Elektrijuhtivus veeanalüsaatoris HZ-220 pihustatav veekindluse mõõtur

Elektrijuhtivus veeanalüsaatoris HZ-220 pihustatav veekindluse mõõtur
Toote üksikasjad

Elektrijuhtivus veeanalüsaatoris HZ-220 pihustatav veekindluse mõõtur

Ⅰ Ülevaade

Vahend on ettevõtte uue põlvkonna Hiina mikroarvutipõhine kõrgtehnoloogiline varustus ning instrument on täis Hiina ekraani, Hiina menüüoperatsiooni, kõrget intelligentsust, mitut funktsiooni, kõrget mõõtmistulemust, tugevat keskkonnaalast kohanemisvõimet ja muid omadusi. Seda saab laialdaselt kasutada juhtivuse hindamiseks soojusenergia, keemilise väetise, metallurgia, keskkonnakaitse, apteegi, biokeemia, toidu, kraanivee ja muude lahenduste puhul. Kiire reageering, täpne mõõtmine, lihtne juurdepääs, mugav kaasaskantav ja muud omadused.

Elektroodiga varustatud vahend, mille elektroodikonstant on 1,0 või 10, võib mõõta üldvedeliku juhtivust, mis on varustatud elektroodiga elektroodi konstantsusega 0,1 või 0,01, see võib täpselt mõõta puhta vee või ultra-puhta vee juhtivust , eriti sobib elektrijaamade katla juhtivuse mõõtmiseks vee, auru kondensaadi ja muu kõrge puhtusastmega veega.

Seadmel on üks juhtivuse sisendkanal ja üks temperatuuri sisendkanal. Kui automaatne temperatuuri kompenseerimine ei ole vajalik, saab temperatuuri kompenseerimist määrata käsitsi ja kui on vajalik automaatne temperatuuri kompenseerimine, mõõdetakse proovi temperatuuri sisseehitatud Pt1000 temperatuuri elektroodiga.

Põhifunktsioonid

Full Intelligence: Instrument võtab kõrge täpsusega AD konversiooni ja ühe kiibi mikro töötlemise tehnoloogia, et saavutada juhtivuse mõõtmine, temperatuuri mõõtmine, automaatne temperatuuri kompenseerimine, automaatne vahemiku muundamine ja muud funktsioonid.

Kõrge töökindlus: kõik komponendid on integreeritud üheks trükkplaadiks, keerulisi funktsionaalseid lülitid, reguleeritavad nupud või potentsiomeeter.

25 ℃ muundamine: 25 ℃ muundamise juhtimine elektrijuhtivuse väärtuse juures praeguse temperatuuri juures saavutab 25 ℃ temperatuuri juhtivuse väärtuse, eriti erinevate veekvaliteedi mõõtmiseks elektrijaamas.

Automaatne vahemiku muundamine: see võib saavutada automaatse vahemiku muundamise elektroodiga kaetud mõõtepiirkonnas.

Põhijooned

Kõik Hiina ekraanid, lihtsad toimingud: see kasutab suure eraldusvõimega LCD-moodulit; kõik andmed, riigi reklaami toimingute küsimused kuvatakse hiina keeles, ei ole kohandatud kohandatud sümboleid ega koode.

Mitme parameetriga samaaegne kuvamine: see kuvab samal ekraanil juhtivuse väärtust, temperatuuri, aega ja olekut. Ekraanil on 128 × 64 punktmaatriksit LCD, millel on pilkupüüdev ja visuaalne kaugus.

Digitaalne kellafunktsioon: see näitab praegust aega, pakkudes digitaalse salvestamise funktsiooni ajabaasi.

Taustvalgustuse funktsioon: seda saab kasutada pimedas või täiesti heledas keskkonnas ning ekraan on alati selge. Taustvalgustust saab reguleerida ja taustvalgustus lülitatakse hea valguse juures võimalikult palju välja, et säästa energiat.

Tähelepanu: kasutajad peavad enne tööriista kasutamist hoolikalt kasutusjuhendit lugema.

Kõik käsitsi esitatud arvud on näited, mida ei saa võtta võrdlusandmeteks.

II tehniline kvalifikatsioon

Ekraan: 128 × 64 punkti maatriks LCD, Hiina ekraan;

Mõõtepiirkond:

K = 0,01 0,000 ~ 3 000 µS / cm ja 0,00 ~ 30,00 μS / cm;

K = 0,10 0,00 ~ 30,00μS / cm ja 0,0 ~ 300,0μS / cm;

K = 1,00 0,0 ~ 300,0μS / cm ja 0 ~ 3000μS / cm;

K = 10,0 0 ~ 3000μS / cm ja 0 ~ 30000μS / cm;

Näitamisviga: ± 2,5% F • S;

Lahutusvõime: 0,001μS / cm;

Korratavus: ≤1%;

Temperatuuriandur: Pt1000;

Kompenseeritud temperatuuri vahemik: (0-60) ℃;

Vee proovi temperatuur: (5-60) ℃;

Keskkonna temperatuur: (5-45) ℃;

Keskkonna niiskus: ≤90% RH (ilma kondensatsioonita);

Ladustamise ja transpordi temperatuur: (- 25-55) ℃;

Toiteallikas: vahelduvvool (220 ± 22) V-sagedus (50 ± 1) Hz;

Võimsus: ≤1W;

Piirmõõt: 80mmX30mmX175mm;

Kaal: 0,26 kg.


Hot Tags: elektrijuhtivus veeanalüsaatoris hz-220 pihuarvutite juhtivusmõõtur, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odavad , veekindluse tester
Küsitlus

You Might Also Like