Määrderasva koonuse läbiviigu tester ASTM D217 asfaldi penetromeeter

Määrderasva koonuse läbiviigu tester ASTM D217 asfaldi penetromeeter
Toote üksikasjad

Määrderasva koonuse läbiviigu tester ASTM D217 asfaldi penetromeeter

I. Ülevaade

HZ-1038 rasva läbitungimise tester on projekteeritud ja valmistatud vastavalt ASTM D217 rahvusvahelisele standardile. See sobib erinevate määrete tungimise mõõtmiseks. See on vajalik rasvaettevõtete ja kvaliteedikontrolli osakondade tootmiseks ja kasutamiseks. Ideaalne instrument.

 

2. Struktuurilised omadused

HZ-1038 rasvakoonuse läbitungimise tester koosneb kahest osast: peamootor (Host) ja rasvatööline. Nagu joonisel näidatud: parem pool on peamine mootor ja vasak pool on rasvatööline.

Võõrustaja koosneb peamiselt baasist ja vahendusmehhanismist, tugi- ning ülemisest ja alumisest vahendusmehhanismist ning mõõtemehhanismist; baasvahendusmehhanism: šassii on varustatud peenreguleerivate ankrukruvidega ja pind on kaetud tasandavate ümmarguste villidega. Alustabeli taset saab ankrukruvide reguleerimisega kergesti reguleerida; tugi- ja üles-alla reguleerimismehhanism: koosneb tugivarrastest, tugivarrastest ning ülemise ja alumise paksuse reguleerimisnuppudest. Skaala kõrgust mõõtemehhanismis saab reguleerida katse ajal, millel on igal ajal täpse reguleerimise ja iselukustuse omadused; mõõtemehhanism: koosneb digitaalsest näidiku joonlauast, koonuse elektrilisest lukust, manuaalsest nupust ja taimerist. Sellel on täpse mõõtmise, mugava vaatluse ja toimimise omadused ning koonuse libisemisel ei ole vastupanu.

Rasva tööseade koosneb šassiist, tugivardast, kolbkäevardast ja rasvavardast ning selle struktuur on lihtne ja lihtne kasutada.

 

3. Peamised tehnilised parameetrid

1. Maksimaalne mõõtepiirkond: 70mm

2. Koonuse läbitungimise täpsus: ±0.1mm

3. Standardkoonus: vastab ASTM D217 nõuetele

transformer oil tester


Hot Tags: määrdeaine koonuse läbitungimise tester astm d217 asfaldi penetromeeter, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Oil Penetration Tester, koonuse tungimise test, konepenetromeeter
Küsitlus

You Might Also Like