Kaasaskantav õlide kastepunkti analüsaator käeshoitav meeter õli niiskuse mõõtmiseks

Kaasaskantav õlide kastepunkti analüsaator käeshoitav meeter õli niiskuse mõõtmiseks
Toote üksikasjad

Kaasaskantav õli kastepunkti analüsaator Õli niiskuse mõõtmiseks käeshoitav arvesti

Funktsioonid:

1. Saidi algses proovis ühendage test ja proovi ei töödelda, andmeid saab lugeda sekunditega

2 .Süsteem võimaldab luua 8 kalibreerimistabeleid, et kohaneda kuni 8 erineva õliproovi testimisega, et ületada soolasuse mõju;

3. Korratavus 0 - 3 0% vahemik: 0-70% vahemik:< 0.="" 1%="" abs;="" 70="" -="" 1="">< 1.="">

4. Hetke testi väärtuse saab lukustada ja kuvada< abil; HOLD> võti hõlpsaks jälgimiseks

Testi väärtusi saab salvestada, iga kalibreerimistabel vastab salvestusfunktsioonile, mis võimaldab salvestada andmeid 24

6. Oskab testi kirjeid lugeda ja kustutada

7. Süsteemil on taustvalgus, mille saab sisse lülitada pimedas

HZWS-S 2 on valmistatud põhimõttel, et aine sumbumisel energia sumbumiseks neeldutakse kõrgsageduslikke elektromagnetilisi laineid. Kuna mikrolainete niiskuse neeldumisteguri ja õlide mikrolainete neeldumisteguri suhe on 75: 1, kui õlidele rakendatakse kõrgsageduslikku elektrivälja, mõjutab vee olemasolu vee olemasolu kõrgsagedusliku elektrivälja faas ja amplituud ning niiskusesisaldusega seotud löögiaste.

Sarnaseid tehnoloogiaid on kogu maailmas kasutatud juba aastaid, kuid konkreetsed katsemeetodid erinevad majade kaupa. Kõige tüüpilisemad uued meetodid on TDR ja Dünaamiline. HZWS-S 2 võtab kasutusele imelise tehnoloogia, mida Hiina teadlased on aastaid uurinud. Nafta niiskuse tuvastamise rakendamisel on see saavutanud kõrgeima korratavuse, mis ületab suuresti õli erinevuste ja soolasuse mõju. See on ainulaadne niiskuse testimise tehnoloogia tänapäeva maailmas.

Kasutamine:

See seade sobib naftaväljade tootmisüksuste igapäevaseks niiskuse analüüsimiseks, toornafta niiskuse kohapealseks analüüsiks naftatöötlemistehastes, õli põletavatele kasutajatele' raskeõli aktsepteerimine, mootoriõli niiskuse kohapealne analüüs ning õli ja orgaaniliste ühendite kiire testimine muudel puhkudel.

Kuidas kasutada:

Tavalise testimise ajal sisestage andur lihtsalt proovi, lülitage toitelüliti sisse ja testväärtus kuvatakse LCD-ekraanil.

1. Ainult ühe õlise proovi lihtne test:

Ükskõik millises kohas või laboris segage õli ja vesi kõigepealt ühtlaselt, seejärel sisestage andur ja lülitage sisse toitelüliti instrumendi vasakus ülanurgas. Mõne sekundi pärast kuvatakse ekraanil testi tulemusi. Pärast lugemist lülitage toide välja. See võtab umbes 10 sekundit

2. Mitme tabeli klassifikatsiooni testi kasutajad:

Lülitage instrument sisse, kõigepealt kontrollige, kas" C #" paremas ülanurgas olev silt on testitava õlitüübi kalibreerimistabel, asendage testitava õlitoote kalibreerimistabel praeguse kalibreerimistabeliga ja tehke ülaltoodud test.

3. Sellel on ka sellised funktsioonid nagu sisestus, keskmistamine, printimine ja muud.

Valmistamine enne kasutamist:

Esmakordsel kasutamisel peaksite kõigepealt kontrollima, kas testi andmed on täpsed. Kui see pole piisavalt täpne, peate kasutaja proovidega uuesti kalibreerima.

Enne tehasest lahkumist tuleks seade kalibreerida sama õliproovi järgi. Valimi ja standardmeetodi erinevuste tõttu ei pruugi see mõnikord olla kasutaja&{39 kohapealse testimisega täielikult kooskõlas. Kuid kasutaja uuesti kalibreerimise kaudu võivad kõik jõuda tehniliste näitajateni.

Instrumendi hooldus:

Seade on varustatud laetava akuga. Iga laadimine on umbes 3–5 tundi ja seda saab pidevalt kasutada 6–10 tundi. 3 päeva ooteaeg. Kui aku pinge on ebapiisav, väljastab instrument vahelduvalt GG-signaali; piiksab GG-signaali; heli ja samal ajal annab ekraanile äratuse.

Pärast instrumendi esmakordset kasutamist tuleb see 1–3 kuu pärast uuesti kalibreerida ja seejärel üks kord kuue kuu ja ühe aasta jooksul kalibreerida.

Pakendi suurus: 350 x 550 x 150 mm

Põhifunktsioonid

Põhineb intelligentsel elektroonilisel seadmel BD 5 , millel on täielik liidese seadistamise funktsioon

2 * 20 Vedelkristallekraan, samal ajal testi temperatuur, aktiivsus, niiskusesisaldus

Toetage samaaegselt RS 232 ja RS 485 sideliideseid, STIMcomi protokolli esmaseks ettevalmistamiseks, võite valida ka Modbusi protokolli

Häirefunktsioon

Tehnilised parameetrid

Katsevahemik: nagu on näidatud allolevas tabelis

Kontrollitingimused: ühtlane standardproov;

Korda täpsust: ± 0. 5% FS;

Täpsus: ± 2. 0% FS;

Proovi temperatuur: -40 kuni 85 C;

Proovi rõhk: N:< 0.="" 3="">

Reageerimise kiirus:< 15="" sek="" (="" 25="" c="">

Pikaajaline stabiilsus: ± 1% 5 aastat;

Ümbritseva õhu temperatuur: -10 kuni 60 C;

Keskkonna niiskus: 10-90%;

Kogu energiatarve: Max< 150="">

Toiteallikas: NiCd aku, pidev töö 4 tundi, ooterežiim 1 nädal;

Elektriline plahvatuskindel klass: Ia, sisemiselt ohutu disain. Saab kasutada klassis 1, A / B / C / D rühmas; II klass, rühma E / F / G keskkond;

Veermik: NEMA 2

Anduri suurus: 24 * 240

Paigaldusniidid: ZG 1 ”või 1” NPT

Testeri suurus: 98 * 32 * 185

Kaal:< 0.="" 7="">

Pakend: alumiiniumist kohverHot Tags: kaasaskantav õli kastepunkti analüsaator käeshoitav meeter õli niiskuse mõõtmisel, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

You Might Also Like