Kõrgepinge isoleeritud elektriline teleskoop-ohutus päästekonks

Kõrgepinge isoleeritud elektriline teleskoop-ohutus päästekonks
Toote üksikasjad

Kõrgepinge isoleeritud elektriline teleskoop-ohutus päästekonks

Funktsioon:

Isoleeritud päästekonks Vigastatud töötaja väljaviimiseks ohtlikust piirkonnast

 

Spetsifikatsioonid:

pulk on saadaval standardpikkustes 6 ja 8 jalga, võib toota ka klientide vajadusena.

Samuti saab teha vastavalt teie reekviaars. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Üksuse

Pikkus

Jagu

Talub pinget

Kaal

10KV

3m/4m

3

10kv

1.24kg / 1.378kg

35KV

4.5m

3

25kv

1.68kg

110KV

5m

3

110kv

1.85kg

220KV

6m

4

220kv

2.4kg

500KV

7.5m

4

500kv

3kg

 insulated Rescue Hook

Kasutamine:

Päästekonks (JTRH6'/8') on hindamatu vahend vigastatud töötaja eemaldamiseks ohtlikust piirkonnast (elektrivarustuse, võlvide, piiratud ruumide jms lähedal).

 

Sissejuhatus:

Keha päästepulgal peavad olema päästevahendid kõigis teie elektriohutusalades.

Konks on valmistatud kõrge tugevusega, vinüülkattega terasest ja sellel on 18-tolline ava. Käepide on valmistatud mittejuhtivast klaaskiust. 100% elektriliselt testitud ja vastab ASTM F711 standardspetsifikatsioonidele.

 

Hindamatu vahend iga töökoha jaoks, mida kasutatakse vigastatud töötaja väljaviimiseks ohtlikust piirkonnast. Piiratud ruumid, võlvid või elektrikappide ja lülitite vahetusseadmed on mõned kohad, kus Macroni isoleeritud päästekonks on kohustuslik. Komplektis on vaht, klaaskiust tugevdatud käepide suurepärase elektriisolatsiooni jaoks ja kaetud kuumtöödeldud kehakonks, mille ühes otsas on 18" kollane kaetud kuumtöödeldud teraskonks ja teises otsas kummist otsakork. See kombinatsioon toodab kõrgeima kvaliteedi, vastupidavuse ja usaldusväärsusega tööriista, seades uue tööstusharu standardi. valmistatud kõrgeima kvaliteediga elektriklassi klaaskiust. Seina paksus on konstrueeritud nii, et see tagaks maksimaalse mehaanilise tugevuse, et täita kangekaelsete seadmete surumise, tõmbamise või väänamise rangust.

Iga pulga sisemus on täidetud suure jõudlusega suletud rakuvahuga, et vältida vee sattumist. Pulga välispind on keemiliselt suletud, et tagada sujuv pinna tekstuur hõlpsaks puhastamiseks. Utility Solutionsi sirged pulgad vastavad kõigile kohaldatavatele tööstusharu tulemuslikkuse kriteeriumidele, sealhulgas ASTM F711, ASTM F1826 ja OSHA Sub. V sek. 1969.951(d).


Hot Tags: kõrgepinge isoleeritud elektriline teleskoop-ohutuspäästekonks, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Isoleeritud Rescue Hook, pääste- ja staatiline tühjenduskonks, elektriisolatsiooniga päästekonksu hind, ohutuspäästekonks 60 kv, ohutuspäästekonks 1kv, kõrgepinge päästekonks, kõrgepinge päästekonks, turvakonks, päästekonks, elektripäästekonks, isoleeritud resuce konks, klaaskiust päästekonks , Isoleeritud Fiber Glass Lifesave Poles, kere päästekonks, tühjenduskonks, teleskoop-turvakonksude komplekt, 6 8 jalga Päästekonks, elektripäästekonksu hind, Kolme jala isoleeritud pulk, elektripäästekonks, päästekonks, pinkide päästekonks 10kv 15kv 300kv 500kv, turvakonksu pildid, kõrgepinge päästekomplekt 1kv 60kv, ev päästekonks
Küsitlus

You Might Also Like