HZIR-2000A Sf6 gaasilekke tuvastamise seadmed

HZIR-2000A Sf6 gaasilekke tuvastamise seadmed
Toote üksikasjad

HZIR-2000A sf6 gaasilekke avastamise seadmed


Esiteks, toote tutvustus

HZIR-2000A SF6 gaasiinfrapuna kvantitatiivne lekkedetektor võtab kasutusele infrapunaanduri ja kasutab infrapunakahelaine mõõtmise tehnoloogiat, et muuta mõõtmistulemus täpsemaks ja paremaks.
Seade on ette nähtud kaasaskantavaks ning sond ja peaseade on jagatud. See on omadused väike maht, kerge kaal, mugav bilansiline, kõrge tundlikkus, hea stabiilsus, kiire reageerimine, ei mürgistussond, ei ole mürgitus. Vedelkristallkuvariga gaasi kontsentratsioon muudab instrumendi lugemise mugavamaks ja täpsemaks. Kui SF6 leke on avastatud, seade heli alarm. Kui lekete kontsentratsioon suureneb, muutub seadme alarmiheli aina pakilisemaks. Kui lekkekontsentratsioon jõuab määratud väärtuseni, kiirgab seade pidevalt alarmiheli.

Need seadmed on spetsiaalselt ette nähtud väävliheksafluoriidseadmete ja -konteinerite lekke avastamiseks elektri-, raudtee-, elektriseadmete tootmise, keemia-, tuletõrjeseadmete ja aatomfüüsika uurimisosakondades. Seda saab kiiresti ja täpselt kvalitatiivselt ja kvantitatiivselt testida.


Teiseks, tehnilised andmed
Mõõtepiirkond (SF6): 0,1 ppm kuni 3000ppm (mahusuhe)
Näidurežiim: LCD digitaalne kuvari harmoonia, optiline signaalialarm
Alarmi seadistusvahemik: 0.1ppm~ 3000ppm (helitugevuse suhe)
Soojendusaeg:<1>
Reaktsiooniaeg: 3-5S
Mõõtmise täpsus: ±2% FS
Korratavus: vähem kui 2% FS
Stabiilsus: vähem kui 2% FS (12 kuud)
Lineaarsusviga: vähem kui 1% FS
Töötingimused : vahelduvvoolu toide 220V 50Hz
Töötemperatuur -10°C-40°C
Suhteline niiskus ei ületa 95%

Hot Tags: hzir-2000a sf6 gaasilekke avastamise seadmed, tehtud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, sf6 gaasilekke testija, sf6 gaasi katseseadmed, sf6 lekke avastamise teenused, sf6 jälgi gaasilekke detektor, sf6 gaasi lekke test, sf6 gaasi lekke test komplekt, sf6 gaasi lekke analüsaator, sf6 lekke tuvastamise süsteem, sf6 gaasi lekke avastamise vahend, sf6 gaasi lekke avastamise seade, sf6 gaasi lekke detektor , sf6 gaasi lekke tester
Küsitlus

You Might Also Like