HZ-1023A ASTM D665 määrdeõli rooste mõõtmise seade vedel faas korrosioonikindel Tester

HZ-1023A ASTM D665 määrdeõli rooste mõõtmise seade vedel faas korrosioonikindel Tester
Toote üksikasjad

HZ-1023A määrdeõli rooste mõõtmise seade vedel faas Korrosioonikivitaja


I. Ülevaade

HZ-1023A vedel faas Korrosioontester on projekteeritud ja valmistatud vastavalt riiklikule standardile GB/T 11143. See sobib metalliosade kõrimisvõime mõõtmiseks, kui määrdeõli ja-vesi segatakse käesoleva standardi alusel, et hinnata lisaainete roostevastast sooritust.


Ii. Funktsioonid

HZ-1023A vedel faas korrosiooni Tester on ülemine ja alumine paigutus tüüp instrument, mis koosneb peamiselt pidev temperatuur vanni, elektrooniline kontroll pidev temperatuur süsteemi ja standardse proovi segamise seade. See mudel on neljaauguline.

Pidev temperatuur vann on valmistatud roostevabast terasest plaat keevitatud argooni Arc keevitamine, mis on korrosioonikindlad ja vastupidav. Sisseehitatud metallist küttetoru ja segisti teha temperatuur vanni ühtlase ja konstantne.

Elektrooniliselt juhitav konstantse temperatuuri süsteem kasutab digitaalse temperatuuri kontrollmõõtur, et kontrollida temperatuuri pideva temperatuuri vanni. Digitaalne temperatuuri kontrolli tabelit saab kasutada visuaalselt näidata seatud temperatuuri ja tegelik temperatuur, muutes lihtne teha temperatuuri seadmine ja temperatuurierinevuse korrigeerimine.

Standardne proovi Segamisseade on väike ja on millimeeter joon agitaatori, mis muudab selle paigaldamine segaja mugavam, Kiire ja täpne.


Iii. Peamised parameetrid

1. töötav toiteallikas: AC220V ± 10% 50Hz

2. küttevõimsus: 1200W

3. katsetaukude arv: 4 auku

4. Proovi segamine: 1000 ± 50 RPM


 Hot Tags: Hz-1023a ASTM d665 määrdeõli rooste mõõtmise seadme vedel faas korrosiooniklaam, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

You Might Also Like