Kolmefaasiline energiaregulaatori kalibraator

Kolmefaasiline energiaregulaatori kalibraator
Toote üksikasjad

Kolmefaasiline energiaregulaatori kalibraator

I. Ülevaade

Intelligentne energiaarvesti kalibraator HZ-901S on ette nähtud kõrgepinge toitevõrgu mõõteseadme tööks ja rikke tuvastamiseks elektrisüsteemi kohapeal. Mõõteriistad meid ülitäpse sisemise instrumendi transformaatori ja klambri tüüpi voolu transformaatori abil , võimaldades operaatoril kiiresti, ohutult ja usaldusväärselt leida arvestivead ja juhtmestiku vead . See näitab, et see on tõhus   Tõendid f või elektrisüsteemi inspekteerimispersonali poolt elektrivarustuse äravõtmiseks ja lekkimiseks, mõõteseadme tõrke leidmiseks , korrektseks mõõtmiseks ja elektrikoguse kompenseerimiseks .

HZ-901S intelligentne energiaarvesti kalibraator võtab tänapäeva populaarse ARM-protsessor, 168M sagedus ja 128M mälu, mida saab laiendada 4G mälukaardile. LCD- ekraan võtab vastu   7- tolline kõrglahutusega värviline puuteekraan koos emwini ekraaniga , mis muudab liidese täielikuks puuteekraaniks lihtsaks ja kasutajasõbralikuks ning   Mitte klaviatuuri töö . Mõõteriistad toetavad failisüsteemi ja seda saab arvutiga sujuvalt ühendada.

II. Funktsioonid ja tähemärgid

2.1   C- alibraator võib mõõta doseerimisseadme viga ja määrata, kas doseerimisseade on rikkis , kui elektrit ei suudeta ja   Mõõtekiiruse juhtmestik ei muutu .

2. 2   C- alibraator võib mõõta erinevaid elektrilisi parameetreid, nagu pinge, vool, võimsus, faasinurk, võimsustegur, sagedus jne, et määrata kindlaks ja tuvastada vooluahela   Seadme rike .

2. 3   C- alibraator saab mõõta CT- trafo suhtelise vea ja faasi nurga (valikuline funktsioon).

2. 4   C- alibraator kujutab kolmefaasilist pinge- ja vooluvektori diagrammi, muutes mõõteseadme juhtmestiku vea kontrollimiseks lihtsaks ja selgeks .

2. 5   Praegust silmust testitakse klambriga voolutrafoga , nii et operaator saab hõlpsalt teha kiire, ohutu ja usaldusväärse katse ilma praeguse loopi avamata .

2. 6 Reaktiivenergia arvesti koostisviga võib testida ilma juhtmeid vahetamata.

2. 7   C- alibraatoril on skillogrammi funktsioon   Näidik ja harmooniline analüüs . See võib üheaegselt või eraldi kuvada pinge ja voolu lainekuju. See suudab analüüsida 1-30 harmoonilist sisu ja harmoonilisi väärtusi b- kaartidega s .

2. 8   Kalibraator võtab kasutusele operatsioonisüsteemi, mis toetab täielikult Pinyini sisendit hiina tähemärgi jaoks . Sellel on 7-tolline tõeline värviline LCD-ekraan, klaviatuuri täieliku puutetundlikkuse puudumine ja   Üks ekraan mitme elektrilise parameetri kuvamiseks .

2. 9 C- alibraator toetab DBF-i andmebaasi haldamist , USB-ekspordi funktsiooni ja Exceli tabeli avamist , ilma taustteksti tarkvara toimimiseta.

 

III. Tehnilised kirjeldused

3.1 Sisendfunktsioonid

Pinge 0 ~ 400V Automaatkonversioon

Mõõteulatus c lambi voolutrafo 0. 1 ~ 5A ( 20A, 100A, 500A valikuline )

3.2 täpsus

Mõõteseadme täpsus : 0,1 leve l

3.3 Töötemperatuur: -20 ~ +50

3.4 Toide: 80V ~ 265VAC

Üldine võimsus: 3VA

3,5 V olume

Pikkus: 210mm, laius: 150mm, kõrgus: 70mm

3.6 Kaal: 2kg

3.7 Isolatsioon

A. Pinge ja voolu sisendklemmide isolatsioonikindlus   Maandus 100 M Ω

B. Vooluallika maanduspinge isolatsiooni tugevus on 2 kV (AC).

 Küsitlus

You Might Also Like