HZDZ-S3 Ketaslõikurid kvaliteedi analüsaator

HZDZ-S3 Ketaslõikurid kvaliteedi analüsaator
Toote üksikasjad

HZDZ-S3 käeshoitav toitekvaliteeti analüsaator-kolmefaasilist

Ketaslõikurid kvaliteedi analüsaator Toote sissejuhatus
HZDZ-S3 Ketaslõikurid analüsaator kolm faasi on spetsiaalselt kõrge täpsuse testimise vahendeid, mida saab kasutada katse elektrivõrgu lainekuju moonutamine, pinge kõikumine ja värelus, harmooniline sisu ja tasakaalustamata kolmefaasilise elektri kvaliteedi probleeme ja nii edasi.
Ketaslõikurid kvaliteedi analüsaator põhiülesanded ja omadused
Selle vahendi spetsiaalselt testimiseks kasutatud elektrivõrgu lainekuju moonutamine, pinge kõikumine ja värelus, harmooniline sisu ja tasakaalustamata kolmefaasilise elektri kvaliteedi probleemid nagu kõrge täpsuse testimise vahendid; samal ajal on ka funktsioone elektriline parameeter test, vektori analüüsi.
Võimalik täpselt mõõta pinge, vool, aktiivne võimsus, reaktiivvõimsust, sagedust, faasi nurk, võimsusteguri ja muude elektriliste parameetrite
See võib kuvada mõõdetud pinge ja voolu faasisignaal diagramm, saavad teada seadme juhtmestiku õigesti või mitte läbi analüüsi vektor diagramm.
Praegune mõõdetakse abil klamber transformer.Because kasutades klamber voolutrafo mõõtmine, operaatorid ei pea lahti vooluahelast, saab mõõta mugav ja ohutust. See võib olla varustatud erinevate illustreeriv klambrid vastavalt kasutaja mõõteulatusest.
See võib mõõta ja analüüsi võimu kvaliteedi alates energiavarustussüsteemist kliendi kasutamist, selle meetme ja analüüs hälve, pinge kõrvalekalle, pinge kõikumine ja värelus, tasakaalustamata kolmefaasilise pinge lubatud kraadi ja elektrivõrgu harmooniline.
Kas näidata ühefaasiline pinge ja voolu lainekuju ja võib-olla ka kolm faasi pinge ja voolule. Kõik testid on ekraaniluku funktsiooni liides, et hõlbustada kasutajatel lugemine ja analüüsida andmeid.
Koormuse kõikumise seire, mõõtmise analüüs igasuguste elektriliste seadmete erinevate töötab tingimus põhjus kõikumised kasulikkust elektrivõrgu kvaliteedi. Ajastus rekord ja salvestada muutus trend pinge voolu, aktiivne võimsus, reaktiivvõimsuse, näivvõimsust, sagedus, faas ja muude elektri parameetrid.
See võib dünaamilise jälgimise seadmete võimsus seadistus- ja toimimine ning aidata kasutajatel lahendada probleeme elektri seadmete protsessi ja seadistusvigu.
On võimalik testida ja analüüsi elektrisüsteem reaktiivvõimsuse kompenseerimine ja filtreerimine seadme parameetrite dünaamika ja kvantitatiivseks hindamiseks funktsiooni ja tehniliste näitajate kohta.
See võib seada eri ladustamise ajal, vastavalt määratud ajal salvestada intervalli andmete järjest.
Sisseehitatud suure võimsusega andmete salvestamise, vajutage 1 minutilise intervalliga saab salvestada rohkem kui 18 kuud järjest, võib rahuldada pikaajaline seire saitidele.
See instrument on USB liides, mis muudab lihtne kopeerida andmeid otse lava juhtimise arvuti. Koostööd võimas andmete haldamise tarkvara, reaalajas valimi andmeid saab otse üles laadida taustal juhtimise arvuti, siis põhjalikum ja kiirem töötlemine taustal.
Kas kalender, kell funktsiooni, reaalaja kuva kuupäev ja kellaaeg. Kas salvestada ka katseandmed ja tulemused testimisel ja laadida arvutisse läbi jadapordi kaudu tausta juhtimise tarkvara (valikuline) mõistma andmete arvutipõhiseks juhtimine, see on võimas avaldused.
3 minutit ilma tegutsevate vedelkristallekraaniga siseneb energiasäästu režiimi automaatselt, et maksimaalselt pikendada aku eluiga.
Juhtiv silikoonist võtmed, tunne on hea, pikk kasutusiga, mõistliku disain, mugav tegevus.
Sisseehitatud suure võimsusega, suure jõudlusega liitium-ioon akud laetud täis võib pidevalt töötada rohkem kui 10 tundi.
Väikeses koguses, kerge kaal, lihtne teha, võib kasutada valdkonnas kasutatakse mõõtmist, samuti saab kasutada laboratoorse standard mõõteseadmed.
Ketaslõikurid kvaliteedi analüsaator Tehnilised parameetrid
1.maranta sisend funktsioonide
Pinge mõõtepiirkond: 0 -400 v, automaat lõikamine
Praegune mõõtepiirkond: Clamp voolutrafo (3 liiki):
5 A / 25A (standard)
100 A / 500A (valikuline)
400 A / 2000A (valikuline)
Faasinurka mõõtepiirkond: 0 ~ 359,99 °
Sagedus mõõtmispiirkonnas: 45 ~ 55 Hz
Pinge kanali arv: kolme kanali (UA, UB, UC)
Praegune kanali number: kolme kanaliga (IA, IB, IC)
Kõige rohkem ülemhelianalüüsist: 63 korda 1 minutilise intervalliga pideva maksimaalse säilitamise tsüklit: 18 kuud
2.Accuracy
Electric parameeter mõõtmine:
Pinge: pluss või miinus 0,2%
sagedus: ± 0.01Hz
voolu ja võimsuse: ± 0,5%
faas: ± 0,2 °
võimu kvaliteet:
Põhiline laine pinge lubatud viga: ≤0.5% FS
Põhiline laine praegu lubatud viga: ≤1% FS
Põhilaine faaside erinevuse pinge ja voolu mõõtmisviga: ≤0.2 °
Harmooniline sisaldas määra mõõtmisviga: ≤0.1%
Vooluharmooniliste sisaldas määra mõõtmisviga: ≤0.2%
Kolmefaasiline pingeerinevus kraadi viga: ≤0.2%
Pinge kõrvalekalle vea: ≤0.2%
Muutused pinge viga: ≤0.2%
Töötemperatuur: - 10 ℃ ~ + 40 ℃
Maksustamispiirkonnad toide: AC220V, 45 Hz - 55 Hz sagedusega
Energiatarbimine vastuvõtva: ≤3VA
Aku maksimaalseks tööajaks: ≤10 tundi
isolatsioon:
sisend voolu ja pinge isolatsioonitakistuse ≤100MΩ.
vahel võimsustoide kestale töö tegemiseks võimsus sagedus 1,5 KV (RMS), eksperimendi kestis 1 minut.
Suurus: 320 mm * 240 mm * 130 mm
Kaal: 2,0 kg
Käeshoitav Power kvaliteedi analüsaator pilt on allpool:

Ketaslõikurid kvaliteedi analüsaator .png

Küsitlus

You Might Also Like