Isolatsiooni operatsioonivarras Kõrgepinge teleskoop-kuumapulk

Isolatsiooni operatsioonivarras Kõrgepinge teleskoop-kuumapulk
Toote üksikasjad

Isolatsiooni operatsioonivarras Kõrgepinge teleskoop-kuumapulk

Kolmnurk Teleskoop-kuumapulgad, mis sobivad kõrgepinge väljalülitamiseks. Neid toodetakse epoksüvaigust, supervalgusest, kõrgepingest, kõrgest Tugevus. Pikkust ja sektsioone saab teha sõltuvalt teie Taotluse.
 
Kaitsta liinimees live-liinil tehtud tööde ajal on väga tõsine töö, XINCHENG võtab kvaliteeti kui meie ettevõtte elu . Et me saaksime hakkama kogu kvaliteedikontroll väga rangelt ja mis tahes kuumpulk peab olema teinud testi enne meie ettevõttest lahkumist.
 
2007 ühisel tööl kuumal pulgal turul on suur lõhe väga toru, mis põhjustab täielikult pikendatud loksutamist. Ja konks on valmistatud alumiiniumisulamist. XINCHENG võib toota kolmnurkset kuumapulka suurepärase tööga. Iga toru vahel ei ole peaaegu mingit lõhet. Kuum pulk püsib stabiilsena, kui seda täielikult pikendada. Ja konks on tehtud kõrge kõvadusega alumiiniumisulamist. Toodame kolmnurkne kuum pulk suurepärase tööga. Peaaegu mingit lõhet ei ole iga toru vahel. Kuum pulk püsib stabiilsena, kui seda täielikult pikendada. Ja konks on valmistatud tsingi magneesiumisulamist, millel on kõrge kõvadus Vara.
 
2007 kolmnurksed kuumapulgad on mõeldud kasutamiseks kõrgepingel isoleeriv lüliti töötab, olles üks enim kasutatud tööriistu kuumas liinihooldus. See koosneb mitmest pulgast, mis libisevad igasse muud integreeritud lukustusnuppudega. Neil on palju eeliseid üle ümmarguse kuuma kepi.

2007 kuumad pulgad on valmistatud epoksüga tugevdatud klaaskiudtorudest. See koosneb mitmest pulgast, mis libisevad üksteisesse integreeritud lukustusnupud. Neil on ümmarguse kuuma pulga ees palju eeliseid.


Pikkus

Jagu

Talub pinget

Kaal

3m/4m

3

10kv

1.24kg / 1.378kg

4.5m

3

25kv

1.68kg

5m

3

110kv

1.85kg

6m

4

220kv

2.4kg

7.5m

4

500kv

3kg

• Trangle kuju ja kõrge nähtavus


• Lihtne hooldus ja lukustusnuppude ümberkujundamine
• Lihtne lahtivõtmine ja ergonoomiline disain
• Uus aluskork & mitmekülgsem
• Täiustatud universaalne pea

Hot Tags: isolatsioon operatsioonivarras kõrgepinge teleskoop-kuumpulk, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Isoleeritud tööpoolus, hv katsevarras, kõrgepinge töökuuma pulga hind, isoleeritud töövarras, kõrgepinge kuumkepp
Küsitlus

You Might Also Like