Vaakumkolbi tühjendusmehhanism / vaakumkindla tester

Vaakumkolbi tühjendusmehhanism / vaakumkindla tester
Toote üksikasjad

Vaakumkolbi tühjendusmehhanism / vaakumkindla tester

Sissejuhatus

JB8738-1998 " kõrgepingejaoturiga riikliku standardiseerimise tehnilise komitee poolt kehtestatud kõrgepinge lülitusseadme vaakumkõrvalduskaabli kamber 3,6-40,5KV vahelduvvoolupingega ülekandesüsteemis " on ette nähtud, et sisemise gaasirõhu mõõtmise ja lubatud ladustamistähtaja kontrollimist tuleb teostada mistahes kasutaja ja kõrgepinge-vaakumseade lülituskaabitsade katkestuskambri tootja. Samal ajal on riiklikus standardis -JB8738-1998 märgitud ka, et katkemise kaarekambri ladustamisaja piirang peaks olema 20 aastat ja vaakumkatkesti kaare kambri sisemine gaasirõhk peaks olema väiksem kui 6,6 × 10 -2 Pa.

Vaakumkestuse katkestamise kambri lubatud vaatlusmeetodid: vaakumkatkesti kaare kambri sisemise gaasirõhu mõõtmiseks peaks olema impulss magnetvakuumomeetriga, korrigeerige rõhu väärtus P 1 (Pa); pärast vaakummeetri tühjaks panemist ajaperioodiks-t (d) mõõdab uuesti selle vaakummeetri abil vaakumkestuse katkestuskambri sisemist gaasirõhku ja redukteerib rõhu väärtust P 2 (Pa), hoidmisaeg t peaks olema väiksem kui 7d.

HZ- ZKD vaakumseade vaakumpumbast on minu ettevõtte uusimad põlvkonnad, see on kõrgtehnoloogia toode HZ- ZKD vaakumõõtja baasil, mis põhineb välitarbija seisukohalt. HZ- ZKD   vaakum-testeril on mõned omadused: suurem mõõtetäpsus, parem stabiilsus, suurem võimsus.

Vaakumseadme kaitselüliti puhul on meetod, mille abil määratakse kindlaks, kas vaakumtoru riknemine on kontrollitud sagedusega taluma pinget, kuid see meetod eristab ainult tõsise riknemise vaakumkestuse kaarekambrit. Vaakumkatkesti kaare kambri vaakum laguneb 10 -2 -10 -1 Pa, kuigi läbilöögipinget ei vähendata, kuid katkestuse kaarekamber on ebaõnnestunud. Vaakumlüliti HZ-ZKD vaakum- testeris kasutati uusi põllurelemeid ja magnetroni väljundmeetodi abil saab vaakumkatkesti kaare vaakumit mõõta katkesti kaare kambri lahutamisega. Samal ajal kasutas ka HZ- ZKD vaakum-tester arvuti sünkroonselt juhtimiseks, andmete kogumiseks ja töötlemiseks ning HZ- ZKD vaakumseadme tundlikkus vaakumkatkesti kaarekambri välitestides oli 10 -5 Pa. Kõige silmapaistvam Selle instrumendi tunnuseks ( HZ- ZKD vaakum-tester) on kasutada uusi põlemisraami ja andmetöötlusmeetodeid, et saavutada vaakumi mitte-lammutusmõõtmine. Vahend on praktiline, lihtne kasutada, lihtne kasutada, suure täpsusega mõõtmine ilma lahtivõtmiseta, laialdaselt kasutatav elektrienergia, terase, naftakeemia, tekstiili, kivisüsi, raudteede ja muude vaakumlülitite abil.

 

II Spetsifikatsioonid

  Deteerimisobjektid: vaakumlüliti erinevad mudelid

  Tuvastusmeetod: kasutades uut ergutamiskütt ja avastada vaakumtoru

lahtivõtmine

  Kasutusala: See seade on universaalne, mõõdab vaakumit

avatud magnetiline vaakumtoru sordimasinate mudel.

  Tuvastusvahemik: 10 -5 -10 -1 Pa

  Mõõtmise täpsus: 10 -5 -10 -4 Pa, 15%

10 -4 -10 -3 Pa, 15%

10 -3 -10 -2 Pa, 10%

10 -2 -10 -1 Pa, 10%

  Magnetvälja pinge: 1700V

  Impulsside elektrivälja kõrgepinge: 30KV

  Läbipääsuava avatav kaugus vaakumkatsetes: normaalne avatud vahemaa

  Testimiskeskkond: -20 ℃ ~ 40 ℃

  Kaal: 24kg

  Mõõtmed: 420 × 320 × 280 (mm)

  Sampler: magnetpoolus

 

 


Hot Tags: vaakum lüliti tühjaks jäämise tester / vaakum rõhu taseerija, valmistatud Hiinas, tootjad, kasulikke, odav
Küsitlus

You Might Also Like