GCK tüüp Madalpinge jaotala elektrijaotuskapp

GCK tüüp Madalpinge jaotala elektrijaotuskapp
Toote üksikasjad

GCK tüüp Madalpinge jaotlutusketas Elektrienergia jaotuskapp

GCK seeria madalpinge väljavõetav toitejaotuskapp (edaspidi seade) on kokkupandud täiustatud toitejaotusseade, mis sobib vahelduvvoolu 50Hz (60Hz) kolmefaasiliseks neljajuhtmeliseks või kolmefaasiliseks viiejuhtmeliseks süsteemiks, kuna toitekeskuse (PC) toitesüsteemi toitejaotusseadmeid toitemuundamiseks, jaotamiseks ja mootori tsentraliseeritud juhtimiseks saab kombineerida ka toiteallika ja jaotuse automaatjuhtimissüsteemi programmikontrolleri ja mikroprotsessoriga. Seade on ideaalne toitejaotusseade madalpinge toitesüsteemidele elektrijaamades, alajaamades, metallurgias, naftas, keemias, elektrienergias, masinates, tekstiili- ja muudes tööstusharudes.

Power Distribution Cabinet

l Elektriline jõudlus

l Nimiisolatsioonipinge: 660V

l Nimitööpinge: 380V (saab kohandada vastavalt kohalikele riiklikele standarditele)

l Nimi töövool: 2500A, 2000A, 1600A, 1250A, 1000A, 630A, 600A, 400A.

l Kaitse reiting: IP30 on suurem kui φ2,5 tahke kaitse.

l Kapi suurus: 2200 × (800 ~ 600) × (1200 ~ 1000) mm, (kõrgus × laius × sügavus), materjal: 2,0mm terasplaat.

l Struktuur: GCK minimaalne sahtliühik 1 moodul, kokku 9 kihti, st kokku 9 ühikut.

l Struktuurilised omadused

l Kogu kapp võtab vastu kokkupandud kombineeritud struktuuri, paigaldatakse modulaarne auk, osad on mitmekülgsed, kohaldatavus on hea ja standardimisaste on kõrge.

l MCC kapi sahtlikambri uks on mehaaniliselt põimitud kaitselüliti või lahtiühendaja töökäepidemega ja ust saab avada ainult siis, kui käepide on purunemisasendis.

l Toitelülitil, lipsulülitil ja MCC-kapi sahtlil on kolm asendit: asend, katseasend ja väljalülitatud asend.

l Jagaja võtab vastu modulaarse konstruktsiooni, mis jagab kapi kolmeks tsooniks, ülemine on siini tsoon, ees on elektritsoon ja tagumine on kaabli sisenemistsoon. Iga tsoon eraldatakse terasplaatidega, et tagada liini normaalne toimimine. See takistab tõhusalt vea laienemist. Kui elektrilised komponendid tõmmatakse kapist välja, ei puutu kapi laetud korpus kokku, mis on kasutajale ohutum ja usaldusväärsem.

l Vastavalt jaotla omadustele võib selle jagada elektrivastuvõtmiskapiks, sööturikapiks ja kondensaatori kompensatsioonikapiks.

l Sama funktsionaalse üksuse sahtleid saab vahetada. Kui viga tekib, tõmmatakse vigane seade välja ja sisestatakse varusahtel, mis lühendab oluliselt vea aega ja parandab seadme töökindlust.

l Lülitikappi saab konstruda nii, et see oleks kinnitatud ja segatud sahtlikapiga. See võib olla ka sahtli tüüp. See mitte ainult ei hoia kappi lihtne, praktiline ja odav, vaid sellel on ka väikese suuruse, tugeva funktsiooni ja lihtsa asendamise eelised.

l Tööprotseduuride ja hoolduspersonali isikliku ohutuse tagamiseks on mehaaniline lukustusmehhanism seadistatud lülituskapis, sahtliseadme uks ja pealüliti on varustatud mehaanilise lukustusmehhanismiga, et muuta kasutamine usaldusväärsemaks.

l Lülitikapi PE juhe asub lülitikapi alumises tagaosas ja PE juhe on ühendatud kapi raamiga, mis mitte ainult ei tee pistikupesa kaabli ühendust mugavamaks, vaid muudab ka maanduse usaldusväärsemaks.

 


Hot Tags: gck tüüpi madalpinge jaotlutuskapp elektrijaotuskapp, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, elektrijaotusseade kapile, Toitejaotus Cabinet Series, kõrgepinge jaotuskapp, toitejaotus BOX
Küsitlus

You Might Also Like