HZDP-50K Ultra-Low Frequency Kõrgepinge Generator

Toote üksikasjad

Sisu

I. Ultra-Low Frequency Tooted ja valik See ..................... 3

II. Teooria Ultra-Low Frequency läbilöögitugevus Test ............ 4

III. Tooted Sissejuhatus ......................................................... 0,4

IV. Tehniline parameeter ............................................................ 5

V. Instrument struktuur ............................................................ 6

VI. Kuidas Operation ............................................................... 7

VII. Ultra-Low Frequency Tugevus Test Kaablid ........................ 11

VIII. Ultra-Low Frequency Tugevus Test Lasterikaste Scales Kõrgepinge Generator .............................................................................. 12

IX. Ultra-Low Frequency Tugevus Test Power Capacitor ......... 13

X. märgib ................................................................................. 13

XI. Pakkeleht ..................................................................... ..15

XII. Lisa ........................................................................... 16

VLF HIPOT tester

märkused

1.Fully tühjendamiseks testitud objekti eritistega varda enne käivitamist (tühjenemise varda meetodil: esmalt heakskiidu praeguse piiravaks tühjendusots, seejärel peenestatakse terminal). Ultra madala sagedusega seoses meetod kahe korduva: Kui kasutate korduva ma üksi (test pinge on 30 kV või vähem), vahend kontrolli väljund I peab olema ühendatud korduva ma ei ühenda kontrolli väljund II. Kui korduva I ja korduva II kasutatakse seeria (test pinge on 80 kV või vähem), vahend kontrolli väljund I peab olema ühendatud korduva I ja vahend kontrolli väljund II peab olema ühendatud korduva II, absoluutselt mitte pöördvõrdelises seoses! Vastasel instrument või katsetatud objekti saab kahjustatud.

2.Please kasutada STOP nuppu ja heakskiidu varrasantenniga siis sulgeda võimu kui teil on vaja lõpetada masinate mis kõrgsurve conditions.Otherwise see seadet kahjustada!

3.Please operatsiooni seda vastavalt ekraanil olevaid juhiseid.

4.It on normaalne nähtus, et näha väike kogus õlireostuse pärast suurendada survet, kuna soojustamine õli võimenduslaengus on täis, pealegi ei mõjuta teie kasutamist.

5.When läbiviimiseks 10KV kaabel test, ühefaasiline test tugevalt soovitatud. Pinget tuleb 18KV ja sagedus 0.1Hz, 0.05Hz, 0.02Hz. Käsiraamat ütles kandevõime on teoreetiline väärtus, stseen 10KV kaabli pikkus võib ulatuda 3-8 km.

6.When läbiviimiseks 35KV kaabel test, ühefaasiline test tugevalt soovitatud. Pinge on seatud 60KV (Üldnõuded) -78KV (eeskirjade kohaselt vaja) ja sagedus on määratud 0.1Hz, 0.05Hz ja 0.02Hz. Käsiraamat ütles kandevõime on teoreetiline väärtus, stseen 35KV kaabli pikkus võib ulatuda 3-5 km.

7.In juhul kaabel on liiga lühike (alla 500 meetri), mahtuvus katseobjekt on väiksem kui 0.1μF ja surve ei saa tavaliselt võimendatud, siis ühenda 0.1μF kõrgepinge mahtuvus paralleelselt viisil.

8.Keep kõrgepinge terminalide nailon spin eespool numbrid vastavad nailon istme, kõrgepingeliinide tagada hea kontakt, ei kontakt on hea, see põhjustab heakskiidu, põles suur. Kui nailon terminalide pingutatud, pöörama tähelepanu intensiivsus, liigne pingutamine võib kahjustada nailon terminalid.

9.If on varustatud kahe korduva ultramadalsagedusega: Kui test pinge on 30 kV või vähem, sel hetkel see vajab korduva I suurendada ainult ei ühenda korduva II. Booster arv võib seada ka I + II, sel hetkel korduva I ja II tõuke sarja; Kui test pinge on üle 30 KV, korduva I ja II tuleb kasutada seeria vt kasutusjuhendi juhendamise raamat ühendamist meetodeid.

