1500 p / min võimsusega Genseti diiselgeneraatorikomplekt 80KW õlifiltrile

1500 p / min võimsusega Genseti diiselgeneraatorikomplekt 80KW õlifiltrile
Toote üksikasjad

1500 p / min võimsusega generaatori diiselgeneraatorikomplekt 80KW õlifiltrile

I. Ülevaade

See käsiraamat on koostatud selleks, et kasutajad saaksid lühikese ülevaate seadme struktuurist, jõudlusest, kasutamisest ja hooldusest. Üksikasjalikud juhised diiselmootori, generaatori ja juhtpaneeli kõigi elementide kasutamise ja hooldamise kohta leiate seadmega kaasasolevatest kasutusjuhenditest.

Toodangu ja toodete pideva optimeerimise ja täiustamise tõttu jätame endale õiguse ilma ette teatamata parandada toodete5 tehnilisi näitajaid ja spetsifikatsioone. Seetõttu peab kasutaja olema ettevaatlik, et selle juhendi sisu võib tootest veidi erineda. Loodame siiralt, et kasutajad võivad kajastada kõiki nende kasutamisel ilmnenud probleeme ja anda tagasisidet oma väärtuslikele parandusettepanekutele, et saaksime toodete kvaliteeti pidevalt parandada ja kasutajaid paremini teenindada.

II peatükk. Peamised tehnilised näitajad&võimendi; Seadme kasutustingimused

1. Üksuse peamised tehnilised näitajad

(1) Toiteallika tüüp: vahelduvvool

(2) Pöörlemiskiirus: 1500/1800 p / min (valikuline 3000/3600 p / min)

(3) Hinnatud sagedus: 50 / 60Hz

(4) Nimipinge: liini pinge 400 V, faasipinge 230 V

(5) Võimsustegur: cos。=0,8 (viivitus)

(6) Faaside number: 3-faasiline ja 4-juhtmeline

(7) Jahutusrežiim: avatud veeringluse jahutamine või sunnitud suletud veeringlus ventilaatori ja veekasti kaudu.

2. Seadme kasutamise keskkonnatingimused

(1) Kõrgus:<>

(2) ümbritsev temperatuur: ± 5 ° C ~ ~ 40 ° C;

(3) Suhteline niiskus:< 60%="" (20="" °="">

(4) puudub juhtiv tolm või söövitav gaas, mis võib metalli ja isolatsiooni hävitada;

(5) plahvatusoht puudub; Ei loksutamist ega põrutamist;

3. Seadme tavapärase kasutamise tingimused

(1) Kasutage puhast diislikütust. Tavaliselt kasutatakse riigis toodetud kerget diislit, mis ületab klassi 0. Kasutatava antifriisdiisli tüüp sõltub kohalikust temperatuurist. Enne kasutamist peaks diislikütus mehaaniliste lisandite kõrvaldamiseks läbima pika settimis- või filtreerimisprotsessi. Õlimahuti peaks olema piisavalt suur ja tavaliselt on see vajalik 8-tunniseks tööks vajaliku kütuse hoidmiseks. Õlimahuti madalaim asend ei tohiks olla 1 m madalam kui kütusetoitepumba keskosa. Õlimahuti ei tohiks olla ventilatsioonitoru ega elektriseadmete läheduses.

(2) Mootoriõli kasutamine peab vastama asjakohastele nõuetele: mootori pöörlemiskiirusega 1500 pööret minutis töötava seadme jaoks tuleb kasutada kiiret diiselmootoriõli; seadme puhul, mille mootori pöörlemiskiirus on 1 500 pööret minutis, eelistatakse eespool nimetatud mootorit; alternatiivina võib selle asemel kasutada riigis toodetud 15w-40CD või # HC-14 diiselmootoriõli. Kasutage puhast mootoriõli. Vältige diislikütuse või vee sattumist mootoriõli. Ärge kasutage samaaegselt erineva kvaliteediga mootoriõli.

(3) Kasutada tuleks puhast roostevastast ja külmumisvastast jahutusvedelikku. Ärge kasutage kaevuvett ega maa-alust vett (kõva vett), sest selline vesi sisaldab palju mineraalseid aineid, mida on diiselmootoris lihtne jahutada, et mõjutada jahutusmõjusid. Ärge kunagi kasutage merevett ega soolast jõevett, et vältida diiselmootoris soola küpsemist kõrge temperatuuri korral.

