HZJB-1600 Relaytestar 6-faasiline sekundaarse sissepritse relee testimissüsteem

HZJB-1600 Relaytestar 6-faasiline sekundaarse sissepritse relee testimissüsteem
Toote üksikasjad

HZJB-1600 Relaytestar 6 faasi sekundaarse sissepritse relee testimissüsteem

protection relay test system

Suure jõudlusega tööstuslik juhtarvuti

Suure jõudlusega tööstuslik juhtarvuti on kontrollarvuti, mille kaudu saate otse Windowsi opsüsteemi käivitada. Selle testeri esiplaadil on 10,4&tolline TFT värviline LCD-ekraan, jälgimispall ja optimeeritud klaviatuur, mida saab kasutada ilma välise hiire ja klaviatuurita. USB liides, 10-100M võrgusuu ja jadaliides liides asuvad selle testeri tagumisel plaadil, mille kaudu saate mugavalt andmetele juurde pääseda, andmetega suhelda ja tarkvara uuendada.

Kogu protsessi ja testi tulemusi näidatakse LCD-ekraanil. Täiskomplekti ingliskeelne tööliides on väga sõbralik ja mugav. Toimingu teostavad esiplaadil olev kuul ja klaviatuur. Operatsioon on lihtne ja mugav ning seda on lihtne omandada. Operaator vajab arvutist vaid vähe teadmisi.

Klaviatuur ja hiire liides on eraldatud ka esiplaadile. Kui soovite kasutada välist hiirt ja klaviatuuri, ühendades need vastavate liidestega, saate seda testerit kasutada nagu lauaarvutit.

Digitaalsignaali protsessori mikroarvuti

Kiire digitaalne kontrollprotsessor on testeri väljundsüdamik. Tarkvaras kasutatakse 32-bitist topelttäpset aritmeetikat, mille kaudu saab toota iga faasi meelevaldseid suure täpsusega lainekujusid. Kuna integreeriv struktuur on omaks võetud, on testeri struktuur kompaktselt paigutatud. Andmeedastuskaugus on lühike ja tiheda struktuuriga, mis ületab probleemi, et lainekuju väljundi punktide arv väheneb pika andmesideliini ja kitsa sagedusriba tõttu, kui kasutatakse kontrollerit, mida kontrollib otse arvuti.

D / A teisendamine ja madalpääsfilter

Suure täpsusega D / A muundurit kasutatakse voolu ja pinge täpsuse ja lineaarsuse tagamiseks kogu vahemikus.

Paigalduspunkti suure tiheduse tõttu on lainekuju täpsus kõrge ja harmooniline komponent on väike, millel ei ole madalpääsfiltri suhtes ranget nõuet. Järelikult on sellel häid transientse, faasisageduse ja amplituudsageduse omadusi, mida on lihtne teostada täpse faasinihke ja harmoonilise superpositsiooni abil ning mis tagab väga suure täpsuse ka siis, kui sagedus on kõrge.

Pinge ja voolu võimendi

Faasivoolu ja pinge osas jätkame suure jõudlusega lineaarse võimendi väljundrežiimi vastuvõtmist, et voolu- ja pingeallikas saaksid otse väljastada igasuguseid lainekujusid alalisvoolu lainekujust lainekujudeni, sealhulgas igasugused sageduskomponendid, näiteks ruutlaine , kombineeritud lainekuju, mis kattub iga järjekorra harmoonilise, rikke transientse lainekujuga jne. Lisaks on väljundlaine selge ja sujuv ilma kõrgsageduslikult kiirgavate häireteta naabervarustuse suhtes. See võib lühiserikke korral hästi simuleerida igasuguseid voolu- ja pingeomadusi.

Võimsusvõimendi vooluahela jaoks võtame väljundiks suure võimsusega ja hi-fi moodulistiiliga imporditud toiteosad, kombineerituna hoolikalt ja mõistlikult paigutatud soojuse hajutamise struktuuriga, sellel on piisavalt suurt võimsuse üleliigsust ja soojusvõimsust. Võimsusvõimendi ahelal on ülekuumenemise, ülevoolu, ülepinge ja lühisekaitsed. Kui vooluahelas toimub ülevool ja pingeahelas tekib ülekoormus või lühis, piirab see väljundvõimsust automaatselt, lülitab kogu võimendi vooluahela välja ja annab häiresignaali. Selleks, et vältida võimendi ülekuumenemist pikka aega, töötades suure voolu all, on selles testeris seatud suure voolu all töötav tarkvara aja lõppemise süsteem. See võib töötada pikka aega, kui väljund on 10A või alla selle. Kui vool on üle 10A, käivitab tester tarkvara aja lõpetamise tellimuse. Kui aeg on läbi, keelab tarkvara automaatselt väljundvõimsuse ja annab häiresignaali. Mida suurem on väljundvool, seda lühem on piirav aeg.

