HZIR-2000 SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor

HZIR-2000 SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor
Toote üksikasjad

HZIR-2000 SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor


Tootekirjeldus

      SF6 topelt-infrapunase kvantitatiivse lekke detektorit kasutatakse peamiselt lekke tuvastamiseks SF6-ga seotud elektritööstuse toodete puhul, mis hõlmavad GIS-i ja SF6-isoleeritud kaitselülitit ja SF6 gaasi täispuhutavat tsükli võrgukapi jne. Seade keskendub erinevatele eelistele ühes täielikult Välitingimustes kasutatavad omadused ning see on kavandatud kergekaaluliseks, kaasaskantavaks, mitteradioaktiivseks, ei vaja argooni, kiiret reageerimist, suure täpsuse, suure tundlikkusega ega keskkonnagaasi mõjutanud.

SF6 kvantitatiivne lekketektor võtab kasutusele kahekordse vedelkristallkuvamise, võib see näidata SF6 kontsentratsiooni reaalajas ja toimimine on väga lihtne. Lisaks on sellel sisseehitatud laetav liitiumpatarei, AC / DC.

SF6 kvantitatiivset lekkeandurit on lihtne kasutada ja kanda ning see võib tuvastada SF6 gaasi minimaalse kontsentratsiooni õhus. Instrumendi tehnilised põhiomadused on selle tundlikkus, reaktsiooniaeg ja stabiilsus, lisaks on see niiskuse ja mürgiste gaaside vastu. Infrapunaliidese kahesuunalisest infrapunase tehnoloogia tehnoloogilisest põhimõttest lähtudes tagab infrapuna lekkeandur SF6 gaasilekkega usaldusväärse ja täpse toimivusega ning vähem hooldust vajavad omadused. SF6 gaasi lekkimise infrapuna lekketektor on märkimisväärne areng, et tuvastada ja tuvastada SF6 gaasiseadmete minimaalne leke sise- ja välistingimustes. Erinevate videovalgustite puhul on see parim vahend keskkonnareostuse ja SF6 gaasi lekke vähendamiseks.

Peamised rakendused: 1, GIS Switchgear; 2, SF6 kaitselülitid, lülitusseadmed; 3, SF6ga seotud elektriseade.

Omadused

Mitte-radioaktiivne materjal, lihtne ladustada ja transportida

Vähem hooldus (hooldus üks kord iga viie aasta tagant) ja mitte kulumise osad

Ei seondu niiskusesisaldusega

Sellel on osakestefilter anduri kaitseks

Saasteainetega sidumata

Sisemine pump kiire reaktsiooniaeg, ainult 1 sekund

Ei tarvikuid

Kõrge tundlikkus, suudab tuvastada PPMV SF6 gaasi õhus, mis langesid 1 ppmv-ni

Tehnilised näitajad

Mõõtmise põhimõte: topeltlaine hajuv infrapuna spektromeeter (NDIR)

Deteerimisvahemik: 0 ~ 1500 PPM SF6

Tundlikkus: 1 PPM

Korratavus: 0,3%

Säilitustemperatuuri reiting: - 40 ~ + 70 ℃

Töökeskkond:

Temperatuur: - 10 ~ + 60 ℃

Suhteline niiskus: ≤90% RH

Proovivõtumeetod: sisseehitatud solenoidmembraanipumbad, automaatne imemine

Alarm: heli- ja helisignaal

Tööpinge: 220VAC ± 10% 50Hz, vahelduvvoolu ja DC, pidev tööaeg

Kaal: konsool: 2,5 kg, püstol: 0,5 kg HZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor

ettevõtte info

Heibei Huanhai Import & Export Trading Co, Ltd on võimas ettevõte elektri valdkonnas. Meil on tugev meeskond, sealhulgas tipp-müük, kvalifitseeritud insenerid ja meil on oma kvaliteetne tootmine.

Veelgi enam, meie kliendid on pärit erinevatest riikidest nagu Ameerika, Inglismaa, Bulgaaria, Brasiilia, Tšiili, Malisia, Vietnam, Nicaragua, Tai ja nii edasi.

Meie peamised tooted on kondensaatorid , isolatsioonitakistuse tester , DC kõrgepinge generaator , katsetrafo , isoleeriv õli tester , nagu trafo õli dielektriline tester (BDV tester) , trafode katse tester , trafo õli happe tester , leekpunkti tester ja nii edasi. Tooted Huanhai tarnitakse järgmiselt:

Transformeri tester, kõrgspinge generaator , relee testkomplekt , võimsuse kvaliteedi analüsaator , isoleeriv õli tester , kõrgepinge tester, isolatsiooni tester, maandustakistuse tester jne .

HZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektorHZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor

Sertifikaadid

Meil on oma tootmis tehas, pls vt allpool sertifikaat, me oleme otsene tarnija.

Meil on uus ettevõte, kes tegeleb arendamise, tootmise ja müügiga tõsise energiavarustussüsteemiga toodete, nagu näiteks kaabli vea tester, transformaatori testklassi, välgumihklite katse klassi, igakülgse testi klassi.  

HZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor

Näitus

HZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor

Kliendi visiit

HZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor

Meie teenused

Alates ostmise kuupäevast üheaastase instrumendiga on garantiiaeg 12 kuud. See on tasuta remondi asendamise, hooldus- ja tehniliste teenuste kogu eluea pikendus. Kui seadmel on leitud kõrvalekaldeid või häireid, võtke meiega ühendust, et korraldada kõige sobivamad ravivõimalused.

HZIR-2000 Infrapuna SF6 gaasi kvantitatiivne lekketektor


Küsitlus

You Might Also Like