HZJB-1A 3-faasilised relee testimisseadmed

HZJB-1A 3-faasilised relee testimisseadmed
Toote üksikasjad


HZJB-1A 3-faasilised relee testimisseadmed

HZJB-1A 3-faasiline relee testimisseade põhilineFunktsioonid

4 pingefaasi ja 3 voolu faasi standardväljund

See võib mugavalt kombineerida erinevat tüüpi voolu või pinget ja sellel on mitmekesisuse kaitsekatse. Igal väljundpingel on 120 V ja paralleelse voolu summa on 120 A. Neljanda faasi pingel Ux on palju funktsioone ja selle saab seadistada 4 tüüpi igale kolmele pingele või sünkronismi kontrollivale pingele või väljastama mis tahes pinge väärtust.

Singer HZJB-1A releed juhib mugav ja paindlik pöörlemishiir läbi suure LCD-ekraani ja kogu inglise displei. Sellega saab teha kõige rohkem testimistöid, sealhulgas igasuguseid relee- ja mikroarvutikatseid, ning see võib simuleerida igasugune keeruline hetkelisus, püsiv, teisendusrike katse jaoks. Seda saab kasutada kohe pärast käivitamist ja seda saab mugavalt kasutada.

Kahetoimeline mudel, ühendage tööks arvuti

Kasutades ingliskeelset operatsioonitarkvara Windowsi platvormil, võib see töötada igasuguste suurte, keerukate ja kõrgemate automatiseerimiskontrollide jaoks ning mugav on testida ja skannida igasuguseid kaitse püsiväärtusi, samuti reaalajas testiandmete salvestamist , kuvage vektorgraafikut, joonistage vea lainekuju, veebiväljaandeid ja nii edasi.

Tarkvara tugev funktsioon See võib lõpetada igasuguseid suuri keerukaid kontrolltöid, mis vajavad kõrgetasemelist automatiseerimist, näiteks kolmefaasiline diferentsiaalne test, abitoiteallikas kiireks lõikamiseks ja automaatne sisendkatse, liinikaitse sünkroniseerimise abil, kontrollides pinge uuesti sulgemist ja nii edasi. Ja see saab hõlpsasti testida ja skannida kõikvõimalikke kaitseseadeid rikete taasesitamiseks, reaalajas testiandmete salvestamiseks, kuvada vektorgraafikut, veebipõhiseid printimisaruandeid jne.

Lüliti koguse kontaktide arv on rikkalik 7 teekontakti sisendit ja 2 paari tühja väljundkontakti. Sisendkontakt ühildub nii tühja kontakti kui ka 0 ~ 250 v kontakti jaoks ning sellel on intelligentne automaatne tuvastamine. Sisend- ja väljundkontakti saab laiendada vastavalt kasutaja vajadusele.

Seade võtab kasutusele suure ja kõrge eraldusvõimega raadiograafilise LCD-ekraani, millel on 320 x 240 võre, ja kogu tööprotsess on seatud ekraanile, mille tööliides ja testitulemused on nii inglise, intuitiivsed kui ka selged.

Kasutage soojuse hajutamise struktuuri mõistlikku disaini, sellel on mitmesugused usaldusväärsed ja täiuslikud kaitsed ning võimsuse pehme käivitamine koos tõrke enesediagnostika ja lukustusfunktsiooniga.

Seade on varustatud spetsiaalse reguleeritava väljundvõimsusega 110v DC ja 220v DC.

Tasuv Veelgi olulisem on see, et testeri suur jõudlus ja väike testeri hind eristavad seda kui väga tasuvat masinat.


Lüliti suuruse ja aja mõõtmine

HZJB-1A

Märge

Snõia parameetrite sisestamine

7 viisi

Etühi kontakt: 1 ~ 20mA, 24v

Pkontaktide juurdepääs ower “0”:0+6V; “1”:+11 V+250V

Snõia parameetrite väljund

2 paari

DC220V0.2AAC220V0.5A

Timemõõtmine

Mõõtepiirkond: 0.1ms 9999smõõtetäpsus: 0,1 ms

Maht ja kaal

HZJB-1A

Avälimus ja suurus

400×300×180mm³

Wkaheksa ühest masinast

22kg

Spakkumisvõimsus

AC 220V ±10%5060Hz

Ekeskkonna temperatuur

-10+50

relay protection tester


Hot Tags: Hzjb-1a 3-faasiline relee testimisseade, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, 3-faasiline relee testimisseade, relee testimisseade, kaitserelee testimisseade, universaalne relee testikomplekt ja kasutuselevõtutööriist, relee testimise tarkvara, kaitserelee testimõõtur , releetesti, relee testimis- ja mõõteseadmed, kaitserelee testimisseadmed, relee testikomplekt, elektriseadmete relee testimine, hzjb-3, relee testimisseade, huazhengi elektriline kolmefaasiline relee test , iec61850, ept relee tester 300 V vahelduvvool, relee testimine, hzjb1a
Küsitlus

You Might Also Like