SCB10 valuvaigu kuiva tüüpi jaotustrafo

SCB10 valuvaigu kuiva tüüpi jaotustrafo
Toote üksikasjad

SCB10 valuvaiguga kuivkuivatustrafo


SCB10 valuvaigu kuiva tüüpi jaotustrafo omadused:

1. Kõrge usaldusväärsus
Spetsiaalse VPI (vaakumrõhu immutamine) tehnoloogia ja suurepärase NOMEX® isolatsioonipaberi kasutuselevõtuga näitab toode head üldist temperatuuri- ja niiskuskindlust, kuna kompaktne NOMEX® isolatsioonipaber hoiab täieliku kuivamise korral 90% dielektrilisest tugevusest, kui õhuniiskus on 95% ja hea kiirguskindlus, kuna tootel on 800 Mradi ioniseeriva kiirguse korral endiselt originaalsed elektrilised omadused ja mehaanilised omadused.

2. Tugev ülekoormusvõime
Kuna NOMEX® paberit kasutatakse peamise isolatsioonimaterjalina, on tootel suur kuumuskindel varu. NOMEX® paber kuulub C-klassi isolatsiooni ja suudab pikaajaliselt töötada ohutult ja stabiilselt temperatuuril 220 ° C. Projekteeritud H-klassi isolatsioonina, on toote maksimaalne töötemperatuur 180 ° C, seetõttu tagab 40 ° C kuumuskindel varu trafo ohutu töö ka kõrgema õhutemperatuuri, harmoonilisemate komponentide ja lühikese töötamise korral mahutavus.

3. Hea keskkonnakaitse, madal müratase
NOMEX® paber talub lühiajalist töötamist temperatuuril 350 ° C ning ei suuda pehmendada, sulatada ega toetada põlemist temperatuuril 250 ° C. See ei eralda mürgiseid ega söövitavaid gaase isegi temperatuuril 750 ° C ning ei murene kunagi ülimadalal temperatuuril. Rauasüdamik on valmistatud imporditud kvaliteetsest räniplekist optimeeritud disainiga, nii et müra kontrollitakse 48 dB piires ja keskkonnategevus on suurepärane.

4. Hea elektriline jõudlus ja väike osaline tühjenemine

eff3b950-f25f-4d62-9f20-7acb29120afe.jpg


Box-type transformer.jpg


Box-type transformer.jpg


Box-type transformer.jpg


Box-type transformer.jpg
Hot Tags: scb10 valatud vaigu kuivtüüpi trafo, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav valatud vaiguga trafode tootjad, jaotustrafo Hiina, 63 kva kuivtrafo hind, kuivtüüpi trafo valatud vaik, postile paigaldatud jaotustrafo,sukeldatud jaotustrafo, 1250kva vaigutrafo, jaotustrafo dyn11 tootja, postile paigaldatud jaotustrafo, isoleeritud jaotustrafo tarnija
Küsitlus

You Might Also Like