10.Laboratory uurimine ajastus, sest DC pingejaguri proovivõtu kiirus on väga aeglane, on vaja näha rohkem kui kümme tsüklit, et näha tipp positiivsed ja negatiivsed pinge tipp on väljundpinge väärtus.

11.Control väljundiga ühendatud korduva külgturvapatja pistikud tuleb pöörata survet tõmmake!

12.Recommend kasutamise AC toide 220V: kui teil on kasutada generaatori toite, sest 0.1Hz ultramadalsagedusega põhineb sisendvõimsus sagedusmodulasiooni, on kõrgemad nõuded, generaatori nõuded: sagedus 50Hz, pinge 220V + 5%, võimsus ületab 5KW, erinõudeid generaatori väljundsageduselt stabiilsus, sagedus muutub koormuse (parim kasutamine digitaalse sageduskonverteerimiseks generaator) ja mitte vähem kui takistusjõud 800W koormus väljund lõppu generaator on ühendatud võimsus (nagu elektripliit jne), et stabiliseerida generaatori kiirust, kui sagedus ei ole stabiilne, kindlasti mitte tavaline korduva. In kogu protsessi suureneva surve resistentsus koormuse peavad kasutama pideva töö ei saa kasutada automaatselt katkestas koormustakistus (nagu veekeetja, elektriahjus, temperatuur juhtimislülitit pärast vesi keeb või temperatuur on saavutatud, lõikuvad välja automaatselt laadima), muidu oluliselt kahjustada instrument !!!

13.When sisselülitamist toiteallikas ei sütti või ei kuva, kindlustus toru võib põletada, sest ohutuse toru on hea, meil on varustatud 10 kindlustuse toru ooterežiimis.

Hoiatus: kaabel pingele vastupidavuse test, peab olema kaablist ja soojustuskiht füüsilise eraldatuse, mitte teiste asjade kaetud eespool muidu tekitab see

0.1Hz Ultra-Low Frequency Kõrgepinge Generator

I.Ultra-Low Frequency Tooted ja valik See

1,0.1Hz -50KV Ultra-Low Frequency Kõrgepinge Generator

Tabel 1

mudel

nimipingega

kandevõime

kaitse

kaal

kasulik

VLF-50 / 1.1

50kV

(Piik)

0.1Hz, ≤1.1μF

20A

Kontroll: 6㎏

Body Boost: 50㎏

15.75KVCables, Generator

0.05Hz, ≤2.2μF

0.02Hz, ≤5.5μF

2 Kuidas valida sobivad tooted test

Palun veenduge, et mahtuvus test tooted on allpool saanud instrument mahtuvus. Lainekuju on mõju, kui mahtuvus test tooted on liiga väike ja vahendit ei saa tavaliselt väljundit, kui see allapoole 0.05μF. 0.1μF kondensaatori paralleelselt lisaväljundrelee. Allpool on mahtuvus mõned vahend oma viide.

Single suhteliselt võimsusega erinevate Generator

Tabel 2


Soojuselektrijaama

hüdroenergia

Generator mahtuvuse

(MW)

200

300

600

85

125-150

300

400

Single suhteliselt

võimsusest (uF)

0,2-0,25

0,18-0,26

0,31-0,34

0.69

1,8-1,9

1,7-2,5

2,0-2,5

Võimsus mahtuvus ühe-core PEX isolatsiooniga kaabel (uF / km)

Tabel 3


Maht uF / km

Pinge (kV)

10

0.15

0,17

0,18

0,19

0,21

0.24

0,26

0.28

0.32

0.38

-

35

-

-

-

0.11

0,12

0,13

0.14

0.15

0.16

0,17

0,19

Ristlõike

piirkond (cm²)

