HZRC4200A intelligentne Double klamber digitaalse faasi voltamper arvesti

HZRC4200A intelligentne Double klamber digitaalse faasi voltamper arvesti
Toote üksikasjad

HZRC4200A intelligentne Double klamber digitaalse faasi voltamper arvesti


Toote kirjeldus

Double klamber digitaalse faasi Volt Ampere arvesti kirjeldus:

 

HZRC4200A intelligentne Double klamber digitaalse faasi voltamper arvesti on hästiarenenud täisautomaatne, multi-funktsionaalne, digitaalne, arukas arvesti spetsiaalselt kohapeal analüüsi, mis on üldiselt uuendamise toode põhineb mehaaniline nupp faasi voltamper arvesti saab lihtsustada operatsiooni ja võimaliku misoperation, kus suur täpsus, kõrge stabiilsus, madala energiatarbega, muretus kasutada jne. Seda saab otse mõõta pinge AC ja AC praeguse ilma avamine mõõdetud circuit faaside vahel kolm pinged, kolm voolu ja pinge ja voolu vahel Lisaks üks ja võimu topoloogiat saab kaudselt mõõta, seda saab ka kasutadaeristada kolmefaasilise jada, trafo juhtmestik rühma, induktiivne ja mahtuvuslik ahelad, testsüsteemides teise ringkonnakohtu ja bussi diferentseeritud kaitse, CTs diferentseeritud kaitse faasi suhet lugeda, vaadata juhtmestik paremale, meeter remont ja seadmed jms.Suhtes elektrienergia, nafta-keemiatööstus, metallurgia, raudtee, ja meteoroloogia, tööstus- ja mäetööstuse ettevõtted, teadusuuringute, mõõtmise valdkonnas jne. Elektrienergia arveldussüsteemi ja relee kaitsesüsteemi ja elektrienergia mõõtmine elektrienergia kontrollida, võimu kontrolli võimu osakond. Kokkupanek, releekaitse, diferentseeritud avastamise, start katse, alajaama kapitaalremont või võimu õppepraktika kutseoskuste kooskõla biotehnoloogia osakonna.

 

HZRC4200A intelligentne Double klamber digitaalse faasi voltamper arvesti on hästi kavandatud shell hallituse uusim materjalist, shakeproof, skidproof, kõrge soojusisolatsiooni kondoomid lisada, on 240dots × 160dots LCD ekraan, test kõik andmete kuvamine ekraani samaaegselt vektor diagramm märge ja peen ja mugav. Arvesti, mis on varustatud USB-RS232 liides, poes 500 andmete esitamist, süsteemi tarkvara kaudu üles laadida salvestatud andmed arvutisse, rakendamise, online reaalajas jälgimise ja ajalooline küsitlusi, dünaamiline. Saate lugeda Salvesta aruanne, Prindi andmeid jne. Suur ümmargune klambrid kehtivad paksu juhtme otsing.
 
Topelt klamber digitaalse faasi Volt Ampere arvesti parameeter:
01.jpg

 02.jpg


Hot Tags: hzrc4200a intelligentne topelt klamber digitaalse faasi voltamper arvesti, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav
Küsitlus

You Might Also Like