HT-02 infrapunakiirgusega kiire ekraaniga termokaamera

HT-02 infrapunakiirgusega kiire ekraaniga termokaamera
Toote üksikasjad

HT-02 infrapunakiirgusega kiire ekraaniga termokaamera

1. Sissejuhatus

HT-02 on termiline pildistuskaamera, mis ühendab pinnatemperatuuri mõõtmise ja reaalajas termopildistamise funktsioonid.

Traditsiooniline termiline pildistuskaamera mõõdab iga komponenti ükshaaval, kuid see instrument ei pea seda tegema. Seetõttu aitab see kokku hoida meie klientide aega. Isegi võimalikud probleemid saab värviekraanil selgelt kuvada, mis aitab klientidel kursori ja temperatuuri mõõtmiseks kiiresti keskpunkti leida.

Tuvastamise parandamiseks on see toode varustatud nägemiskaameraga. Praktilistele nõuetele tuginedes võib see muuta termopildi visuaalseks kujundiks. Termopilti ja visuaalset pilti saab salvestada lahtivõetavale mälukaardile. Reguleerige pilte ja hoidke neid arvutis, mida kasutatakse aruande genereerimiseks või printimiseks. HT-02 on lihtne kasutada. Mõne sekundi pärast saab seda testida. See toode on elektriku ja hooldaja jaoks optimaalne toode. Selle abil saab probleemse piirkonna kiiresti välja selgitada.

Järgmised funktsioonid aitavad parandada toote täpsust ja kasutatavust:

• Reguleeritav kiirguskoefitsient ja peegelduse taustkompensatsioon aitavad parandada poolpeegeldava pinna mõõtmise täpsust.

• Kuuma ja külma koha märgistamine võib aidata kasutajal tuvastada termilise pildistamise temperatuuri kõige kuumem ja külmem piirkond.

• Värvipaleti valikud


2. Ohutus

Mõõdetud tulemuste täpsuse tagamiseks lugege enne kasutamist hoolikalt seda juhendit.

Palun järgige meie toote kasutamiseks rangelt seda juhendit. Kasutusvigade tõttu tekkivate probleemide korral võetakse hooldustasu. Ärge kasutage meie toodet plahvatusohtlikus, niiskes või söövitavas keskkonnas.

Kui meie toode on kahjustatud, katki või on just parandatud, võivad mõõtmistulemused olla ebatäpsed. Tegeliku temperatuuri saamiseks pöörduge kiirguskoefitsiendi poole. Mõõdetud temperatuur võib peegeldava pinna tõttu olla tegelikust madalam. Need pinnad võivad olla potentsiaalsed


3. Jõudlusindeksid

Kuva2. 4 tolline täisnurkne kõrge eraldusvõimega värviline ekraan
Resolutsioon60 * 60
Nähtava pildi eraldusvõime0. 3 megapikslit.
Kokku pikslit3600
FOV / lühim fookuskaugus20× 20/0.5m
Termiline tundlikkus0.5℃
MõõterežiimTermopile
Temperatuuri vahemik-20 ℃ kuni 300 ℃ (-4 ℉ kuni 572 ℉)
Täpsuse mõõtmine± 2% või ± 2 ℃ (± 4 ℉)
Lainepikkuse vahemik8-14μm
Emissivsus0,1-1,0 reguleeritav
Kujutise sagedus6 HZ
FookusrežiimFikseeritud
aku tüüp4 * 1. 5 V AA aku (pole komplektis)
Aku kestvus6 Tundi
Automaatne väljalülitusaeg12 minutit
Töötemperatuur-5 ℃ kuni 40 ℃ (23 {kuni 104 ℉)
Ladustamistemperatuur-20 ℃ kuni 50 ℃ (-4 ℉ kuni 122 ℉)
Suhteline niiskus10% RH kuni 80% RH


Hot Tags: ht-02 infrapunakiirgusega kiire ekraaniga termokaamera, tootjad Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, termalcamera
Küsitlus

You Might Also Like