Automaatne kondensaatori kondensaatori induktiivsuse tester

Automaatne kondensaatori kondensaatori induktiivsuse tester
Toote üksikasjad

Automaatne kompenseerimise mahtuvuse induktiivsuse mõõtmine

Ülevaade

Reaktiivvõimsuse kompenseerimise kondensaator on oluline seade elektrisüsteemi reaktiivvõimsuse tasakaalu rahuldamiseks. Viimastel aastatel on reaktiivvõimsuse probleem pälvinud elektritööstuse üldise tähelepanu ning jaotusvõrgus on tööle pandud suur hulk reaktiivvõimsuse kompenseerimisseadmeid. Toiteallikas nõuab aktiiv- ja reaktiivvõimsuse reaalajas tasakaalu süsteemis. Seetõttu peaks reaktiivvõimsuse kompenseerimisseade vastama automaatse jälgimise ja reaalajas kompenseerimise nõuetele, mis nõuab paratamatult reaktiivvõimsuse kompenseerimise kondensaatoripankade sagedast ümberlülitamist. Kondensaatoripanga ümberlülitamine põhjustab ülevoolu- ja ülepingešokke, mis kahjustavad kondensaatorit. Seadmete töökindluse, kondensaatori defektide varajase avastamise ja rikete laienemise vältimiseks on vajalik regulaarne kontroll. Väljas on kondensaatorid ühendatud paralleelselt rühmadena. Traditsiooniline meetod on kondensaatoribussi eemaldamine ja seejärel mõõtmine vanaaegse kondensaatoriarvesti abil. Kuna kondensaatoripank koosneb kümnetest kuni sadadesse väikestest kondensaatoritest, on mahtuvuse mõõtmiseks vaja juhtmed lahti ühendada. Kogus on suur ja juhtmete sagedane eemaldamine põhjustab kruvide libisemise või pingutamata jätmise, mis põhjustab ohtu ohutusele, samuti on kondensaatorile lihtne sekundaarset kahju tekitada. Seetõttu on väga soovitav omada katseseadet, mis suudaks mõõta iga väikese kondensaatori mahtuvust ilma juhtmeid eemaldamata, vähendada hooldustöötajate koormust, parandada hooldustööde efektiivsust ja parandada jaotusvõrgu töö ohutust.

Pidades silmas tegelikku olukorda kohapeal, töötas meie ettevõte lõpuks välja sellise instrumendi, mille mõõtmiseks kasutatakse uut katsemeetodit. Instrumendiga saab mõõta paralleelsete kondensaatorite rühma üksikuid kondensaatoreid juhtmeid lahti ühendamata, kasutades täiustatud mõõtmispõhimõtteid ja nelja terminaliga mõõtmistehnoloogiat, mis võimaldavad täpselt mõõta ja millel on hea testi korratavus; kooskõlas SJ-255-10300 mahtuvuse mõõtevahendiga Riiklik standard. Samal ajal saab see mõõta ka erinevate reaktorite induktiivsust. Instrumendil on mugav juhtmestik ja lihtne töö, mis vähendab hoolduspersonali töökoormust, suurendab kohapealse testimise tõhusust ja tagab elektrivõrgu normaalse töö turvalisuse.


Tehnilised andmed

1. Testpinge: vahelduvvool 25 V ± 10%, 50 Hz

Vahelduvvool 1,25 V ± 10%, 50 Hz 25 VA

2. Mõõtepiirkond ja täpsus:

Mõõdetav mahtuvusvahemik: 0,1uF ~ 6800uF ± (näit 1% +0,01uF)

Mõõdetav induktiivsusvahemik: 50uH ~ 20H ± (näit 3% +0.05uH)

Mõõdetav voolu vahemik: 5mA ~ 20A ± (näit 3% +0.05mA)

Mõõdetav takistuse vahemik: 20mΩ ~ 20kΩ ± (näit 3% +0,1mΩ)


Kasutamistingimused

Keskkonnatemperatuur: -20 ℃ 40 ℃

Keskkonna niiskus: ≤85% RH

Toiteallikas: AC220V ± 10% , 50 ± 1Hz


Hot Tags: kondensaatori automaatse kompenseerimise mahtuvuse induktiivsuse tester, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni