HZLL-05 Automaatne külmafiltri ühendamispunkti tester

HZLL-05 Automaatne külmafiltri ühendamispunkti tester
Toote üksikasjad

HZLL-05 Automaatne külmafiltri ühendamispunkti tester


HZLL-05 Automaatne külma filtri ühendamispunkti tester Toote kirjeldus:

HZLL-05 Automaatne külmafiltri ühendamispunkti tester on projekteeritud ja valmistatudNaftaHiina Rahvavabariigi tööstusstandard SH/T 0248. Selles võetakse kasutusele kaskaadkompressori jahutussüsteem ja destillaatkütuste ülikonnad, sealhulgas need, mis sisaldavad voolumodifikaatoreid või muid lisaaineid diislikütuse ja kodumajapidamises kasutatavate kütteõliseadmete jaoks. Kahekordne vann võib töötada samal ajal, värviline LCD-ekraan, puutetundliku ekraani töö, intelligentne temperatuuri juhtimissüsteem, automaatne lülitusvanni temperatuur, kõrge täpsusega temperatuuri reguleerimine, külma filtri ühenduspunkti automaatne määramine, päringute võimaldamine ja ajaloo ajaloo katsekirje printimine.

 

HZLL-05 Automaatne külma filtri ühendamispunkti tester Toote omadused:

HZLL-05 automaatne külmafiltri pistikupesa tester koosneb peamiselt kuvari juhtimissüsteemist, määramisseadmetest, külmutussüsteemidest ja elektroonilistest imisfiltreerimisseadmetest.

1.Seade võtab vastu uut tüüpi kompressori, täiustatud digitaalse temperatuuri regulaatori ja spetsiaalse jahutusvanni. Jahutusjõudlus on hea, temperatuuri reguleerimise täpsus on kõrge ja temperatuur jahutusvannis ühtlane.
2.Töölaua materjal on roostevaba teras. Sellel on kaks katseasendit ühes kambris. Temperatuurid on samad.
3.Struktuur on pingi mudel. Lihtne disain ja lihtne kasutada.

4. Testi lõpus salvestab süsteem testiandmed automaatselt, et hõlbustada tulevast uurimist ja printimist.

5.Automaatne juhtimine, temperatuurierinevus jahutuskeskkonna ja katsetatud proovide vahel tagavad, et jahutuskiirust saab kontrollida ja see on stabiilne

 

HZLL-05 Automaatne külmafiltri ühendamispunkti tester Tehnilised andmed:

Toide

AC 220V±10% 50 HZ

Sisendvõimsus

1250W

Temperatuurivahemik

AmbientTo -69

Temperatuuri reguleerimise täpsus

±0,5

Külmutussüsteem

Uut tüüpi külmutuskompressor

Ümbritseva õhu temperatuur

1035

Suhteline niiskus

85%

Küte PoweR

400w

Evakueeritud vaakum

-1961Pa200H2O

Filtreerimisfilter

363 Mesh roostevabast terasest traatvõrk

Kas soovite saada lisateavet? Clakkuma "Saata" nüüd!


Hot Tags: HZLL-05 Automaatne külmafiltri pistikpunkti tester, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Pour Point Tester, valamispunkti määramine, külmafiltri pistikupesa aparaat, külmafiltri pistikupesa katseseadmed, külmafiltri pistikupesa analüsaator, külmafiltri pistikupesa test,ASTM D6371 külmafiltri pistikupesa standard, cfpp külmafiltri pistikupesa, automaatne külmfiltri ühendamispunkti analüsaator, külmafiltri pistikupesa test , külmafiltri ühendamispunkti katseseade, külmfiltre ühendamispunkti analüsaator, cfpp seadme astm d6371
Küsitlus

You Might Also Like