Hz4241 sekundaarvoolu sissepritseseadme elektriline mikroarvuti kaitse relee tester

Hz4241 sekundaarvoolu sissepritseseadme elektriline mikroarvuti kaitse relee tester
Toote üksikasjad

HZ4241 sekundaarvoolu sissepritseseadme elektriline mikroarvuti kaitserelee tester


Riistvara struktuur

Suure jõudlusega tööstuslik juhtarvuti on kontrollarvuti, mille kaudu saate otse Windowsi opsüsteemi käivitada. Selle testeri esiplaadil on 6,4&suurusega TFT värviline LCD-ekraan, jälgimispall ja optimeeritud klaviatuur, mida saab kasutada ilma välise hiire ja klaviatuurita. USB-liides, 10-100M võrgu suusanderi sideliides asuvad selle testeri tagumisel plaadil, mille kaudu saate mugavalt andmetele juurde pääseda, andmetega suhelda ja tarkvara uuendada.

LCD-ekraanil kuvatakse kogu protsess ja testi tulemus. Täiskomplekti ingliskeelne tööliides on väga sõbralik ja mugav. Toimingu teostavad esiplaadil olev kuul ja klaviatuur. Operatsioon on lihtne ja mugav ning seda on lihtne omandada. Operaatoril on vaja ainult vähe teadmisi arvutist.

Klaviatuur ja hiire liides on eraldatud ka esiplaadile. Kui soovite kasutada välist hiirt ja klaviatuuri, ühendades need vastavate liidestega, saate seda testerit kasutada nagu lauaarvutit.


Digitaalsignaali protsessori mikroarvuti

Testeri väljundsüdamikuks on kiire digitaalne juhtimisprotsessor. Tarkvaras kasutatakse 32-bitist topelttäpset aritmeetikat, mille kaudu saab toota iga faasi meelevaldseid suure täpsusega lainekujusid. Kuna integreeriv struktuur on vastu võetud, on testeri struktuur kompaktselt paigutatud. Andmeedastuskaugus on lühike ja tiheda struktuuriga, mis ületab testi kasutamisel pika andmesideliini ja kitsa sagedusriba tõttu vähem lainekuju väljundi punkte kontrollerit kontrollib otse arvuti.


Andmed

Vahelduvvoolu väljund

Faasivoolu väljund (efektiivväärtus) 0 ~ 40A, väljundi täpsus 0,2 kraadi

3-faasiline paralleelvoolu väljund (efektiivväärtus) 0 ~ 120A

Pika aja faasivool 10A

Faasivoolu maksimaalne väljundvõimsus 450VA

Maksimaalne väljundvõimsus 3 paralleelset voolu 900VA

Maksimaalne lubatud tööaeg 3 paralleelset voolu 10S

Sagedusvahemik (põhiline) 20 ~ 1000Hz

Harmooniline aeg 2 ~ 20

Alalisvoolu väljund

Voolu väljund 0 ~ ± 10A / faas, 0 ~ ± 30A / 3 paralleelselt

Väljundi täpsus 0,5 kraadi

Vahelduvpinge väljund

Faasipinge väljund (efektiivväärtus) 0 ~ 120 V väljund Täpsus 0,2 kraadi

Liinipinge väljund (efektiivväärtus) 0 ~ 240V

Faasipinge / liinifaasi väljundvõimsus 80VA / 100VA

Sagedusvahemik (põhiline) 20 ~ 1000Hz

Harmooniline aeg 1 ~ 20

Alalisvoolu pinge väljund

Faasipinge väljundivahemik 0 ~ ± 160V Väljundi täpsus 0,5 kraadi

Liinipinge väljundivahemik 0 ~ ± 320V

Faasipinge / liinifaasi väljundvõimsus 70VA / 140VA


Vigade ülevaatus

Tõrkekontrolli kasutatakse andmevormingus ANSI / IEEE C37.111-1991COMTRADE koostatud voolupinge lainekujude andmedokumentide paigutamiseks. Selle salvestavad andmesalvestusseadmed, näiteks rikke lainekuju salvesti testeris, ja testija vaatab selle lainekuju üle selliste seadmete testimiseks kaitse tester.

