Suure jõudlusega vedelikkromatograafia masin hplc-süsteem

Suure jõudlusega vedelikkromatograafia masin hplc-süsteem
Toote üksikasjad

suure jõudlusega vedelikkromatograafia masin hplc süsteem


Kõrgefektiivne vedelikkromatograaf

•Lai valik rakendusi, usaldusväärsed andmed ja stabiilne jõudlus

•Võimas ja lihtne kasutada

•Tööstustasandi HPLC platvorm

•Toetab täielikult teie analüüsivajadusi laboris ning võib pakkuda suure jõudlusega ja töökindlusega intelligentset vedelikkromatograafia lahendust

 

Superior vedelikkromatograaf

Kõrgefektiivne vedelikkromatograaf on Skyray enam kui kümneaastase teadus- ja arenduskogemuse kristalliseerumine vedelikkromatograafias, mis tähistab Skyray * uut R&D progressi kõrgust selles valdkonnas. Esindab Sky ray püüdlusi saavutada instrumendi parima jõudluse, kõrge töökindluse ja kasutusmugavuse optimeerimine ning näitab selle eesmärki pakkuda professionaalsetele kasutajatele veelgi suurema jõudlusega vedelikkromatograafiat.

Suure jõudlusega vedelikkromatograaf parandab HPLC-tooteid eraldusvõime, tundlikkuse, kiiruse, täpsuse ja usaldusväärsuse osas. Täiustatud paralleelsete pumbapeade ja kontrollventiilide disainikontseptsioon sisaldab tänapäeva maailma kõige arenenumat tootmiskogemust.


Usaldusväärne laboriassistent

Intelligentne täisjuhitav vedelikkromatograaf

Intelligentne täisjuhitav vedelikkromatograaf sobib orgaaniliste ühendite, bioloogiliselt aktiivsete ainete ja looduslike toodete, sünteetiliste ja looduslike polümeeriühendite jne analüüsimiseks. Orgaanilised ühendid on need, mida ei ole lihtne lenduda kõrge keemistemperatuuri, termiliselt ebastabiilse ja kergesti laguneva, suure molekulmassiga või erineva polaarsusega. Looduses saab 80% orgaanilistest ainetest analüüsida ja avastada vedelikkromatograafi abil. Meie kasutatakse peamiselt toiduohutuse, narkootikumide analüüsi, keskkonnakaitse, tervise ja epideemia ennetamise, põllumajanduse, metsanduse, loomakasvatuse, tootmise, naftakeemia, kvaliteedijärelevalve, õpetamise ja teadusuuringute ning veekonservatiivide süsteemides.

saavutama vajaliku süstimistäpsuse mis tahes rakenduse korral. Instrumendil on minimaalne tühimaht, kuid see võib töötada oma 100% võimekusega. Kõrgefektiivne vedelikkromatograaf pakub kõige täiuslikumat lahust vedelikkromatograafi rakendustes

Mitu konfiguratsiooni teie valiku jaoks

Skyray disainimisel võetakse täielikult arvesse vedela faasi rakenduste turunõudeid. Instrumendi riistvaraline konfiguratsioon põhineb erinevate klientide tegelikel vajadustel, mis pakub klientidele mitmeid võimalusi valida.Suure jõudlusega vedelikkromatograaf on saadaval kahes peamises konfiguratsioonis: isokraatlik vedelikkromatograaf ja binaarne kõrgsurve gradiendi vedelikkromatograaf.

 

| Isokraatlik vedelikkromatograaf Binaarne kõrgsurvegradient Liquid Chromatogaph

Kõrgsurve sissepritsepump Kõrgsurve sissepritsepump

UV-nähtav valgusdetektor UV-nähtav valgusdetektor

Manuaalne sissepritseklapp Käsitsi sissepritseklapp

Kromatograafia tööjaam Kromatograafia tööjaam

Veeruveerg

Staatiline segisti

KonfiguratsioonitabelHot Tags: kõrgefektiivne vedelikkromatograafia masin hplc süsteem, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Vedelikkromatograaf, vedelikkromatograafia kolonn, Kõrgefektiivne vedelikkromatograafia seade, hplc kromatograafia süsteem, hplc pump, hplc veeru hind, hplc testimine, vedelikkromatograafia mass-spektromeeter, kromatografo hplc, vedelikkromatograafia-massispektromeetria (LC–MS)
Küsitlus

You Might Also Like