16

25

35

50

70

95

120

150

185

240

270

4 Tooted Testvool hindamismeetod

Valem: I = 2π FCU

II.Theory ülimadala Frequency dielektriline tugevus Test

Ultra-Low Frequency dielektriline tugevus Test on alternatiivne viis võimu sageduse pinge taluma test. nagu me teame, on vaja suurt võimsust katsetamine trafo või resonantsmaandussüsteemis trafo võimsus sagedus pinge taluma test suurte generaator, kaablid jne tõttu suuremat elektri tootmise võimsust isolatsioonikiht. Tohutu seadmed mitte ainult mahukas, kuid ka kallis ja ei sobi kasutamiseks. Elektrienergia sektoris muudab mõned test probleemide lahendamiseks. vastavalt teooria ja katse tulemus kodumaiste ja välismaiste, 0.1Hz ülimadala sagedusega pinge taluma test võib lahendada probleeme ja eelis mitte ainult sain sama testi tulemusi, vaid ka vahend mõõtmed on väikesed ja oluliselt vähendada kaalu ta. Võimsus on 1/500 traditsioon viisil. Oluliselt lihtsustada testimist, Sellepärast levinud arenenud riikides, Hiina Elektrienergiaministeerium usaldada Wuhan kõrgepinge uurimisinstituut koostamisele "35Kv ja allpool PEX isolatsiooniga toitekaabel ülimadala sagedusega (0.1Hz) pinge taluma katsemeetodid "edendada seda lähenemisviisi. Seade on välja töötatud vastavalt Hiina valmistatud seda vajadust. Seda saab laialdaselt kasutada kaablit, suurte kõrgrõhu Rotary mootor, tugevvoolukondensaatorid arvesse AC pingele vastupidavuse test.

III.Products Sissejuhatus

See toode ühendab arenenud tehnoloogia kaasaegse digitaalse muundamise, täielikult arvuti kontrolli automatiseeritud tõuke, Buck, mõõtmise ja kaitse. inimese sekkumine võib hooldada läbi ajal automaatset step-up protsessi, toiteplokk ära hõlmab täielikult elektrooniline, väikesed suurused ja kerge, suure ekraaniga LCD (selge ja intuitiivne), printeriväljundit katseprotokolli, lihtne kasutada. mille eesmärk on täita täielikult energeetikas standardite .mechanical lähenemine on laialdaselt kasutada modulatsiooni ja demodulatsiooni ülimadala sagedusega signaale, kuid mitte standard sinusoid, mõned vea mõõtmiseks ja sädelahendus kõrgsurve osa jne, tooteid saab ületada puudus eespool ja järgmised omadused peavad sisaldama eelkõige järgmist:

★ andmed praeguste ja pinge saadakse otse valimi kõrge rõhuga poole ja see on tõene ja täpne.

★ Ülepingekaitsmed: instrument sulgeda kaitse 20 ms, kui väljundpinge üle piirväärtuste korral seade.

★ liigvoolukaitset: disain dual kaitse kõrge ja madala pinge, seisakuid kaitse saab täpselt määrata kõrge rõhuga poole. Lülita kaitse korda on 20 ms, kui praegune madalpinge poolele ületab reageeris praegune.

★ kõrge-pinge kaitse takisti disain kehas tõuke ja see ei ole vaja täiendavaid väljaspool takisti.

★ suletud negatiivset tagasisidet juhtimisahel kõrge ja madala pingega.

IV.Technical Parameeter

1, väljundi nimipinge, tabel 1 võrdluseks

2, väljundsageduselt: 0.1Hz, 0.05Hz, 0.02Hz.

3, kandevõime: Tabel 1 võrdluseks

0,1 Hz maksimaalse 1.1μF

0.05 Hz maksimaalse 2.2μF

0.02 Hz maksimaalse 5.5μF

4, täpsus: ± (3% kogu skaalast 0,5 KV)

5, pinge lainekuju moonutamine: ≤5%

6, kasutustingimust: sise-, välis-; temperatuur: -10 ℃ ∽ +40 ℃; niiskus: ≤85% RH

7, toide: AC50 Hz, 220V ± 5%

8, elektrilised kaitsme: Tabel 1 võrdluseks

V.Instrument struktuur

1, juhtpaneeli diagramm

图片 1.png11.png

Tabel 1

Täpsustus:

(1) "maa": maandusega terminal, mida kasutatakse seost maa.