Iga standardne salvestusdokument koosneb kolme liiki dokumentidest. Need on vastavalt piloot, konfiguratsioon ja andmesidokument. Nende kolme tüüpi dokumentide nimed on samad, mida võib eristada erinevate sufiksinimedega, mis on vastavalt .HDR, .CFGand .DAT. Ülevaatustesti saab teha ainult siis, kui kolm dokumenti on täielik.

Enne testi avage esmalt teatud salvestusdokument. Salvestusdokumenti saab paigutada mis tahes alamrubriigis, mille leiate dokumendi avamise dialoogiboksist. Programm loetleb kõik dokumendid, mille järelliide on .CFG pärast alamrühma leidmist. Pärast teatud dokumendi valimist kannab programm selle nime automaatselt üle .CFGand .DATdokumentidest ning kuvab ekraanil kõik pingevoolu lainekujud ja kanali nime. Lisaks saate tööriista veerus olevate nuppude kaudu kontrollida ka dokumendi atribuuti, lainekuju diskretsiooni proovivõtupunkti jne.

Mitme lehe testimisvaliku dialoogi sisenemiseks vajutage klahvi „Test”:

Page 1 : Valige laine salvestamise pinge ja praegust liini tuleb testida. Saate valida kogu pingegrupi, kogu vooluahela režiimis ning lisaks saate eraldi ja iseseisvalt valida kolmefaasilise pinge või kolmefaasilise voolu.

Page 2 : Laine salvestamise segmendi ja alguspunktide valimine tuleb uuesti ilmuda. Ajapunkti põhiühik on vastavalt lainekuju proovivõtupunkti arvudele. Andmeid saate sisestada ajahetkel ning lisaks saate neid suurendada või vähendada, vajutades klaviatuuril klahve ↑ ja ↓.

Page 3 : Selle esitamine algsuhtes või väljastamine pärast PT ja CT muutumist muutumissuhtes. Teisendussuhte väljastamisel peaksite jagama andmed selle teisendussuhte väärtusega. Lisaks, kui teatud faasi andmed peavad olema väljastatud pärast 180-kordse tagasivõtmise faasi, saate teisendussuhte seada negatiivseks arvuks, näiteks '-1/1', siis väljastatakse see faas algses faasivastases suhtes.

Page 4 all Kõik valitud andmed edastatakse automaatselt alumisse masinasse, et oodata uuesti ilmumise väljundit.

Page 5 : Tehakse taasilmumise test ametlikult. Selle lehe 'ülemine nupp' paneb testija ringikujuliselt väljastama esimese perioodilise lainekuju ja ootama, kuni vajutate nuppu 'alumine nupp'; Kui vajutate alumist nuppu, väljastab tester kõik salvestamise lainekujud kuni taastuleku aja segmendi lõpp-punktini, et kogu protsess uuesti ilmuda. Samuti ei saa vajutada nuppu „üles”, vaid vajutada otse alla klahvi. See kuvab korraga kõik lainekujud alates algusajast kuni lõpuajaks.

Pärast testi lõppu esitab arvuti testimise tulemuse tekstivormingus „testiaruande \ vea taasilmumine” alamrubriiki ja seda saab kuvada või printida, vajutades klahvi „print”. Samuti saate selle kompileerimiseks või muutmiseks kopeerida selliste tööriistade abil nagu WORD.

HZ4241 relay test set

Kaubamärk: Huazheng HZ4241


Näitus

Oleme käinud 19.-21. Juulil 2016 Lõuna-Aafrikas Power-gen'i näitusel.

ja MEE näitus Dubais 1. – 3. märtsil 2016. Ja need on väga edukad. Järgnevad on fotod, millel osalesime Power-gen'i näitusel ja MEE näitusel.

transformer turns ratio meter.png

Tere tulemast

Lugupidamisega meie ettevõtte külastamiseks.Transformer Turns Ratio Meter.jpg

Kas soovite saada rohkem teavet?Clakkuda"SaadaGG quot; kohe!Hot Tags: hz4241 sekundaarse voolu sissepritseseadme elektriline mikroarvuti kaitse relee tester, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, mikroarvuti kaitse relee tester
Küsitlus

You Might Also Like