Elektriline kolmefaasiline õli summutatud tüüpi toiteformaat

Elektriline kolmefaasiline õli summutatud tüüpi toiteformaat
Toote üksikasjad

Kolmefaasiline kolmefaasiline kolmefaasiline kolmefaasiline elektritransformaator

Naftaga immutatud amorfne sulami trafo on südamikumaterjalina uus energiasäästlik trafo koos amorfse sulamist ribaga, selle tühimikkaod on vähenenud enam kui 75% ja 65% võrra madalamad kui S9 ja S11 koldega immutatud räniterasest rauast südamik sama võimsusega trafo omab märkimisväärset energiasäästut efekti. Trafot saab laialdaselt kasutada välitingimustes jaotussüsteemis, asendades räniterasest tuumtrafo. Toote suurte võrkude kasutamine võib saavutada head energiasäästu efekti ja vähendada õhusaastet, eriti sobib piirkondadele elektrienergia puudulikkust ja suurte kõikumiste suurenemist ning rutiinset hooldust on raske teostada. Trafo võib juhtida niiskes keskkonnas, on ideaalne jaotusseade linna- ja maapiirkondade turustusvõrkude jaoks tänu täielikult suletud konstruktsioonile, isoleeriva õli ja isoleeriva keskkonna eest, mis ei sisalda õhusaastet.
Meie firma poolt toodetud amorfsed sulami jaoturtrafod on arenenud tehnoloogia ja keerukama protsessi. SBH15-M-315/10 on kogu Transformeri riikliku kvaliteedikontrollikeskuse pilootprojektide kaudu saanud ka järsu lühisühenduse projekti ning selle töökindlus ja edenemine on hästi testitud.

Kuum müük 110kv 35mva kolmefaasiline merevoolu transformaator .jpg

Kuum müük 110kv 35mva kolmefaasiline merevoolu transformer.jpg


Hot Tags: kolmeastmeline kolmefaasiline kolmefaasiline kolmefaasiline õlilaigud võimsus transformaator, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odavad, õli summutatud trafod, kolmefaasiline trafo
Küsitlus

You Might Also Like