(4) Kui diiselmootor töötab ümbritseva õhu temperatuuril alla 0 ° C, tuleks jahutusvedeliku külmumist vältida, et kaitsta mõnda osa pragunemise eest. Seega, kui antifriisivedelikuta diiselmootor töötab, tuleb iga osa jahutusvedelikud tühjendada; suletud tsirkulatsiooniga jahutussüsteemiga seadme jaoks võib vastavalt kohalikule madalaimale temperatuurile valida sobiva külmumisvastase jahutusvedeliku.

4. Seadme kasutamine välistingimustes

(1) Kui seade töötab välitingimustes, tuleks seadme paigaldamiseks päikesepaiste või vihma eest püstitada vihmakuur.

(2) Väljundkaablid peavad olema korralikud, ohutud ja usaldusväärsed, kuid neid ei saa juhi tahtel lohistada, et tagada operaatorite ohutus.

(3) Seadme väljundkaablite isolatsioon peab olema üle 2M Q (mõõdetuna 500VM Q meetriga); muidu pole seadmel lubatud töötada.

5. Seadme sisekasutus

(1) Kaugus suletud jahutusseadme veepaagist seina õhu väljalaskeavani ei tohiks olla suurem kui 1 m, samas kui kaugus muust servast seinani ei tohiks olla väiksem kui 1 m.

(2) Kui ruumi on paigaldatud kaks või enam seadet, ei tohiks kahe seadme vaheline kaugus olla väiksem kui 2 m.

(3) Sooja ja külma õhu konvektsiooni tagamiseks tuleks siseruumides tagada head ventilatsioonitingimused.

(4) Ringlusvee basseini ja avatud jahutusseadme vaheline kaugus sõltub seadme' võimsusest. Alla 200kW võimsusega seadme puhul ei tohiks kaugus olla suurem kui 5m ja veebasseini' võimsus ei tohiks olla väiksem kui 4m3; veepind peab olema kõrgem kui mootori vee väljalaskeava; vahepeal tuleks kasutada pihustatavat jahutus- või jahutuspaaki (vt lisatud joonis 1).

6. väljundvõimsus

(1) Kui ümbritseva õhu temperatuur on 40 ° C, kõrgus 1000 m ja suhteline õhuniiskus 60%, võib seade nimivõimsusel pidevalt töötada.

(2) Kui punktis 1 nimetatud ülaltoodud keskkonnatingimused on ületatud, tuleks seadme väljundvõimsust korrigeerida. Diiselmootori väljundvõimsust korrigeeritakse vastavalt punktile 4 ja generaatori võimsust korrigeeritakse vastavalt standardile GB755-81 wMootori&põhilised tehnilised nõuded.

(3) Kui seade töötab mitte kõrgemal kui 1500 m ja ümbritseva õhu temperatuur ei ületa 38 ° C, on lubatud töötada 100% nimivõimsusest.

(4) Diiselmootor väljastab nimivõimsust ümbritseva õhu temperatuuril 38 ° C ja kütusesüsteemi ei pea reguleerima seni, kuni seade ei tööta ülekoormatud. Kui kõrgus ületab 2250 m, peaks võimsust vähendama 4% iga 300 m kõrguse kohta; kui ümbritsev temperatuur ületab 38 ° C, tuleks võimsust vähendada iga 11 ° C kõrgema temperatuuri korral 2% võrra; vastavalt tuleks kütusesüsteemi reguleerida, et vähendada kütuse tarnimist, samuti väheneb seadme võimsus.

7. Seadme pinge ja sageduse kaheksa elektrilise jõudluse sihtmärki on järgmised:

Pinge

Sagedus

Stabiilne reguleerimiskiirus (%)

Kohene reguleerimiskiirus (%)

Taastumisaeg (sekundis)

Kõikumiskiirus

Stabiilne reguleerimiskiirus (%)

Kohene reguleerimiskiirus (%)

Taastumine

Aeg

(Sec.)

Kõikumine

Hinda

±2.5

20-15

6

1

0~5

Reguleeritav

±10

5

1

Märkus: (1) Kui seade on alla 0 ~ 25% nimikoormusest, on selle pinge ja sageduse kõikumiskiirused lubatud olla 0,5 suuremad kui tabelis toodud arvud.

(2) Pinge stabiilse reguleerimiskiiruse arvutamisel muutub pinge külmast kuumaks; kuum olek tähendab olekut, et seade töötab pidevalt nimerežiimis.


Hot Tags: 1500 p / min võimsusega generaatoriga diiselgeneraatorikomplekt 80kw õlifiltrile, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odavad, diiselgeneraatorikomplekt, generaatorgeneraatori diiselgeneraatorikomplekt
Küsitlus

You Might Also Like