Alalisvoolu süsteemi maandushäirete testija maandamise veaotsing

Alalisvoolu süsteemi maandushäirete testija maandamise veaotsing
Toote üksikasjad

Alalisvoolu süsteemi maandushäirete testija maandamise veaotsing

Osa 1. Ülevaade

Tänapäeval on elektrisüsteemi alalisvoolu toiteallika põhiprobleemiks põhiline probleem, et häired on saidil suured. Mõõtmistulemus erinevate alalisvooluallikate ja erinevate töötingimuste juures on halb segamisvastane seade, mis põhjustab valesti määratlemist ja valesti hindamist. See on selle tooteseeria suurim puudus ja kõige levinum nähtus. Kuid meie toode lahendas häire probleemi edukalt, et saaksime turule kinnitada. HZGZ-IV kaasaskantav DC maandusvigaator (split type) võtab kasutusele sinine signaali faasi etteandmise ja andmeedastusalgoritmi tehnoloogia. See on kaasaskantav ja pakub veebipõhist jõudlust. Seadmel on kõrge avastamise tundlikkus, tugev ummistumisvastane võimekus, väike maht, kerge kaal ja lihtne kasutada. Alalisvoolu süsteemis maapealse rikke korral ei pea te maanduspunkti leidmise võimu katkestama. Seade suudab tuvastada alalisvoolu süsteemi maandustakistust ja selle maandussuunda, mis teeb sellest usaldusväärse ja suure täpsusega instrumendi elektrisüsteemi maapealse rikkeotsingu ja asukoha määramiseks.


2. osa. Vahendi põhijooned

1. Seade koosneb analüsaatorist ja maasisene veaotsikust, analüsaator (mida saab kasutada siini riba maandustakistuse avastamiseks) saab ligipääsu siini baasil olevale võimsusele ja see ei pea sisenema vahelduvvoolu süsteemile või aku, seega on see mugavam.

2. 110V / 220V alalisvoolusüsteemil on sama alalisvooluandur.

3. See suudab täielikult tuvastada alalisvoolu süsteemi rikke ja vabaneda suurte hajutatud mahtuvuste häiretest saidilt ja lukustada ka maandusala väikeses vahemikus.

4. See kehtib maandamise kohta, mis on põhjustatud vahelduvvoolu või alalisvoolu, rõngasvõrgu toiteallika, dioodiga isoleeritud toiteallika ja kõrge maanduskindluse kohta.

5. Saate kiiresti ja täpselt leida ühe punkti või mitmepunktilisi maandamispositsioone ilma järjekorrata, voolukatkestust või isolatsiooni raputada, mille tulemus võib olla 100% täpne.

6. Te saate automaatse avastamise realiseerida, kui avate ja sulgete praeguse klambri lõualuu, vahend võib samuti ära hoida valeinformatsiooni.

7. Luksuslik välispakend; Lihtne transportida.

3. osa. Tehnilised parameetrid

1. Analüsaator

tööpinge: saada otse bussiribalt (vahemikus 85V kuni 260V)

bussiriba maanduskindluse avastamisvahemik: 0 ~ 500KΩ

bussiriba maanduskindluse tuvastamise täpsus: viga ≤10%

energiatarve: ≤ 10W

üldmõõtmed (pikkus × laius × kõrgus): 238 × 134 × 45 (mm)

kaal: 1,7 kg

adaptiivne temperatuur: -10 ℃ - + 50 ℃

2. Maapinna veaotsing

tööpinge: 12V (liitiumpatarei toiteallikas, 10,8V ~ 12,6V)

möödavoolu maanduskindluse avastamisvahemik: 0-200 KΩ

möödavoolu maanduskindluse avastamise täpsus: viga ≤10 %

energiatarve: alla 1 W

üldmõõtmed (pikkus × laius × kõrgus): 238 × 134 × 45 (mm)

kaal: 1,5 kg

adaptiivne temperatuur: -10 ℃ - + 50 ℃


Hot Tags: alalisvoolu süsteemi maandusvea testeri maandussüsteemi veaotsik, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, alalisvoolu süsteemi maapõue detektor
Küsitlus

You Might Also Like