Arvutiga juhitav 50KN universaalne tõmbetugevuse testimise masin

Arvutiga juhitav 50KN universaalne tõmbetugevuse testimise masin
Toote üksikasjad

Arvutiga juhitav 50KN universaalne tõmbetugevuse testimise masin

I. Seadmete ülevaade:

Arvutiga juhitavat elektroonilist universaalset testimismasinat kasutatakse peamiselt metalli ja mittemetallmaterjalide tõmbe-, tihendus- ja painutuskatseteks. See sobib terasmetallurgiale, ehitus- ja ehitusmaterjalidele, kosmosele, kvaliteedijärelevalvele, õppe- ja uurimisüksustele ning muudele valdkondadele.

Katseandmete töötlemine vastab GB/T 228.1-2010 "Metallic Materials Tensile Test Part 1: Room Temperature Test Method" nõuetele. On kolm suletud ahela kontrolli meetodit stressi, pinge ja nihkumise kohta, mis võivad arvutada maksimaalse jõu, tõmbetugevuse, painutustugevuse, survetugevuse, elastse modulatsiooni, katkemise pikenemise, saagise tugevuse ja muud parameetrid vastavalt GB ja ISO, JIS, ASTM, DIN ja muudele rahvusvahelistele standarditele, viia läbi katseid ja esitada katseandmeid.

 

II. Peamised omadused:

1. Võtke kasutusele kahekordse ruumi ukse struktuur, ülemine ruum on venitatud, alumine ruum on kokkusurutud ja painutatud (katseruumi saab muuta vastavalt kasutaja nõuetele). Risttala astmeta tõstmine

2. Veerg ühendab valgusvihu suure tugevuse ja hea jäikusega portaalistruktuuriga, et tagada katse täpsus ja ohutus.

3. Kolm suletud silmust (jõud, deformatsioon, nihkumine) juhtimissüsteem realiseerib täieliku digitaalse kolme suletud ahela kontrolli jõu, deformatsiooni ja nihkumise üle. Iga juhtahelat saab automaatselt vahetada ja režiimide vahel vahetamisel saab saavutada sujuva ülemineku ilma kokkupõrketa.

4. See suudab kontrollida ja säilitada katsejõu kiirust, deformatsiooni ja nihkumist.

5. See võtab vastu reduktori või sünkroonvöö juhtimiseks ja aeglustamiseks, madala mürataseme, stabiilse töö ja suure kiiruse juhtimise täpsusega.

6. See võtab vastu suure jõudlusega anduri, suure täpsuse ja pika eluea. Välispind on valmistatud roostevabast terasest, millel on hea veekindel jõudlus ja kaitsetase võib ulatuda IP67-ni.

7. Seiko kahekordse mutriga eelpingutatud ja maandatud pliikruv, eelpingutusjõu täpne kontroll, ülekandevahe kõrvaldamine, täpsuse tagamiseks lihvimine, kuumtöötlusprotsess võidusõiduraja kõvaduse tagamiseks, pliikruvi sujuv ajam, madal müratase, pikk kasutusiga ja eluaegne hooldusvaba.

8. Programmi automaatsel juhtimisrežiimil on testprotsessi juhtimisrežiimi intelligentne seadistussüsteem, mida pakutakse professionaalsetele kasutajatele koos testprogrammeerijatega.

9. See võib salvestada ja salvestada kogu katseprotsessi andmekõvera ning sellel on demonstratsioonifunktsioon, et realiseerida katse reprodutseerimise demonstratsioon ilma katsemasina peremeesorganismi avamata.

10. Kõvera superpositsiooni funktsiooniga saab sama katserühma kõveraid üle paigutada mitmesse värvi, mis on mugav võrdlemiseks ja analüüsimiseks.

11. Sellel on täielikud ohutuskaitsefunktsioonid, nagu piirangukaitse, ülekoormuskaitse ja hädapeatus.

 

III. Vasta standarditele:

GB/T16491-2008 "Elektrooniline universaalne testimismasin"

GB/T 228.1-2010 Metalliliste materjalide tõmbekatse 1. osa: Toatemperatuuri katsemeetod

 

Rakenduste tööstus:

Tootekvaliteedi kontroll, tehniline järelevalve, raua- ja terasemetallurgia, teadusasutused, kõrgkoolid, lennundus, masinate tootmine, autotootmine, elektroonikaseadmed, kumm ja plast, tekstiil ja keemilised kiud, traadid ja kaablid, pakkematerjalid, mõõteriistad, meditsiiniseadmed, ehitusmaterjalid ja keraamika , Naftakeemia ja muud tööstusharud.

 

Peamised spetsifikatsioonid:

Tehniline nimi

Tehnilised parameetrid

Masina täpsuse testimine

0,5 tase/1 tase

Maksimaalne katsejõud

50kN

Jõu mõõtevahemik

0,4%-100% maksimaalsest katsejõust

Jõu mõõtmise täpsus

±0,5%/±1%

Deformatsiooni mõõtmise täpsus

±0,5%/±1%

Deformatsiooni mõõtmise süsteem

Elektroonilise ekstensomeetri rööpmelaiuse pikkus 50mm, deformatsioon 10mm

Nihutuse mõõtmise täpsus

±0,5%/±1%

Nihutuseraldusvõime (mm)

0.001

Valgusvihu liikumiskiirus (mm)

0.005-500

Tõhus venitusruum (mm)

600

Efektiivne tihendusruum (mm)

600

Mõõtmed (mm)

940×650×2220

Toote kaal (kg)

700

Mootori põhivõimsus (kW)

3

Toide

Ühefaasiline ~380V ±10% 50Hz


Hot Tags: arvutiga juhitav 50kn universaalne tõmbetugevuse testimise masin, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Tõmbetugevuse testimise instrument, Tõmbetugevuse testimise seadmed, Tõmbetugevuse tester
Küsitlus

You Might Also Like