Digitaalne sisend ja väljund

Sellel testeril on 10 kanaliga digitaalsisend ja 8 kanaliga väljund.

Lülitussisendi vooluring sobib nii tühjade kontaktide kui ka 0–250 V elektrilise potentsiaali kontaktide jaoks sisend- ja väljundahelas. Elektrilise potentsiaali kontaktide valimisel kuulub 0-6V suletud lülitile ja 11-250V avatud lülitile. Lülitusvõimega saab mugavalt testida iga faasilüliti kontakti toimimisaega ja toimimisaja intervalli.

Digitaalse sisendi osa on eraldatud suurarvuti ja võimendi ressurssidest. Digitaalse sisendi ots on riputatud, nii et digitaalse sisendi ühine ots on eraldatud voolu ja pinge osade ühisest otsast UN, IN.

Potentsiaalse sisendi vahetamisel on suunavus. Peaksite ühendama ühise otsa potentsiaali positiivse terminaliga ja sisendi otsa ühendamine negatiivse potentsiaali terminaliga, et tagada ühise otsa potentsiaal on kõrgem kui sisendi lõpp. Praktikas peaksite ühendama sisendi ühise otsa + KM-iga ja ühendama kontakti negatiivse klemmi sisendi otsaga.

Väljundosa on relee tühikäigu kontaktväljund. Väljundvõimsus on DC : 220V / 0,2A , AC : 220V / 0,5A. Lülitusvõimsuse väljund ei sõltu pingest, voolust, sisendist ega kõigist muudest osadest. Iga digitaalse väljundosa toimimisprotsess on igas testimismoodulis erinev. Lisateavet leiate tarkvaramooduli kasutusjuhendist.

Alalisvoolu toiteallika väljund spetsiaalseks kasutamiseks

Tagapaneelil on spetsiaalse reguleeritava alalisvooluallika väljund, millel on kaks vahetust 110V ja 220V, mida saab kasutada kohapeal ooterežiimi toiteallikana. Selle toiteallika jaoks määrasime ikkagi potentsiomeetri, seda saab reguleerida vahemikus 80 % -110 %. Selle toiteallika nimivool on 1,5A, mida saab kasutada kaitsetesti või lülitusahela toiteallikana. Ülekoormuse või lühise korral põleb vastav kaitsetoru (2A A 250V) läbi, peate seda kaitsetoru vahetama ainult sel ajal.

2. jagu Juhised esi- ja tagapaneelile

Juhised Relaytestar 1600 esipaneelile


1 TFT LCD-ekraan, vaikeresolutsioon: 800 × 600

2 Jalgpalli hiir ; Jalgpalli hiire vasak ja parem klahv

3 Esiplaadile optimeeritud klaviatuur

4 Toiteallika lüliti

5 USB-liides: seda saab ühendada väliste seadmetega, nagu hiir, klaviatuur, välkmäluketas, printer jne

6 10-100M võrguterminal: seda saab testi tegemiseks ühendada välise arvutiga


Juhised Relaytestari 1600 tagapaneelile

1 alalisvoolu toiteallika väljund: seda saab lülitada 110 V või 220 V ja seda saab kasutada kohapealse testimise toiteallikana

2 Pinge väljundkaitse

3 vahelduvvoolu 220 V toiteallika pistikupesa

4 PPS

5 sidepordi välise GPS-seadmega

6 Jaheda ventilaatori tuuleava

7 Instrumendi number


Juhised Relaytestari ülemisele paneelile 1600 :

1 Voolu väljundklemm: sellest terminalist paremal olev punane signaallamp näitab, kas voolu väljundis on lainekuju moonutus või koormuse avatud vooluahel

2 Pinge väljundklemm.

3 8 Digitaalse väljundi vaba relee kontakti väljund. Võimsus: alalisvool : 220V / 0,2A ; vahelduvvool : 220V / 0,5A

4 Digitaalne sisendterminal: sisendit on 10. Potentsiaali sisestamisel ühendage sisselülitamise positiivne ots testeri ühise otsaga

5 Maandatud pistikupesa

relay protection tester

relay test set

Hot Tags: hzjb-1600 relaytestar 6-faasiline sekundaarse sissepritse relee testimissüsteem, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, kuuefaasilise kaitse relee testimissüsteem, relee testipink, relee testimisseade, relee testimisseade, relee automaatne testimissüsteem , Relaytestar 1600 , sekundaarne sissepritsekomplekt, kaitserelee testimissüsteem, 6-faasiline kaitserelee testimissüsteem, alajaama relee testimisseade, kolmefaasiline relee testimissüsteem, mitmefaasiline relee testimissüsteem, relee täht, teisese sisseprelee relee testikomplekt, sekundaarse sissepritse relee testimise komplekt, relee test releetäht, 6-faasiline relee testikomplekt, universaalne relee testimissüsteem, sekundaarne sissepritsega
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni