Null air generaator süsteemi Gc gaasi kromatograafia

Null air generaator süsteemi Gc gaasi kromatograafia
Toote üksikasjad

null õhugeneraatori süsteem gc gaasikromatograafia


I.Ülevaade

GA-2009 tüüpi õhugeneraatorit kasutatakse madala müratasemega kompressori õhuallikana; seade on varustatud kaheastmelise stabiliseeritud ja automaatse temperatuurikontrollisüsteemiga, puhastamissüsteemiga filtriga. Aktiivsöekamber ja silikageeli kamber, mis koosneb kolmest puhastustasemest, võivad tõhusalt eemaldada õhus tarvitusi ja veemolekule. Saab kasutada kromatograafia, leek fotomeeter erinevate mudelite kodus ja välismaal, võib asendada silinder teha oma tööd mugavamaks.

 

II.Peamised tehnilised parameetrid

1, töötingimused: toitepinge: 220V 50Hz

Ümbritseva õhu temperatuur: 15-40C kraadi suhteline niiskus on alla 70%

Ilma palju tolmu ja söövitav gaasi reostus.

2, õhu puhtus: kolmeastmeline puhastamine ilma õlita

3, väljundvoolukiirus: GA-2009 tüüp 0-2L/min

4, väljundrõhk: väljund 0-0.4Mpa Väljund B 0-0.5Mpa

5, müra: vähem kui 42 DB

6 nimivõimsus: 150W GA-2009; Wiefelstede, L

7, suurus: 465 x 235 x 360mm (L * W * H);

8, kaal: umbes GA-2009 22Kg;

 

III.Instrumendi omadused

1, võib asendada traditsiooniline kõrgsurve õhupudel, laboriinstrument.

2, lihtne töö, ainult toitelüliti alustada gaasi tootmist, saab kasutada pidevalt, samuti saab kasutada vahelduvalt.

3 kolmeastmeline gaasiteesüsteem kolmeastmeliseks puhastamiseks,

4, kahe taseme pinge, pinge stabiliseeriv täpsus.

5, ülepinge kaitse ja äravoolu lüliti, ohutu ja mugav kasutada.

6, tavaline algus, võib pikendada kasutusiga.

 

IV.Meetodite ja veebipõhiste meetodite kasutamine

1, seade eemaldatakse kasti, kontrollige välimust ja sees ei ole ebanormaalne tõttu tõsiseid vigastusi põhjustatud transport, siis kontrollige juhiseid, tarvikud on valmis.

2, mille osad "filter" õhu pärast lõppu sisendpaneeli, elektriliin ja pistikupesa kindlalt, et tagada ohutus.

3, ühendage võimsus, lülitage toitelüliti, märgutuli, manomeeter järk-järgult suurenenud 0,4Mpa mõne minuti pärast, kompressor lakkab töötamast (vee väljalaskeava heitgaasi umbes 2 sekundit) märgutuli on kustub. Tihendusmutri, mis vabastab Õhuväljundi A paneelil, paneb heitgaasi hiljem kompressori automaatselt käivituma, et see lõpetada.

4, rohkem kui tavaliselt, mille välisläbimõõt on 3 õhu väljundtoru ühendatud A-port, teine ots on ühendatud kromatograafi ja ei taga leket. Väljundport B on ühendatud lämmastikugeneraatori sisendpordiga (kui B väljundport. Ei, palun sulgege augud survekorgi jaoks) uuesti töötama, peate ainult toitelüliti avama.

 

V.Küsimused vajavad tähelepanu

1 tööprotsess, nagu märgutuled ja rõhk ei tõuse määratud väärtuseni, on üldjuhul põhjustatud kahest nähtusest: üks kompressori sisseehitatud soojuskaitse on katki; teine on kompressori temperatuur on liiga kõrge, on suur hulk gaasi leket põhjustatud kohaldamise seebivedelik, põhjalik avastamine. Eriti asendada silikageeli, rohkem peaks pöörama erilist tähelepanu keermega tihendusrõngas ei pigistavälismaa keha, ja tagada, et ei lekkida, pärast jahutamist saab taastada normaalne.

2, et vältida liigset mälu vee, mõju õhu puhtuse, vastavalt sekundite arv äravoolu lüliti saab väljutada enne seiskamise ajal (äravoolu nuppu paneeli); pöörama tähelepanu äravoolu suunas, et vältida elektrit.3, alates vaatlusakna vaatluse värvimuutus silikageeli, silikageeli saab muuta vastavalt vajadustele. Lülitage väljaasendatav võimsus, rõhunäidik on null, kuivatuskamber päripäeva pöörlemises, eemaldage instrumendiküljest, seejärel vastupäeva lahti keerama kaas, asendamine pärast vastupidises suunas Xuanjin, tagada, et ei leke.

4, et tagada gaasi puhtus, tuleb vahend umbes 1000 tundi asendada aktiivsütt (aktiivsüsi 20-40). Asendage, katkestage toitelüliti, rõhunäidik on null, avage kõigepealt külg, seejärel pannakse aktiivsüsi õli puhastuskambrist vastupäeva pöörlemise vastupäeva, aktiivsöe väljavahetamine ja seejärel vastupidises suunas Xuanjin, et tagada tihendi leket.

 

VI.Special Nõuanded

1, õhusüsteem, töö on sageli kerge, kuulub raske liikluse või lekke nähtus, peaks olema õigeaegne leke, muidu see kahjustab instrument ei tööta!

2, on mõõteriistal keelatud alglaadimiskoormus!

 

VII.Varuosad

1, tihendusrõhu kork M8X1 2

2, kummist tihendusrõngas 6X1.9 6

40x4 2-ga

16x4 2-ga

3, kindlustus toru 15A 2

4, elektriliin 1

5, filter 1

6, spetsifikatsioon 1

7, tunnistus 1

 

VIII.Kvaliteedi tagamine

1, toodete tootmine alates müügikuupäevast kogu aasta garantii, garantii aeg tasuta remont, elukestev remondi teenust nautida.

2, võib teha kodumaiste ja välismaiste tootjate gaasikromatograafia, gaasiseadmete remont ja asendamine ja muu äri.

3, teha laborigaasitorustiku projekteerimis- ja ehitust.

4, kui protsessi korraldajal tekib kvaliteediprobleeme või tehnilist nõu.

 


Hot Tags: null õhu generaator süsteemi gc gaasi kromatograafia, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Zero Air Generator, õhugeneraator gc, gaasikromatograafia varuosad, õhu generaator hind, puhas õhu generaator
Küsitlus

You Might Also Like