(2) "hõlma output": väljundi mitmetuumaliste pistikupesad, mida kasutatakse sisendiga mitmetuumaliste socket body hoogu.

(3) "Erinevalt": kontrasti LCD

(4) "Funktsioon Key": näidata kiiret baar vastab asukoha kii

(5) "AC220V": võimsustoide, kaitsme siseringi

(6) "toitelüliti": indikaator siseringi.

(7) "printer": for katseprotokolli

(8) "LCD ekraan": ekraani katseandmed.

2, keha boost diagramm

图片 1.png22.png

Tabel 2

VI.How operatsiooni

1, ühendusmeetodiks

图片 1.png33.png

Tabel 3 (Ühendusskeemil)

Täpsustus:

Selle toode on varustatud kahe eraldi juhuslik read ja saad ühendus vastavalt tabelile 3, võimu AC 50Hz / 220V.

2 operatsiooni järjestuse

(1) võim: palun märkida, et test tooteid saab täielikult tühjaks, kui võim masinad ja vajutage nuppu Stop esimese kui masinad on tõuke menetlust siis kasutage toitelüliti.

Selle instrumendiga sõlmida Tabel 4 liides piirangut, kui võim masin pärast olete seotud, palun veenduge, et instrument on väljalülitus kui ühendus või õmblused või ei kasuta instrument .please esimese kontrollimiseks kaitsme seinakontaktiga, kui ei kuva ekraanile.

(2) Kindlaksmääratud parameetri

44.png

Peamenüü

Seadistamine katsesageduste

Seadistamine testpinge

Seadistamine piir pinge

Seadistamine piiri praeguse

Seadistamine test korda

Alustage testpinge

Tabel 4 (interface liik)

Saate eelseadmisaeg katsesageduste, pinge ja kaitse väärtused ületavad rõhk kõrgrõhu külje kaitset väärtused ületavad pinge, testaegade jne vastavalt testi vaja pesaga liik tabeli 4

★ Kolm võimalusi sagedus: 0.1,0.05,0.02. see on dokument väljundsageduselt ja seadmestik Hz

★ Testimispinge on 10KV et hinnatud väärtused (palun ärge millega test pinge alla 10KV). Instrumenti ei tõsta enam kui see on seade väärtused ja säilitab amplituudi väljund sinusoid selles jõudes väärtus.

★ kaitse väärtused pinge on vahemikus 0 kuni hinnatud väärtus ja ühik on kV. See näidatakse jõudes väärtused test tooteid.Esmane vahend auto sulgeda väljund pinge tõusmisel ületada seade. Tavaolukorras pinge kaitse väärtused on suuremad kui testpinge 4kV.

★ kaitse väärtused vool on 0 kuni hinnatud väärtus ja ühik on mA. See on näidustatud praeguse jõudes väärtused test tooteid.Esmane vahend auto sulgeda väljund kui vool on suurem kui seade.

★ Times seade on 0-60 minutit ning seda näitab test korda, ühik on minutit.

Üle pinge, valuuta jõudes väärtused, katseandmed instrument

Ekraan ja pinge, valuuta andmed katse aruandes on kõik jõudes väärtused.

Palun viige kursor "start test pinge" ja kinnitas seda

siis sõlmida allpool tabelis 5 tõuke liides.

图片 1.png55.png

Boost nüüd, oodake minut

Pinge

praegune

ajastamine

Tabel 5 (boost)

Autod tõuke

Instrument sõlmib tõuke staatuse pärast lõpetamist enesekontrolli edu. See võtab veidi korda teha pinge jõuda seadistustest. Instrument sulgeb pingeväljund sõlmida algust liides, kui vajutate nuppu Stop, kui hoogu korras.

Tabel 6 ilmuvad liidesega, kui hoogu väärtused on lähedal Seadistusvärtuste

图片 1.png66.png

Boost nüüd, oodake minut

Pinge

praegune

ajastamine

Pinge kohanemisaega vajutage üles ja alla klahve

Alustage ajastust vajutage nupp Kinnita

Tabel 6

Palun vajutada "sisse ja välja" nuppu 1 sekund ja pinge reguleerimiseks vajutage nupp Kinnita joonis 7 tundub, instrument algusaeg, vahendi hakkab ajastus ja katseprotokolli prinditakse välja, kui see on lõppenud. Tagasi aknas start pärast haiglast sulgemist enne järgmise mõõtmise.

图片 1.png77.png

Tabel 7

★ Teine un-normaalne peatus on ülepinge kaitse sulgemise üle praeguse sulgemist. Otsa kasutajaliides kuvatakse siis, kui instrument peatub. Võite uuesti määrata pinge või voolu alustada järgmisel mõõtmist.

VII.Ultra-Low Frequency Tugevus Test Kaablid

1, siis veenduge, et kõik ühenduse seadmete test toodete loovutama alates kaabli test tooteid.

2 eraldi kaablit isolatsioonitakistuse mõõtmine poolt 10000V Megger testiküsimusi salvestatud test väärtustest.

3, testpinge peaking väärtused: Umax = 3Uo,

Uf on hinnatud tööpinge vahel kaabliredelisüsteemid-maa või metallist kilp, näiteid, nimipinge 10KV kaabel, ühefaasiline nimipinge

Uo: Uo = 10 / √3kV

Pinge jõudes väärtused katsega: Umax = 3Uo

= 3 x 10 / √3kV

= √3 x 10kV

= 17.32kV

4, testaegade: 3 minutit

5, test eraldi. Kaabel kondensaator väärtused test tooted on sees instrument kandevõime. Survekatset purgi operatsiooni samal ajal kaablivõrgu kolmefaasilist read paralleelselt.

6, mis ühendavad instrument testitava ravimi "kaabli spetsiaalsete paindliku ühenduskaabel (lisaseade) vastavalt tabelis 8. Lülitage vahend ja seadistamisega lõpule katsesageduste, ajad, pinge, ülepinge kaitse väärtusi kõrgsurve küljed üle praeguse kaitse väärtused seejärel alustada tõuke test .Palun pöörama tähelepanu kõrgsurve südamikust ja kontrollides, kas on un-normaalne helisid kaabli test tooted .Võite salvestada test korda ja testpinge kui tõuke test pinge.

7 instrument showdown autotööstuse kui test korda lõpetanud ja tooted läbivad survestamine kui on sildavlahendust juhtus.

8, palun lõpetage vahendi tõuke, lülitage masinatega, kui seal on mõned probleemid, nagu praegused un-normaalne Suurenda, pinge ebastabiilsust, ebatavalist lõhna, suitsu või müra või flash branding nähtusi test tooted kaablid juhtus tõuke ja surve korras .ja kontrolli seda. Survekatsetused on rike, kui see on, mida kaabli isolatsiooni nõrk osa katsealuste. Saate kordustesti, kui kinnitavad, et tegemist on niiskusest või määrdunud pinnale.

9, palun tehke survestamine uuesti, kui instrument on üle praeguse kaitse põhjused, välja arvatud kaabli isolatsiooni defekte.

图片 1.png88.png

Tabel 8 mõõtmist ühefaasilise Ühendusskeemil

VIII.Ultra-Low Frequency Tugevus Test Lasterikaste Scales Kõrgepinge Generator

Generaator katsemeetod on sarnane eespool kaabel test ja allpool on erinevus:

1, siis võib katse läbi viia siirde ajal kapitaalremondiga, osaline asendamine mähis ja teisi tavapäraseid test. 0.1Hz Ultra-Low Frequency Kõrgepinge Generator on tõhusam test generaator lõpus isolatsioon vead kui teised instrument. Põhjuseks on, et sageduse pinge tõttu väljavool juhtplaadi mahtuvuslik voolava voolu isolatsiooni väliskihi pooljuhi anti-corona põhjustatud suuremast pingelang seeläbi isoleeriva varda otsas liinipinge vähendab survet; samas kui ülimadala sagedusega juhtudel kondensaator praegune on oluliselt vähenenud ja pooljuhtide kihi anti-Corona pingelangus on oluliselt vähenenud, see lõpeb suurema pinge isolatsioon, lihtne leida vigu.

