, trafoõli ning turbiiniõli happeväärtus on regulaarne kontroll. Isolatsiooni oleiinhappe väärtuse automaatne tester, mida kasutatakse trafoõlis, turbiini oleiinhappe määramisinstrument, võtab vastu arvuti juhtimise, automaatse elektrilise, optilise, mehaanilise ja keemilise integreerimise disainilahenduse, asendab täielikult käsitsijuhtimise, tõstis töö efektiivsust, vähendab töötajate tööjõu intensiivsust, minimeerib inimkeha kahjustavad orgaanilised lahustid ja kemikaalid. Toiming on lihtne, hõlpsasti kasutatav, tugev häiretevastane võime, stabiilne ja usaldusväärne.

Happe neutraliseerimiseks on vajalik happe neutraliseerimine 1 grammis õlis kaaliumhüdroksiidis, mgKOH / g õlis, ütles, et see on üks näitajaid, mis peaksid toote kvaliteedikontrollis olema ranged. Naftasaaduste happelisuse automaatne tester on välja töötatud vastavalt GB / T264-83 tootmise standardile ja sobib transformaatoriõli, turbiiniõli ja kütusekindluse tuvastamiseks, happesuse väärtuse määramiseks proovide analüüsimisel. Toode mehaanilise, optilise ja elektroonilise tehnoloogia integreeritud kasutamise kaudu KASUTAB arenenud mikroprotsessorit, suudab automaatselt realiseerida lüliti proovid, tiitrimise, tiitrimise lõpp-punkti ja printida mõõtmistulemused ning muud funktsioonid, süsteem on stabiilne ja usaldusväärne, kõrgel tasemel automaatika. Saab laialdaselt kasutada elektrienergia, keemiatööstuse, keskkonnakaitse ja muudes valdkondades.

II.Funktsionaalsed omadused

Seade, mis kasutab uue põlvkonna protsessorite ja uue perifeerse vooluahela võimsat funktsiooni, mõõtmise täpsust, suurt positsioneerimistäpsust, tiitrimise lõpppunkti täpsust ja usaldusväärsust ning katsetulemuste head korratavust.

Põhimõtteliselt on järgmised omadused:

1, kasutades 320 x240 graafilist punktmaatriks-vedelkristallkuvarit, täisekraan, puutetundlikud klahvid, sõbralik inimese-masina liides;

2, kasutades neutraliseerimistiitrimispõhimõtet, kasutage mikroarvuti, et juhtida toatemperatuuril automaatselt vedelikku ja tiitrimist, segamist, tiitrimise lõpppunkti määramist, LCD-ekraani ja saab testi tulemusi printida.

3, värviandur koordineerib tiitrimise lõpppunkti tuvastamist, otsustamist ja usaldusväärseid lõpptingimusi.

4, pole vaja likööri tassi raisata.

5, ekstraheerimis- ja neutraliseerimisvedelik peristaltilise pumba abil, kõrge mõõtmistäpsus.

6, ajaloo päring, instrumendid ja automaatne mälufunktsioon, mille tulemuseks on katse aeg automaatse salvestamise rekord ja mis ei ole kadunud pärast väljalülitamist, andmeid saab säilitada rohkem kui 10 aastat, hilisemate päringute printimiseks.

7 kalendripäeva täpsusega temperatuurikompensatsioon, registreerige kuupäev ja kellaaeg, kindlaksmääratud võimsus töötada üle 10 aasta;

8, spetsiaalse reagentide pudelit hoitava ekstrakti ja neutraliseerimisvedelikuga, kasutamisel kasutatava reagendiga, mis ei ole õhu käes, vältige lahusti aurustumise ja õhus tekkiva CO2 mõju; Kasutajad ei pea lahustitega kokku puutuma, vähendades orgaaniliste lahustite ja kemikaalide mõju inimkehale.

9, seade on lihtne toiming, kasutades suure ekraaniga LCD ja hiina menüüvalikuid, peavad kasutajad valima ainult menüüfunktsiooni, vastavalt ekraanil kuvatavatele viipidele, saab seade happelise väärtuse määramise automaatselt lõpule viia.

10, saab testija valida vastavalt vajadusele ainult ühe proovi või pideva mõõtmise 2-6 proovi.

11, mugav suhtlus RS232-liidesega arvutiga.

12, mikroprinter, termiline muudab võrguühenduseta printimise funktsiooniga printimise ilusamaks ja kiiremaks.

III.Tehnilised parameetrid

1, toitepinge: AC220V pluss või miinus 20% kuni 50 hz + 10%

2, happe väärtuste vahemiku määramine: 0,0001 kuni 0,5000 mgKOH / g

Minimaalne lahutusvõime: 0,0001 mgKOH / g

Täpsus: happe väärtus vahemikus 0,001 kuni 0,1000 mgKOH / g,

Lubatud veavahemik: 0,02 mgKOH / g

Happe väärtus vahemikus 0,1000 - 0,5000 mgKOH / g,

Lubatud veavahemik: 0,05 mgKOH / g

3, kuju suurus: 420 x270x260 (mm)

4, ümbritseva õhu temperatuur: 5 DHS C - DHS 40 C

5, suhteline õhuniiskus: <85%>

6, kaal: umbes 9 kg


Hot Tags: Hzcs-x6 automaatse õli happesuse testimise seadme trafo õli happe testimise komplekt, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, isoleeriv õli happe testimise seade
Küsitlus

You Might Also Like