Pihuarvuti kolmefaasiline elektriarvesti kalibreerimisseade

Pihuarvuti kolmefaasiline elektriarvesti kalibreerimisseade
Toote üksikasjad

pihuarvuti kolmefaasiline elektrienergiaarvesti kalibreerimisseade


1. Toote ülevaade

Kaasaskantav seade, mis on ette nähtud kolmefaasiliste vahelduvvoolu elektriarvestite ja võimsusarvestite kontrollimiseks. Sellel on sisseehitatud kolmefaasiline standardallikas ja sellel on kolm spetsifikatsiooni 0,02 tase / 0,05 tase / 0,1 tase. Elektrienergia arvesti elektrienergia põhivea tuvastamise, elektrienergia arvesti püsikatse, standardhälbe, käivituskatse, hiiliva katse ja muude katsekehade saab lõpule viia ühe seadmega. Võrdlusstandardid: GB/T 11150-2001, JJG 597-2005, JJG 307-2006, JJG 596-2012 jne.


2. Omadused

Kolmefaasilise standardallika maksimaalne väljund on 456 V / 120 A, mis tagab väärtusväljundi stabiilsuse täiskoormuse tingimustes.

Praegune väljundvõimsus on kuni 2 mA, mis on katsetatud elektrienergia arvesti käivituskatse aluseks.

Väärtuse korrigeerimisel on mitu meetodit, nagu pöördkodeerija, asendi reguleerimine, astmeline suhe jne, ning seda saab reguleerida kolmes etapis või faasis.

Phasori diagrammi kuvamine: reguleerige meelevaldselt kolmefaasilise elektri vahelist faasi ja näidake seda otse faasoriskeemi kujul.

Inimese-masina funktsioon: varustatud suure suurusega LCD puutetundliku värviekraaniga, väärtusekraan on intuitiivne ja töö on mugav.

Harmooniline funktsioon (valikuline): seda saab harmoonilise mõju testi jaoks laadida 2–21 korda, reguleeritava amplituudiga/faasiga.

Professionaalne tarkvara (valikuline): toetab poolautomaatset ja täisautomaatset kontrolli; andmehaldus, sertifikaatide eksport.


3. Põhirakendus (tase 0,05)

Kontrollida või kalibreerida kolmefaasilisi aktiivenergia mõõturid 0,2S ja alla selle ning kolmefaasilised reaktiivenergiamõõturid 0,5 ja alla selle

Kontrollida või kalibreerida klassi 0.2S ja madalama klassi kolmefaasilist aktiivvõimsuse mõõturit ning klassi 0.5 ja madalama klassi kolmefaasilist reaktiivvõimsuse mõõturit.

Kontrollida või kalibreerida klassi 0.2 ja madalama klassi kolmefaasilist vahelduvvooluvoltmeetrit, ammeetrit, sagedusmõõturit, võimsusteguri mõõturit jne.


4. Üldised tehnilised kirjeldused

Toide: Vahelduvvool (220 ± 22) V, (50 ± 2) Hz

Töökeskkond: 0 °C~40 °C, 20%~80% R· H, kondenseerumiseta

Säilituskeskkond: -20 °C ~70 °C,<80% r·h,="" no="">

Seadme suurus: 490 mm (W) × 485 mm (D) × 200 mm (H)

Seadme mass: umbes 29,0 kg

Sideliides: RS232


Hot Tags: pihuarvuti kolmefaasiline elektriarvesti kalibreerimisseade, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Energiaarvesti kalibreerimismasin
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni