Kõrge täpsus 3-pooluseline 2-poolne digitaalne mullakaitse

Kõrge täpsus 3-pooluseline 2-poolne digitaalne mullakaitse
Toote üksikasjad

Kõrge täpsus 3-pooluseline 2-poolne digitaalne mullakaitse

HZRC-3000 digitaalne maanduskindluse tester on projekteeritud ja toodetud välikatseteks, kasutades digitaalset ja mikrotöötlustehnoloogiat, 3-poolset või 2-polemoodet maanduskindluse mõõtmiseks, millel on unikaalne traaditakistuse kontroll, interferentsivõime ja funktsioon.
võime kohaneda keskkonnaga, tagada kõrge täpsus, kõrge stabiilsus ja töökindlus pikema aja jooksul, mida kasutatakse laialdaselt elektrienergia, telekommunikatsiooni, meteoroloogia, naftamaardla, ehituse, välkkaitse, tööstuslike elektriseadmete ja muude maapinna maanduskindluse mõõtmiseks.
HZRC-3000 digitaalse maanduskindluse testeril on ainulaadne traaditakistuse kontrollimise funktsioon , täpsem mõõtmine kohapealse väikese väärtusega maapinna maanduskindlusega, mis võib vältida tõrkeid, mis on põhjustatud vastupidavuse muutumisest, mis on tingitud pikemast kasutatavast traadist; vältida traadi testimisest põhjustatud viga, mida ei õnnestunud täielikult sisestada testeri liidesesse või halvasti; vältida vigu, mis on põhjustatud kasutajate testimisjuhtmete asendamisest või pikendamisest.
HZRC-3000 digitaalne maanduskindluse tester koosneb kõige masinast, seiretarkvarast, juhtmetest, sidetraatidest ja teistest. Host masina suur LCD-ekraan on sinise taustvalguse ja tulpdiagrammiga, mis näitab selgelt nähtavat. Samal ajal võib ta salvestada 400 andmekogumit, mis täidab ajaloolist uurimist ja reaalajas reaalajas jälgimist seiretarkvara, dünaamilise kuvamise, maksimaalsete, minimaalsete ja keskmiste indikaatoritega, häireseadete ja häireindikaatoriga ning funktsioonidega nagu ajalooline juurdepääs andmetele, lugemine, säilitamine, aruandevormid, trükkimine jne.

Mullakindluse mõõtur

Mullakindluse mõõtur

Hot Tags: kõrge täpsusega 3-pooluseline 2-poolne digitaalne pinnase takistusmõõtur, valmistatud Hiinas, tootjad, soodustus, odav
Küsitlus

You Might Also Like