HZAQ soojustamine vahend dielektrilised katse seadmed

HZAQ soojustamine vahend dielektrilised katse seadmed
Toote üksikasjad

Madalpingeliste Tool dielektrilised täielik katseseadmed

Madalpingeliste vahend dielektrilised katse seadmedtoote kirjeldus
Isolatsioon saapad, kindad, soojustamine soojustamine vardad, elektroskoobid, järkjärguline stick, soojustamine riided, isoleeritud köied ja muud seadmed on esitatud vajalikud ohutuse kaitsevahendite kasutamise ja hoolduse elektri süsteeme. DL408 "Ohutuse töö menetluste jaoks elektriline võimsus tööstusharu" annab ühise turvavarustuse. Testi meetodid ja tsüklit. Selle katseaja seadmete, näiteks isolatsioon rod electroscope tuuma faasilise arvesti on kuus kuud ja jaotus, esine ülelööki ja ülekuumenemist ei tohi katse ajal. Isoleeritud kindaid ei tohi praeguse murda withstand pinge test ja lekke isoleeritud saapad ei tohi vajaliku väärtuse.
Katsetamise seadmed turvavarustuse komplekt meie firma on saanud mitmeid patente, muutes katsetamine mugav ja täpne, tagades personali turvalisuse.
Selle komplekt katseseadmete SeifTy tööriistad ja vahendid põhineb HZAQ-KS isolatsioon vahend sõiduki, ja see on muutnud on võimule sagedus taluma pinge katsesüsteemi rõhuregulaator ja test. Koos järgmiste täiendavate varustusega asjaomane testimise projekt
1. HZAQ-YW isoleeritud saapad kindad lekke praeguse katsestendi
2. HZAQ - YG kaugjuhtimispuldi abil elektriline isolatsioon rod sulg
3. HZAQ-YD-A wireless puldiga electroscope omanik
4. HZAQ-YD-B juhtmevaba puldiga electroscope omanik
5. HZAQ - YF elektriline isolatsioon lapiga katsestendi
6. HZAQ-YS elektri isoleeritud köis katsestendil
7. HZAQ - YZ kuullaager kasti
HZAQ-KS Madalpingeliste vahend dielektrilised täielik katseseadmete juhtelemendi abil saate arvuti keskne aru, automaatne kontrolli testi, ja luua andmebaasi automaatselt välja katseprotokolli.

Hot Tags: HZAQ soojustamine vahend dielektrilised täielik katseseadmed, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, isoleer käsi tööriistad dielektrilised uurimist, dielektrik isolatsiooni tooted tester
Küsitlus

You Might Also Like