Lab vee ringleva tüübi mitmeotstarbeline vaakumpump 10L / min

Lab vee ringleva tüübi mitmeotstarbeline vaakumpump 10L / min
Toote üksikasjad

labori tsirkuleeriva tüüpi mitmeotstarbeline vaakumpump 10L / Min


I. Funktsioon ja eesmärk

See toode on uut tüüpi mitmeotstarbeline vaakumpump, mille töövedelikuks on tsirkuleeriv vesi ja kiirguse tekitatud alarõhu põhimõte. See tagab keemialaborite vaakumitingimused ja võib anda reaktsiooniseadmesse ringleva jahutusvee.

 

II. Omadused

Seda kasutatakse laialdaselt aurustamisel, destilleerimisel, kristallimisel, filtreerimisel, dekompressioonil, sublimatsioonis ja muudes toimingutes. See on ideaalne varustus ülikoolide, kolledžite, meditsiini- ja keemiatööstuse ning toiduainete töötlemise laboratooriumide jaoks.

1. Ilmne veesäästlik efekt. Veetsükli toimimise tõttu saab veepaaki lisatud vett ringlusse võtta, mis ületab suure hulga veejäätmete nähtuse, kui vaakum saavutatakse kraanivee otsese loputamise teel. Vastavalt tegelikule mõõtmisele ja pidevale tööajale ühe tööpäeva jooksul võib toode säästa vaakumi tingimustes rohkem kui 10 tonni vett. Pealegi saab seda pikka aega kasutada, lisades korraga vett. See on laboris, kus veeallikas puudub või veesurve on ebapiisav. Eriti rakendatav.

2. Multifunktsionaalne ja terviklik funktsioon. Lisaks vaakumitingimuste pakkumisele saab see masin samaaegselt teostada ka väliseid ringlusoperatsioone, et tagada ringleva jahutusvee reaktsiooniseadmele. See masin on ühendatud kraanivee allikaga ning veeallikat asjakohaselt täiendades saab tsirkuleeriva vaakumi temperatuuri ja vee kvaliteeti püsiva töötamise tingimustes pikka aega muutumatuna hoida, mis võib tagada vaakumi vähenemise kraadi ja realiseerida ringleva jahutusveega varustamine.

3. Kuju on uudne ja seda on lihtne kasutada. Selle masina pumba pea tungib otse vette, kogu masin on madala kõrgusega, väikese suurusega, kerge kaaluga, hõlpsasti liigutatav ning selle saab hõlpsaks kasutamiseks ja vaatlemiseks töölauale asetada. Veepaagi ülemine kate on teisaldatava paigaldusega ja seda saab hõlpsalt vee täitmiseks ja hooldamiseks avada.

4. Masin on varustatud kahe väljalaskedüüsiga, mida saab kasutada eraldi või samaaegselt väljalasketoiminguteks. Iga imemisdüüs on varustatud vaakumimõõturiga, mis võimaldab vaakumi astet hõlpsalt jälgida. Imitorule on paigaldatud tagasilöögiklapp, mis takistab tsirkuleeriva vee voolamist vaakumiseadmesse tagasi, kui vaakumoperatsioon ootamatult peatub.

5. Korrosioonikindlus ja saastevaba. Selle masina veepumba osad on valmistatud roostevabast terasest ja veepaak ABS-plastikust. See moodustub korraga ja seda ei mõjuta söövitavad ained nagu hape ja leelis. Samal ajal pole laboratooriumile reostust, näiteks naftareostust.

6. See masin töötab madala müratasemega stabiilselt ja usaldusväärselt.


III. Tehniline register

Vaakum kraad: -0,098 MPa (ringleva vee temperatuur 0-25 ℃)

Ühe düüsi imemise kiirus: 10L / min

Pumba töömaht: 60L / min

Veepaagi maht: 15L

Mootori võimsus: 180W

Tööpinge: ~ 220V ± 10%, 50Hz

Müra: < 45dB

Mõõtmed: 400x285x420 (mm)

Pea: 8 meetrit

Kaal: 15kg


Hot Tags: lab veeringluse tüüpi mitmeotstarbeline vaakumpump 10l / min, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni