HZTD7S Intelligent neis Dielektrilistes kadude tan Delta testija emailitud traat

HZTD7S Intelligent neis Dielektrilistes kadude tan Delta testija emailitud traat
Toote üksikasjad

HZTD7S Intelligentne Dielectric Loss Tan Delta Tester emailitud traat


Kirjeldus

Puutuja delta testerit kasutatakse emailkatmise soolamisastme testimiseks. Kõver variatsioon tgδ näitab kuivatamise aste emailitud traat otse, seejärel reguleerida kütte temperatuur emailiga ahju, et saada optimaalne kuivatamine määral emailitud traat, kontrolli traadi kvantiteedi tõhusalt.

Emailitud traadi temperatuuriklassi saab kiiresti katsetada; emaili tüüpi traat i saab määrata eelnevalt.


INSTRUMENDI TUNNUSJOON

Vastab standardsetele GB/T4074.5-2008, IEC60851-5.6.

Uus välimus, kergeJa ilus, operatsioon onRohkem Mugav.

Nagu komisjon. Kolmas Põlvkonna Intelligentne Tangens Delta Tester Seal On Täielik Update kohta kinnikiilumine Lõualuu Ja kütteseade.

Komisjon on Toitmine Positsioneerimine Ja Välju kohta, komisjon. kinnikiilumine Lõualuu On mida Automaatselt Vähendada komisjon. Mõju kohta, inimfaktorid Seaduse kuni komisjon. Katsetamine Tulemus Tagada Proovid On Paigutatud Kell komisjon. Sama Seisukoht Kuigi Katsetamine Parandada süüdistamine Ja konsistents kohta, komisjon. Katsed Rohkem Tõhusalt.

5 tgδ-T kõvera võrdlusfunktsioon


Test kõver

Tarkvara tõmbab automaatselt tgδ kõver dielektriline kadu temperatuuriga. Tgδ kõvera kuju määravad ligikaudu emailitud traatlakkide molekulaarahela dipoolid. Kuid mõned polaarrühmad ootekogu struktuuris, mis ei ole täielikult ristseotud: näiteks hüdroksüül ja isotsüanaat võivad põhjustada tgδ kõvera muutmist ning katalüsaatoril ja lisanditel on tavaliselt oma dipoolid, mis mõjutavad ka kõverat. Mõned lisandid mõjutavad kõverat, kuna reaktsioon lakipõhise vaiega ja kui kresool ja NMP polaarrühmadega lahustis jäävad värvikilesse, kajastuvad need ka tgδ kõveral.


Hot Tags: hztd7s intelligentne dielectric loss tan delta tester emailitud traat, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, emailitud traat tangent delta tester, tangen delta tester, enamlled traat Tan Delta Test Machine
Küsitlus

You Might Also Like