Veeldatud naftagaasi jääkide testija LPG jääkainete testimise seadmed

Veeldatud naftagaasi jääkide testija LPG jääkainete testimise seadmed
Toote üksikasjad

Veeldatud naftagaasi jääkide tester LPG jääkide testimise seadmed

Ülevaade
HZ-1063 veeldatud naftagaasijääkide tester on konstrueeritud ja toodetud vastavalt standardile SY / T7509 ja Ameerika katse- ja materjalide seltsile ASTM D2158. See sobib jääkide sisalduse mõõtmiseks pärast veeldatud naftagaasi lendumist temperatuuril 38 ° C.


Funktsioonid
Sellel instrumendil on integreeritud struktuur, mis koosneb kõrge ja madala temperatuuriga vannidest ja vastavatest temperatuuri kontrollsüsteemidest. Sellel on täpne temperatuurikontroll, kompaktne struktuur, mugav töö ja paindlik kinnitus.
Krüogeenne vanni osa koosneb kompressorist, jahutist, aurustuskondensaatorist, drosselkapillaarist ja
Aurustist koosnev täielikult suletud kaskaadkompressorkomplekt on kokku pandud meie küpse jahutustehnoloogia abil, millel on väike energiatarve ja pikk kasutusiga; kõrge temperatuuriga vanni osa võtab temperatuuri kontrollimiseks vastu digitaalse ekraaniga temperatuuriregulaatori, millel on PID isehäälestamisfunktsioon. Tahkisrelee on tegevuse element. Temperatuuri kontrollsüsteemil on kõrge juhtimise täpsus ja stabiilne pikaajaline töövõime.


Peamised tehnilised parameetrid
Toiteallikas: AC220V ± 10 50Hz
Jahutusvõimsus: 300W
Küttevõimsus: 600W
Temperatuuri reguleerimisvahemik:
Madala temperatuuriga vann: toatemperatuur ~ -65 ℃
Kõrge temperatuuriga vann: toatemperatuur ~ 50 ℃
Konstantse temperatuuri täpsus: ± 0,2 ℃
Prooviavade arv: 4 rühma


ettevõtte info

HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) Co, Ltd on tarnija riigi Grid Hiinas. See tähendab, et oleme tarnija Hiina Government.And meie tooted levinud kogu Hiinas.

Veelgi enam,&# 39 on meie kliendid pärit erinevatest riikidest, näiteks Ameerikast, Inglismaalt, Bulgaariast, Brasiiliast, Tšiilist, Malysiast, Vietnamist jne.

Meie peamised tooted on soojustusõlide tester, kaablirikkeotsija, toitekvaliteedi analüsaator, kõrgepingegeneraator, kõrgepingekondensaator, trafode testimine ja nii edasi.
Liquefied petroleum gas residue tester


Hot Tags: veeldatud naftagaasi jääkide tester LPG jääkproovide testimisseadmed, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni