Olemasolev kütusekatse (aurujuga aurustamismeetod)

Olemasolev kütusekatse (aurujuga aurustamismeetod)
Toote üksikasjad

Olemasolev kütusekatse (aurujuga aurustamismeetod)

See olemasolev igemetester on kavandatud ja valmistatud vastavalt standarditele GB / T 8019 Kütuses sisalduva kummikoguse standardne katsemeetod reaktiivse aurustamise ja ASTM D381 standardtesti meetodiga

unustatud sisu toidab aurustamist. See sobib lennukibensiini ja mootoribensiini olemasoleva kummikoguse määramiseks (ei sobi lennuturbiinikütuse olemasoleva kummisisalduse määramiseks)


I. Olemasolevad kummitestijad Peamised tehnilised omadused

1. See varustab spetsiaalselt välja töötatud küttevanni. Gaasiskeem on mõistlikult konstrueeritud ja aurustumise mõju on hea.

2. Tööpingi materjal on roostevaba teras. Sellel on 3 prooviauku. Iga joa voogu saab reguleerida ja juhtida sõltumatu voolumõõturiga. See suudab korraga teha 3 määramist.

3. Instrumendiks on töölaua struktuur. Lihtne disain ja lihtne kasutada. See varustab õhukompressori, et see vastaks standardi nõuetele.


II. Olemasolevad kummitestijad Peamised tehnilised kirjeldused

1. Toiteallikas: vahelduvvool (220 ± 10%) V, 50Hz, 2000W

2. Proovipositsioonid: 3 positsiooni

3. Õhuallikas: väline ühendus, üle (1000 ± 150) ml / s


Hot Tags: olemasolev igemete tester kütuse jaoks (aurujoa aurustamismeetod), valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, olemasolev igemete tester, olemasolev igemete testimise seade, olemasolev kummivann, olemasolev igemete testimismasin, olemas kummide aurustusvann, astm d381 igemete tester, Elektrooniline Astm D381 olemasolev igemesisalduse testimismasin, olemasolevad igemete testimisseadmed, olemasolevad kummisisalduse analüsaatorid, olemasolevad kummitestide komplekt, olemasolevad kummitestimisseadmed, olemasolevad igemete tester õlis, olemasolevad kummide testimisseadmed ASTM D381
Küsitlus

You Might Also Like