GGJ seeria energiajaotuse reaktiivne kompensatsioonikapp

GGJ seeria energiajaotuse reaktiivne kompensatsioonikapp
Toote üksikasjad

GGJ seeria energiajaotuse reaktiivne kompensatsioonikapp

GGJ madalpingejaotusega reaktiivvõimsuse kompenseerimise integreeritud kapp on uut tüüpi välistingimustes kasutatava elektrijaotusvõrgu reaktiivkompensatsiooni integreeritud kapp, mis on kavandatud vastavalt ohutuse, säästlikkuse, mõistlikkuse ja usaldusväärsuse põhimõtetele. Kohaldatav linnavõrkude, maapiirkondade elektrivõrkude ümberkujundamise, tööstus- ja mäetööstusettevõtete, tänavavalgustuse, elamurajoonide jne jaoks. AC 50Hz (60Hz), nimipinge 380V (saab kohandada vastavalt kohalikele riiklikele standarditele), koos energia jaotusega, juhtimisega, kaitsega , Multifunktsionaalne välistingimustes integreeritud jaotuskast koos reaktiivvõimsuse kompenseerimise, elektrienergia mõõtmise jms abil ning see võib vastavalt kasutaja nõudmistele lisada ka lekkekaitsefunktsiooni. Toote eelised on uudne ülesehitus, mõistlik struktuur, kõrge kaitsetase, mugav paigaldamine ja silumine, hooldus ja kapitaalremont. Toode vastab GB7251.1-1997, GB / T15576-2008 ja on läbinud 3C sertifikaadi. See on ideaalne madalpingekomplekt praeguses elektrivõrgu muundamises.

GGJ seeria energiajaotuse reaktiivne kompensatsioonikapp sobib elektrienergia jaotamiseks, mõõtmiseks, kaitseks ja reaktiivvõimsuse automaatseks kompenseerimiseks 0,4kV pingetasemel.

GGJ-05_ 副本

l tehnilised parameetrid

Nimipinget : 380 V (saab kohandada vastavalt kohalikele riiklikele standarditele)

Nimisagedus : 50Hz (60Hz)

Kompensatsioonimeetod: kolmefaasilise ja ühefaasilise kompensatsiooni kombinatsioon

Hüvitusvõime : 420kVar ~ 60kVar

Kompensatsioonimeetod: tsüklilülitus, kodeerimise lülitamine, hägusa juhtimisega automaatne lülitamine.

Kontrollige füüsikalist kogust: reaktiivvõimsus või reaktiivvool

Kiireim reageerimisaeg : ≤20ms


l Toote omadused

Reageerimine on õigeaegne ja kiire, kompenseerimisefekt on hea, töö on usaldusväärne ja lekkekaitset saab vastavalt kasutaja vajadustele lisada.

Kaitsefunktsioon: ülepinge, ülekoormus, alapinge, alavool, lühis ja muud funktsioonid.

Töörežiim: sellel on kaks töörežiimi: automaatne ja käsitsijuhtimine.

võib suurendada võrgu võimsustegurit rohkem kui 0,95.


Hot Tags: ggj seeria energiajaotuse reaktiivkompensatsiooni kapp, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, madala pingega reaktiivvõimsuse kompensatsioonikapp
Küsitlus

You Might Also Like