HGZ-500 Kõrge puhtusastmega vesinikugeneraator gaasikromatograafia analüüsiks

HGZ-500 Kõrge puhtusastmega vesinikugeneraator gaasikromatograafia analüüsiks
Toote üksikasjad

HGZ-500 Kõrge puhtusastmega vesinikugeneraator gaasikromatograafia analüüsiks

I.Ülevaade

Kõrge puhtusastmega vesinikugeneraator koosneb elektrolüütilisest eralduspaagist, toitelülitist, rõhuregulaatorist, kuivatamisest, vooluväljakust ja muudest süsteemidest. Selle instrumendi "süda" elektrolüütiline eralduspaak on tünnistruktuurist. Samal ajal võib vedelike ladustamist, vesiniku tootmist ja hapniku väljalaskmist teostada, millel on suure elektrolüütilise ala eelised, madal temperatuur, hea jõudlus ja kõrge puhtusaste ning mis on parim asenda plaatelektrolüütilise stabilisatsiooniga. See seade ei ole varustatud tagasivedela seadmega, mis ei suuda tõhusalt tagada seadme vedelat tagasitoomist.

 HGZ-500氢气发生器 (2)

II.Peamised tehnilised parameetrid

1,Toitepinge: 220v 50Hz

2,Maksimaalne võimsus: 150W; 180W

3,Ümbritseva õhu temperatuur: 0-40 °C suhteline niiskus<>

4,Keskkonnatingimused: ei ole suur kogus tolmu ja söövitavaid gaase.

5,Gaasi tootmise puhtus: 99.999 % (suhteline hapnikusisaldus)

6,Väljundvoolukiirus: tüüp 300 0 -300 ml/min

Tüüp 500 0-500 ml/min

7,Väljundrõhk:0.4Mpa (kui on vaja erilist survet, peab tehas enne tehasest lahkumist tehases teisiti otsustama)

8,Mõõde; 370×200×270 mm (L×W×H)

9,Kaal: Tüüp 300 umbes 12Kg; Tüüp 500 umbes 13Kg

 

III.Instrumendi omadused

1. lihtne töö, lihtsalt alustada toitelüliti, võib toota gaasi.

2. Kui rõhk jõuab määratud asendisse, muutub gaasi tootmine vastavalt gaasi tarbimisele ja väljundrõhk on stabiilne ning voolukiirust näitab LED-digitaalne, mis on intuitiivsem ja pilkupüüdvam.

3. igapäevane kasutamine on vaja ainult lisada destilleeritud vett, saab kasutada pidevalt, saab kasutada ka vahelduvalt.

4. vedeliku ladustamine, elektrolüüsi vesiniku tootmine, hapniku tühjenemise integreerimine, basseini temperatuur on madal, pikk eluiga.

5. ilma tagasivedela seadmeta saab tõhusalt tagada, et instrument ei ole tagasi vedelat nähtust.

 

IV.Toimingu meetod

1.Võtke instrument pakendiümbrisest välja, kontrollige välimust ja sisemisi ebanormaalseid nähtusi, nagu transpordist põhjustatud tõsiseid kahjustusi, ning seejärel kontrollige, kas toitejuhe ja tarvikud on valmis.

2.Start-up ettevalmistamine ja ühendamine:

Valmistada elektrolüüt; 200 g analüütilist puhast KOH (kaaliumhüdroksiidi) lahjendatakse 400 ml destilleeritud veega ja süstige see pärast KOH lahustumist ja jahutamist sissepritseavasse (basseini maksimaalne maht on 1,4L) ning seejärel lisatakse destilleeritud vesi vedela H-joone asendisse. Süstimisava asub seadme ülaosas ja võtke vedeliku süstimiseks infusioonikate.

Lülitage lüliti käivitamiseks sisse toide, näidikuvoolu näidik peab olema järgmine:

Tüüp 300 0-320ml/min Tüüp 500 0-510 ml/min

Lülitage see normaalselt sisse, pingutage avapistikut suletud korgiga, leket ei ole.

2 minutit pärast masina käivitamist on rõhunäidik 0,4Mpa ja LED-digitaalekraan on lähedal "000", mis näitab, et seade on normaalne. Vastasel juhul kaob õhuleke pärast vedela seebi avastamist.

Lülitage vool välja, et saada väljapistikukork, kusφ 3 toru on mõõteriistadega ühendatud ja tagage, et tihendus ei leki. Taaskäivitage kasutatav toide.

 

V.Küsimused vajavad tähelepanu

1. Jälgige silikageeli värvuse muutuse värvimuutust ülalt ja asendage silikageel vastavalt vajadustele. Lülitage toite välja vahetamisel ja pöörake kuivatus- ja puhastuskambrit pärast rõhunäidu nulli päripäeva pööramist ning seejärel paigaldage see sulguri tagamiseks vastupidises suunas.

2. LED-digitaalkuva väärtus on mõeldud ainult viitamiseks. See teisendatakse elektrolüütilisest voolust, nii et on normaalne, et ±1 muutus 10-kohalises voolukiiruses.

3. Asend on ülemise ja alumise juhtme vahel. Elektrolüüsi ajal KOH-i ei tarbita ja lisatakse ainult destilleeritud vett (soovitatav on asendada elektrolüüt iga 6-7 kuu järel ja valmistada see uuesti ette sama meetodiga nagu varem).


Hot Tags: hgz-500 kõrge puhtusastmega vesiniku generaator gaasi kromatograafia analüüs, mis on tehtud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, ultra kõrge puhtusastmega vesiniku generaator, kõrge puhtusastmega vesinikgaasi generaator, vesinikugeneraatorid GC, vesinikugeneraator müügiks, Labor Vesiniku generaator, H2 pure air generator, kõrge puhtusastmega pem vesiniku generaator, Vesinikgeneraator Gaasikromatograaf, vesinikugeneraatori hind, hgz500, Pure Water Hydrogen Generator, vesinikugeneraator
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni