Kõrgkõrgusega kõrgepinge juhtmestik

Kõrgkõrgusega kõrgepinge juhtmestik
Toote üksikasjad

Kõrgkõrgusega kõrgepinge juhtmeklamber


Kõrgkõrgusega kõrgepinge juhtme klamber on elektriseadmete katsetamine või hooldamine. Aastate jooksul ei saa katsetamise või hooldamise elektriseadmetega otseselt kokku puutuda, kuna operaatoril on vaja juhtmeid ronida, mis on ohtlik ja tööjõukuse intensiivsus.

Kõrgtehnoloogiliste kõrgsageduslike juhtmestiku klambrid tulevad traditsioonilise antenni maandamiseks,   mis oluliselt paranenud.   töökoha töötingimused töökoha töötingimustes, kuna see on põhiliselt lahendanud ronimisohtu.

Kõrgkõrgusega kõrgepinge juhtmeklamber

Omadused:

1 Lihtsa tööga koos spetsiaalse käigukangiga võtavad juhtmeta nõutavas asendis kaardil riputatavad tangid, libistades spetsiaalse käigukangi, et avada ja sulgeda lõualuude vabadus juhtmestike läbiviimiseks. Tõmburite avamine on suurte mõõtmetega (70 mm) ja juhtmehhanismiga.

2 Klambri jõud võta tangid ülemise ja alumise lõualuu vahel liikuva rihmaratta jõupingutuse põhimõtte kasutamise vahel ja seega saab seda kasutada väiksema ralli suurema haardejõu abil.


3 Kui spetsiaalne käigukang on tõmmatud, saab sisemise lukustusega ja vabastamisseadmega tõmmitsad, klambriga lõualuudes paiknev elastse energia salvestusseade saab automaatselt lukustuda vajalike jõupingutuste korral, kui automaatne käigukang või iselukustuv seade ise ei lülitu sisse.


4 Hea kontakt, see on ületanud oksiidfilmi funktsioone, et tagada hea kokkupuude lõualuude ja juhtmetega.


5. Lühiajaline elektrivool, tugev ülekoormus.


6. Praktiline tindilõikurite pea nurk saab muuta juhtmestik erinevate nurkade, erineva paksuse, erineva läbimõõduga, 8 meetrit   kõrgus   allpool maa juhtmestiku testi või hooldustööd.


7 Madal kaal, valguse kasutamine. Mõistlik struktuuride disain, suurepärane tekstuur, vastupidav, klamberpea kaalub vähem kui 700 grammi.


Hot Tags: kõrgsurve kõrgepinge juhtmestiku klamber, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav
Küsitlus

You Might Also Like