2, mis ühendab meetod: test eraldi, isikutest olid sarnased rõhul Tabel 9 viidata.

3, testpinge jõudes väärtused arvutatakse allpool

Umax = √2βKUo

Umax: peaking väärtused (kV) of 0.1Hz testpinge

β: samaväärse koefitsiendi 1Hz JA 50Hz, võtame 1.2 nõuete kohaselt meie kord.

K: Üldiselt rääkides 1.3∽1.5 tavaliselt 1,5

Uo: nimipinge (kV) staatori mähis generaator

Näiteid: Generator nimipinge on 13,8 kV,

Ultra-Low Frequency testpinge jõudes väärtused:

Umax = x 1,2 x 1,5 x 13.8≈35.1 (kV)

4, testaegade on juhiste järgi,

5 kaabli isolatsiooni survestamine on läbida, kui ei ole ebatavaline heli, lõhn, suitsetamise või ebastabiilsuse andmete kuva jne ajal vajutage test. Palun täielikult pöörama tähelepanu isolatsiooni pind staatus paremini mõista isolatsiooni tingimustes.

Eriti õhkjahutusega juurde, Kogemused, mida saab avastada seadmete jälgides välimus ei peegelda generaator isolatsioon ei ole normaalne nähtus, nagu pind koroonalahendusega ja kiiresti.

图片 1.png99.png

Tabel 9 mõõtmist staatori ühendatud Joongraafikus

IX.Ultra-Low Frequency Tugevus Test Power Capacitor

Test operatsiooni meetod on sarnane eespool tabelis 10 on ühendusteeks teile viide, palun, millega test pinge ja korda vastavalt kasutusjuhendile.

QQ 截图 201602021638271111.png

Tabel 10 mõõte- kondensaatori elektriskeemi

X.Notes

1, Buuster kasutatud instrumenti ei ole lubatud muul eesmärgil kasutamise.

2, võtke tehase remonti kui instrument rike

ja ärge avage seda ise.

3 Enne õmblused, siis täielikult täita test tooted

heakskiidu varda pärast väljalülitus instrumendi.

4, palun täielikult täita test toodete heakskiidu rod enne

võimu vahendid.

5, palun täielikult täita test toodete heakskiidu rod enne

vajutage tõuke nuppu iga korda.

XI.Packing loetelu

1,0.1Hz / 50kV juhtpult (1pcs)

2,0.1Hz / 50kV buuster (1pcs)

3,0.1Hz / 50kV rööpkondensaator (1pcs)

4,50KV kõrgepinge väljundliinist (1pcs)

5, sundi mahtuvus kõrgepingeliinide (1tk)

6, Erikontrollimise kaablid (1tk)

7, Elektriliinid (1pcs)

8, Ground traat (1tk)

9, Vooluhulk Rod (1pcs)

10, elektrilist kaitsme (10 tk)

11, Printeripaber (1tk)

12, kasutusjuhendi (1tk)

13, Factory sertifitseerimine (1tk)

14, Factory kontrollakti (1tk)

XII.Appendix

nimipinge

Uf / ÜRO (KV)

Üle testpinge

Ennetav testpinge

pingekordistajat

Pingeväärtused (KV)

pingekordistajat

Pinge (KV)

1,8 / 3

3 Uf

5

2.1 Uo

4

3.6 / 6

3 Uf

11

2.1 Uo

8

6/6

3 Uf

18

2.1 Uo

13

6/10

3 Uf

18

2.1 Uo

13

8.7 / 10

3 Uf

26

2.1 Uo

18

12/10

3 Uf

36

2.1 Uo

25

21/35

3 Uf

63

2.1 Uo

44

26/35

3 Uf

78

2.1 Uo

55

Uf on nominaalne faasipinge, ÜRO kaabli hinnatud liinipinge.

testaegade: 1-5 minutit

Küsitlus

You Might Also Like